Jak zainstalować Amazon Fire Stick z siecią Dish?

Prawdopodobnie słyszałeś już o Dish Network i Amazon Firestick. Z przyjemnością dowiesz się, że są one zintegrowane, co oznacza, że ​​teraz możesz oglądać zawartość Dish Network na swoim Amazon Fire Stick!

Jak zainstalować Amazon Fire Stick z siecią Dish?

Jeśli zastanawiasz się, jak zainstalować Firestick z Dish Network, jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowy przewodnik instalacji Firestick, a następnie przewodnik instalacji aplikacji Dish Anywhere na Firestick.

Aplikacja Dish Anywhere umożliwia oglądanie całej zawartości Dish Network na dużym ekranie dzięki integracji Firestick, która miała miejsce pod koniec 2017 roku.

Zainstaluj Firestick

Zanim będziesz mógł oglądać Dish Network na swoim telewizorze, musisz odpowiednio skonfigurować Amazon Firestick. To wcale nie jest trudne, jeśli zastosujesz się do naszego przewodnika krok po kroku:

 1. Rozpakuj Amazon Firestick i zdobądź zasilacz. Podłącz go do dowolnego dostępnego źródła zasilania.
 2. Podłącz Firestick do telewizora za pomocą dołączonego kabla HDMI. Pamiętaj, aby pamiętać, którego portu HDMI użyłeś, jeśli masz kilka portów w telewizorze. Te informacje będą potrzebne później.
 3. Włącz telewizor. Użyj przycisku Input lub Source na pilocie telewizora. Wybierz odpowiednie wejście HDMI, którego używałeś przed chwilą (np. HDMI 1).
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby sparować pilota Firestick z telewizorem.
 5. Następnie podłącz Firestick do internetu. Do przesyłania strumieniowego wideo zalecamy łącze internetowe o przepustowości co najmniej 10 Mbit/s.
 6. Zarejestruj Firestick na stronie Amazon. Możesz użyć swojego istniejącego konta Amazon lub założyć nowe.

Teraz możesz połączyć go z Dish Network.

danie firestick

Jak podłączyć Firestick do Dish Network

Możesz zainstalować wiele aplikacji na Firestick lub Fire TV, a aplikacja Dish Anywhere to dedykowana aplikacja Dish Network. Możesz go również używać na wielu innych platformach. Dostępne są aplikacje na Androida, iOS i inne.

Oto jednak, jak zainstalować aplikację Dish Anywhere na Firestick:

 1. Użyj pilota Firestick (przycisk mikrofonu), aby wydać Alexa polecenie głosowe „Wyszukaj aplikację Dish Anywhere”. Możesz też użyć opcji Szukaj na ekranie głównym Firestick i wpisać aplikację Dish Anywhere w pasku wyszukiwania.

  danie w dowolnym miejscu aplikacji

 2. Gdy znajdziesz aplikację, wybierz ją i naciśnij przycisk Pobierz poniżej.

  dostać danie gdziekolwiek?

 3. Aplikacja zostanie wkrótce pobrana, a po jej zakończeniu możesz wybrać opcję Otwórz.
 4. Po przeczytaniu zaakceptuj umowę licencyjną użytkownika końcowego.
 5. Przejdź do strony aktywacji Dish Anywhere za pomocą dowolnej przeglądarki na smartfonie, tablecie lub komputerze.
 6. Kliknij pole Kod aktywacyjny i wprowadź kod aktywacyjny wyświetlony na ekranie telewizora.
 7. Potwierdź za pomocą Aktywuj urządzenie.
 8. Jeśli kod jest prawidłowy, zobaczysz ekran pomyślnie zarejestrowanego urządzenia.
 9. Na urządzeniu Firestick powinna pojawić się strona główna Dish Anywhere. Tutaj zobaczysz całą zawartość dostępną w zwykłej sieci Dish Network. Przeglądaj i odtwarzaj zawartość swobodnie na urządzeniu Firestick.

Co dostajesz w ofercie

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego powinieneś mieć aplikację Dish Anywhere na swoim Amazon Firestick, oto pewna zachęta. Jeśli subskrybujesz Amazon Prime Video, otrzymasz mnóstwo treści z Dish. Niektóre z oferowanych aplikacji lub kanałów obejmują:

 1. Danie
 2. Historia
 3. CNN
 4. ESPN
 5. ABC
 6. Kanał Disneya
 7. NBA
 8. LIS TERAZ
 9. Dożywotni
 10. Kanał National Geographic
 11. Kanał gotowania
 12. Dowolna forma
 13. I kilka innych

Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, pobierz aplikację Dish Anywhere na swój Firestick i zacznij przesyłać strumieniowo swoje ulubione sporty, akcje, wiadomości, przyrodę, historię i inne kanały.

zawartość dania

Potężny duet

Amazon i Dish Network to bardzo popularne i odnoszące sukcesy firmy. Integracja daje obu platformom znaczną poprawę i może jeszcze bardziej podnieść ich pozycję. Jeśli masz urządzenie Firestick, możesz cieszyć się dużą ilością treści Dish w ramach subskrypcji Amazon Prime.

Dlaczego chcesz zainstalować Dish Anywhere na Firestick? Na jakie kanały Dish nie możesz się doczekać? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.