Jak wyciszyć innych w Google Hangouts

Jeśli szukasz instrukcji Google Hangouts dotyczących wyciszania innych, jesteś we właściwym miejscu. Jest kilka powodów, dla których chciałbyś kogoś wyciszyć, a my pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak wyciszyć innych w Google Hangouts

Na szczęście, niezależnie od tego, czy chcesz kogoś wyciszyć, istnieje opcja, aby to osiągnąć. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowy przewodnik na temat wyciszania i innych środków, które możesz podjąć w Google Meet. Aby było jasne, Hangouts Meet to teraz Google Meet i tak nazwiemy to w tym artykule.

Jak wyciszyć innych na wszystkich urządzeniach

Wyciszanie w Google Meet jest proste i możesz to zrobić na wszystkich obsługiwanych urządzeniach (z Androidem, iOS i komputerach). Oto jak to zrobić na komputerze:

 1. Rozpocznij spotkanie w Google Meet. Kliknij ten link i naciśnij Nowe spotkanie na środku ekranu.

 2. Nazwij spotkanie i dodaj uczestników. Możesz pominąć te kroki, jeśli trwa sesja.

 3. Aby kogoś wyciszyć, wybierz Niemy opcja (ikona z trzema kropkami) obok ich zdjęcia profilowego.

 4. Teraz wybierz Niemy i potwierdź decyzję.

W podobny sposób możesz wyciszyć inne osoby na Androidzie i iOS. Wykonaj kroki:

 1. W trwającej konferencji Google Meet dotknij nazwy spotkania, a następnie wybierz Ludzie patka.

 2. Wybierz osobę, którą chcesz wyciszyć, a następnie dotknij znajdującej się obok niej ikony z trzema kropkami.

 3. Wybierać Niemy.

Zarówno użytkownicy Androida, jak i iOS mogą wyciszać ludzi również w trybie poziomym. W tym trybie musisz przewinąć listę osób na spotkaniu, wybrać osobę i nacisnąć Wycisz.

Google Hangouts Wycisz inne

Powiązane wskazówki dotyczące wyciszania i wyciszanie uczestników przez telefon

Uczestnicy przez telefon w Google Meet również mogą zostać wyciszeni w taki sam sposób, jak opisano powyżej. Jeśli jesteś uczestnikiem telefonicznym, możesz użyć tej kombinacji klawiszy do wyciszenia lub anulowania wyciszenia: *6 (znak gwiazdki, a po nim cyfra 6).

Wyciszanie w Google Meet jest przydatne, ale nie należy go nadużywać. Osoba, którą wyciszysz, nie będzie wiedziała, że ​​to zrobiłeś. Dlatego nie możesz później wyłączyć ich wyciszenia. Muszą wyłączyć wyciszenie za pomocą przycisku mikrofonu lub *6, jeśli rozmawiają przez telefon.

Masz również możliwość wyciszenia siebie, wystarczy nacisnąć przycisk mikrofonu obok ikony użytkownika. Każdy może zostać wyciszony, z jednym wyjątkiem. Jeśli używasz Google Meet na kontach edukacyjnych, jedyną osobą, która może wyciszać i usuwać inne osoby, jest osoba, która utworzyła spotkanie.

Jak usunąć innych

Wyciszanie w Google Meet to tylko tymczasowe rozwiązanie. Czasami to po prostu nie wystarczy. Jeśli ktoś na spotkaniu upiera się, że jest niegrzeczny i niegrzeczny, możesz go po prostu usunąć. Jednak tylko ten, kto zorganizował konferencję, ma prawo usuwać uczestników.

Oto jak usunąć kogoś na komputerze:

 1. Na spotkaniu wybierz Ludzie opcja.

 2. Wybierz imię i nazwisko osoby, którą chcesz usunąć, a następnie kliknij Jeszcze opcja obok niego.

 3. Na koniec naciśnij Usunąć.

Usuwanie osób na Androidzie i iOS działa w ten sam sposób. Wykonaj kroki:

 1. Podczas spotkania stuknij nazwę spotkania u góry ekranu, a następnie wybierz kartę Osoby.

 2. Wybierz osobę, którą chcesz usunąć, a następnie dotknij Jeszcze opcja obok niego.

 3. Teraz wybierz Usunąć opcja.

Usunięcie jest jeszcze bardziej delikatne niż wyciszanie, więc upewnij się, że Twoja decyzja o usunięciu kogoś ze spotkania jest uzasadniona. Jeśli ktoś jest nieaktywny lub znajduje się z dala od urządzenia, możesz usunąć go z rozmowy. W każdym innym scenariuszu podejmij decyzję, kierując się najlepszym osądem.

Jak wyciszyć innych

Komunikacja jest kluczowa

Jeśli jesteś na ważnym spotkaniu w Google Meet, postaraj się zachować profesjonalizm i mieć wszystko skonfigurowane i działające. Nie wyciszaj od razu kogoś, kto jest głośny lub jego mikrofon nie działa. Spróbuj najpierw wyjaśnić sytuację. Usuwanie osób z połączeń również nie powinno być łatwe.

Jak oceniasz swoje doświadczenia z Google Meet? Czy wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.