Jak zainstalować Kodi na Chromecaście: przesyłaj strumieniowo Kodi na klucz sprzętowy Google

 • Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick?
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście?
 • Jak zainstalować Kodi na telewizorze z systemem Android
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi?
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalne?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Inteligentne telewizory są świetne. Dają dostęp do szeregu aplikacji, takich jak Netflix, Amazon Prime i innych – wszystko za stosunkowo niską cenę. Jednak Chromecasta można również zainstalować z Kodi, jednym z najlepszych programów do przesyłania strumieniowego, jakie możesz uzyskać.

Jak zainstalować Kodi na Chromecaście: przesyłaj strumieniowo Kodi na klucz sprzętowy Google

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Co to jest Kodi?

Kodi to oprogramowanie typu open source zaprojektowane specjalnie z myślą o domowej rozrywce — i jest całkowicie bezpłatne. Chociaż pierwotnie został stworzony dla Microsoft Xbox i nazwany Xbox Media Center (XBMC), oprogramowanie nadal ewoluowało – tworząc własną społeczność.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

W przeciwieństwie do usług takich jak Chromecast czy Plex, Kodi jest zarządzany przez organizację non-profit XBMC Foundation, ale jest stale modyfikowany i aktualizowany przez setki programistów na całym świecie. Od momentu powstania w 2003 roku, Kodi zostało ukształtowane przez ponad 500 programistów i ponad 200 tłumaczy.

Słowo ostrzeżenia:Zanim przejdziemy do drobniejszych szczegółów, powinniśmy ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne zarówno dla Twojego dostawcy usług internetowych, jak i rządu. Jedynym niezawodnym sposobem ochrony prywatności jest łączenie się z dobrą usługą VPN, taką jak ExpressVPN, za każdym razem, gdy korzystasz z Kodi.

Jak zainstalować Kodi na Chromecaście za pomocą tabletu lub telefonu z Androidem?

Najlepsze rozszerzenia Kodi w 2016 roku: 13 NIESAMOWITYCH dodatków poprawiających XBMC dla użytkowników z Wielkiej Brytanii

Zanim zaczniemy, nie możesz przesyłać strumieniowo treści Kodi do Chromecasta z urządzenia z systemem iOS, więc będziemy mówić tylko o urządzeniach z Androidem dla tej metody.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Istnieją dwa sposoby przesyłania treści do Chromecasta z urządzenia z Androidem podłączonego do Kodi: długi, ale energooszczędny sposób; lub szybka, ale wymagająca dużej ilości baterii trasa.

Długa droga:

 1. Pobierz ES File Explorer, Kodi, LocalCast i plik XML PlayerFactoryCore.
 2. otwarty Eksplorator plików ES, a następnie otwórz Ustawienia > Ustawienia wyświetlaniai upewnij się, że Pokaż ukryte pliki jest zaznaczone.
 3. Następnie upewnij się, że centrum multimedialne Kodi lub XBMC jest połączone z aplikacją Kodi.
 4. Po zakończeniu przejdź do Eksplorator plików ES ponownie i otwórz Pliki do pobrania teczka.
 5. Tutaj powinieneś znaleźć PlayerFactoryCore.xml plik pobrany wcześniej, jeśli nie, przejdź do miejsca, w którym są zapisywane pobrane pliki.
 6. Skopiuj PlayerFactoryCore.xml plik i przejdź do Android > Dane i poszukaj org.xbmc.kodi lub org.xbmc.xbmc w zależności od używanego streamera. Kodi będzie org.xbmc.kodi.
 7. Po otwarciu kliknij Pliki > .kodi (lub .xbmc, w zależności od tego, którego użyłeś) > dane użytkownika a następnie wklej PlayerFactoryCore.xml plik do tego folderu.
 8. Otwórz Kodi i przejdź do pliku wideo, który chcesz obejrzeć.
 9. Kodi uruchomi się wtedy automatycznie LocalCast – chociaż Android zapyta Cię, której aplikacji do przesyłania chcesz użyć.
 10. Po załadowaniu zostaniesz poproszony o naciśnięcie Bawić się i zapytał, na które urządzenie chcesz przesyłać strumieniowo.
 11. Następnie będziesz musiał jeszcze raz kliknąć Odtwórz, a na koniec powinien grać na telewizorze podłączonym do Chromecasta.

Krótka droga:

kodi_chromecast_playing_from_phone
 1. Otwórz aplikację Chromecast na swoim urządzeniu z Androidem.

 2. Otwórz menu i wybierz Przesyłaj ekran/dźwięk i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć się z Chromecastem.

 3. Otwórz Kodi.

 4. Znajdź film, który chcesz obejrzeć i naciśnij Odtwórz. Będzie teraz odtwarzany na obu urządzeniach, ale nie możesz wyłączyć ekranu ani odbierać połączeń.

Jak przesyłać strumieniowo Kodi z Chromecasta za pomocą komputera?

Przesyłanie strumieniowe treści Kodi lub XBMC do Chromecasta z komputera nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać, ale – podobnie jak przesyłanie strumieniowe treści na Androida – nie jest eleganckim rozwiązaniem Twojego problemu.

 1. Pobierz i zainstaluj Chrome, aplikację Chromecast, i upewnij się, że masz zainstalowany Kodi lub XBMC na swoim komputerze.
 2. Teraz otwórz Chrome, kliknij ikonę trzech pionowych kropek w prawym górnym rogu ekranu i wybierz Rzucać… z listy opcji w menu. Menu ustawień Chrome
 3. Pojawi się mały ekran o nazwie Przesyłaj kartę i rozpocznij wyszukiwanie urządzeń. Gdy się pojawi, kliknij urządzenie, z którego chcesz przesyłać, i wybierz Przesyłaj cały ekran (eksperymentalnie). Ustawienia Chrome Cast
 4. Po zakończeniu cały pulpit komputera powinien być przesyłany strumieniowo do telewizora.
 5. Otwórz Kodi lub XBMC i odpal wideo do obejrzenia.

Kopiowanie Kodi na urządzeniu z Androidem

Ponieważ Kodi jest dostępny w sklepie Google Play, ale nie na urządzenie Chromecast, możesz wykonać te instrukcje, aby wykonać kopię lustrzaną zawartości telefonu lub tabletu.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

 1. Upewnij się, że zarówno telefon, jak i Chromecast są połączone z tą samą siecią Wi-Fi.
 2. Otwórz Kodi na swoim Androidzie i zaloguj się.
 3. Skonfiguruj dodatki w Kodi, aby móc przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści.
 4. Pozostaw aplikację otwartą w tle i otwórz ustawienia telefonu.
 5. Pod Połączenia urządzenia Szukaj Rzucać i dotknij go.
 6. Kliknij Chromecasta.
 7. Kliknij opcję, aby Zacząć teraz.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Obowiązkiem użytkownika jest przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów w swoim kraju w odniesieniu do użytkowania. Dennis Publishing Ltd wyklucza wszelką odpowiedzialność za takie treści. Nie akceptujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie jakiejkolwiek własności intelektualnej lub innych praw osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności wobec żadnej strony w wyniku udostępnienia takich treści. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.