Jak odtwarzać muzykę na wszystkich głośnikach Google Home

Jedną z najbardziej innowacyjnych cech inteligentnych głośników jest ich zdolność do synchronizacji i odtwarzania muzyki jako jednego urządzenia. Wyobraź sobie, że masz ten sam rodzaj głośnika w każdym pokoju w Twoim domu. Członkowie Twojej rodziny mogą używać swoich głośników osobno za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych.

Jak odtwarzać muzykę na wszystkich głośnikach Google Home

Jeśli jednak miałbyś zorganizować imprezę i chciałbyś głośniej muzyki dla całego domu, niesamowite jest to, że możesz podłączyć te głośniki dla lepszego efektu.

Jeśli posiadasz zestaw głośników Google Home, możesz sparować wszystkie swoje urządzenia, aby stworzyć zestaw wielopokojowy, który zapewni doskonały dźwięk w całym domu.

Tworzenie konfiguracji z wieloma pokojami za pomocą głośników Google Home

Dzięki głośnikom Google Home wyposażonym w niezwykle potężną sztuczną inteligencję Google Assistant, możesz stworzyć konfigurację z wieloma pomieszczeniami, jeśli posiadasz dwa lub więcej z tych urządzeń. Im więcej posiadasz głośników, tym głośniejszy i bardziej żywy będzie Twój dźwięk, ale nawet dwa głośniki wystarczą, abyś zaczął się kręcić!

Najpierw musisz podłączyć głośniki, aby utworzyć grupę audio. W tym krótkim opisie dowiemy się, jak utworzyć grupę, a następnie odtwarzać muzykę na wszystkich głośnikach Google Home jednocześnie.

google dom

Krok pierwszy

Podłącz wszystkie głośniki Google Home, a także urządzenie mobilne, którego używasz do sterowania nimi, do tej samej sieci Wi-Fi.

Krok drugi

Jeśli nie masz jeszcze skonfigurowanej grupy domowej, uruchom aplikację Google Home na swoim urządzeniu mobilnym. Następnie dotknij + w lewym górnym rogu ekranu głównego. Znajdź trzecią opcję, Utwórz grupę prelegentówi dotknij tego.

Krok trzeci

Zobaczysz listę głośników podłączonych do tej samej grupy Wi-Fi. Wybierz głośniki Google Home, które chcesz podłączyć. Obok każdego dodanego urządzenia pojawi się znacznik wyboru.

Pamiętaj, że możesz zsynchronizować nie tylko głośniki Google Home (głośniki Mini lub Max), ale nawet inne inteligentne produkty Google, takie jak Nest, wyświetlają się w ten sposób.

Po wybraniu wszystkich urządzeń, które będą częścią grupy audio, stuknij w Następnyi nazwij grupę. Po zakończeniu dotknij Zapisać.

google home jak odtwarzać muzykę na wszystkich głośnikach

Otóż ​​to. Zsynchronizowałeś już wszystkie głośniki Google Home i możesz ich używać jako jednego urządzenia. Aby odtwarzać muzykę na wszystkich głośnikach jednocześnie, wydaj polecenie Asystentowi Google w taki sam sposób, w jaki zwykle robisz, ale z niewielkim skrętem. Po prostu powiedz „OK, Google, zagraj [piosenka] w [nazwa grupy domowej]!”

Edycja istniejącej grupy

Załóżmy, że masz już utworzoną grupę audio, ale chcesz dodać do niej kolejnego mówcę. W tym przypadku proces synchronizacji nowych głośników jest nieco inny. Po prostu wykonaj następujące kroki.

Krok pierwszy

Uruchom aplikację Google Home.

Krok drugi

Jeśli grupa już istnieje, znajdziesz ją tutaj. Wybierz grupę, a następnie dotknij Ustawienia Ikona. W Ustawieniach dotknij Wybierz urządzenia.

Krok trzeci

Tak jak wcześniej podczas konfigurowania grupy, wybierz wszystkie urządzenia, które chcesz sparować w ramach istniejącej grupy. Uzyskiwać Następny.

Funkcja bonusowa

Tak łatwo jest połączyć wszystkie głośniki Google Home w jedną grupę. Dzięki rozwojowi technologii nagłośnienia, teraz nie musimy kupować ogromnego zestawu głośników na imprezy! Wszystko, co musimy zrobić, to podłączyć nasze inteligentne głośniki i uzyskać jeden bardzo żywy, żywy system głośników.

Kolejną świetną cechą jest to, że możemy przeskakiwać z jednego głośnika na drugi bez mrugnięcia okiem!

Na przykład, jeśli sprzątasz swój pokój i chcesz, aby muzyka poruszała się odpowiednio, możesz przeskoczyć z przesyłania strumieniowego muzyki z głośnika w sypialni do tego w kuchni. Możesz użyć Przesyłanie strumieniowe funkcji w aplikacji Google, a następnie wydaj polecenie sztucznej inteligencji, mówiąc „Dobra Google, przenieś muzykę do kuchni”, do salonu lub gdziekolwiek wolisz.

Ciesz się muzyką tak, jak lubisz

Dzięki swojej wszechstronności głośniki Google Home mogą odtwarzać muzykę samodzielnie lub wspólnie. Czysta pomysłowość tej funkcji jest świetna dla właścicieli domów, którzy nie chcą kupować ogromnego zestawu głośników na imprezy.

Ciesz się więc muzyką tak, jak lubisz – czy to sam w sypialni, czy z całą rodziną w salonie!

Czy strumieniujesz muzykę na jednym głośniku, czy łączysz wszystkie swoje urządzenia Google Home? Czy kiedykolwiek urządziłeś imprezę z siecią głośników Google Home jako systemem dźwiękowym? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.