Jak stać się bogatym w GTA 5

Grand Theft Auto (GTA) 5 został wydany osiem lat temu, ale gra nadal cieszy się popularnością dzięki ciągłym aktualizacjom. Podąża śladami swoich poprzedników, pozwalając graczom kontrolować postać i popełniać przestępstwa, aby zarabiać pieniądze. Jednak gotówka jest zawsze niska, gdy zaczynasz po raz pierwszy.

Jak stać się bogatym w GTA 5

Zacznijmy od kilku prostych sposobów na zarabianie pieniędzy w GTA. W przeciwieństwie do tego, co było dostępne w starszych tytułach, nie ma oszustwa, które natychmiast zapewnia fortunę. W nowszej wersji będziesz musiał wymyślić najlepsze sposoby na wypełnienie kieszeni pieniędzmi.

Na szczęście przeprowadziliśmy dla Ciebie nasze badania i doszliśmy do wniosku. Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać poniższe sekcje.

Inwestowanie w akcje

Tak jak w prawdziwym życiu, możesz zainwestować w akcje i uzyskać spory zwrot w GTA 5. Sztuką jest kupować tanio i sprzedawać drogo. Innymi słowy, kup trochę akcji, gdy są tanie i sprzedaj je, gdy ich wartość wzrośnie.

Exploit polega na zapisaniu gry i wyłączeniu autozapisu przed podjęciem decyzji finansowej. Wyłączając autozapis, możesz wrócić do poprzedniego stanu zapisywania, nie martwiąc się, że zostanie nadpisany. Następnie idź i zainwestuj w akcje.

Spróbuj znaleźć akcje, o których wiesz, że zyska na wartości. Po zainwestowaniu udaj się do swojej kryjówki i odpocznij bez oszczędzania. Jeśli zauważysz, że akcje zyskują, czekaj, aż osiągną szczyt.

Sprzedawaj, gdy akcje osiągają szczyt, aby zarobić znaczny zysk. Im więcej inwestujesz, tym więcej zarabiasz. Najlepsze jest to, że ponieważ nie wykonałeś automatycznego zapisu, możesz wczytać poprzedni zapis i wrócić do okresu przed niepowodzeniem inwestycji.

Grając jako Franklin, otrzymujesz dostęp do niektórych misji Zabójstwa, które pozwalają ci inwestować i zarabiać. Nie wypełniaj tych misji, dopóki nie pokonasz trybu fabularnego. Po ukończeniu trybu fabularnego możesz zainwestować wszystkie pieniądze we wszystkie trzy postacie.

Rozbój w biały dzień

Postacie niezależne (NPC) zwykle mają pod ręką dodatkową gotówkę, gdy wychodzą z bankomatu. To tak jak w prawdziwym życiu, ponieważ ludzie odwiedzają jeden z nich, aby uzupełnić zapas rachunków. Zaczekaj wokół bankomatu i okradnij NPC gołymi pięściami lub bronią z tłumikiem.

Upewnij się, że uciekniesz, zanim przybędzie policja, ponieważ wszystko pójdzie na marne, jeśli zostaniesz złapany.

Sklepy i sklepy są również doskonałym źródłem łatwej gotówki. Upewnij się, że masz pod ręką broń i wejdź z nią wymachując. Strzel kilka razy, aby kasjerzy przyspieszyli i oddali Ci swoje pieniądze.

Kilka sklepów ma dwa kasy, a jeśli strzelisz do drugiego, wypluwa to dodatkową gotówkę. Zdobądź wszystkie pieniądze z pierwszego rejestru przed użyciem tej sztuczki.

Po obrabowaniu sklepu wsiądź do zaparkowanego w pobliżu pojazdu i odjedź. Najlepiej byłoby, gdybyś uciekł, zanim przyjdą gliny, ponieważ dzięki temu rabunek będzie łatwiejszy.

Przy odpowiedniej praktyce możesz obrabować kilka sklepów obok siebie i zwiększyć swoje zyski. Upewnij się, że przyspieszysz proces tak bardzo, jak to możliwe.

Wyścigi uliczne

Franklin jest bardzo utalentowany w wyścigach, a ponieważ sprawia, że ​​wyścigi wydają się banalne, możesz brać udział w niektórych wyścigach ulicznych. Postaraj się zdobyć najlepszy samochód sportowy i ulepszyć go wszystkim, na co cię stać. Skutecznym przykładem ulepszenia jest Coil Voltic.

Wygrywanie wyścigów jest stosunkowo łatwe dzięki specjalnemu talentowi Franklina do wyścigów. Ten talent pozwala mu pokonywać zakręty z pełną prędkością, ale umiejętność może się wyczerpać. Za każdym razem, gdy skończysz oczyszczać róg lub gęsty ruch, natychmiast dezaktywuj talent.

Przed rozpoczęciem wyścigu zapełnij żółty pasek talentów. Wchodząc do wyścigu z pełnym paskiem, zapewniasz sobie wystarczającą moc, aby wygrywać wyścigi.

Jeśli twoja postać nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, możesz zaparkować samochód w dogodnym miejscu i zmienić postać. Gdy grasz drugą postacią, samochód nadal tam będzie. Następnie możesz go dostosować i powtórzyć proces w razie potrzeby.

Okradanie samochodów pancernych

Wędrując po okolicy, czasami zauważysz niebieską kropkę na mapie. Przygotuj się na obrabowanie kogoś, ponieważ oznacza to, że w pobliżu jest samochód pancerny. Jeśli nigdzie się nie porusza, będzie ci łatwiej.

Zaparkowany samochód pancerny ma tendencję do zbliżania się do niego osoby z teczką. Jeśli zastrzelisz tę osobę, natychmiast otrzymasz około 3000 do 8000 dolarów. Czasami osoby nie ma, ale wciąż jest nadzieja.

Jeśli uda ci się ukraść samochód pancerny i przedrzeć się tylnymi drzwiami, możesz zdobyć gotówkę. Jednym ze sposobów otwarcia tych drzwi jest wjechanie samochodem do wody. Materiały wybuchowe również działają, ale dadzą ci trzy poszukiwane gwiazdki.

Te samochody pancerne pojawiają się również w stałych miejscach. Zapamiętaj je, a będziesz mógł wrócić po łatwe zarobki.

Nagradzająca misja

Ta misja może pojawić się dla każdego, ale Franklin ma większą szansę na jej wykonanie. Jeśli kręcisz się po jego domu, czasami w pobliżu Little Bighorn Avenue, południowo-wschodniej części miasta, w dzielnicy Rancho, pojawia się niebieski znacznik.

Udaj się tam i znajdź młodego mężczyznę o imieniu Gray Nicholson. Powie ci, że jego rower został skradziony. Nie ma gwarancji, że się pojawi, ale jeśli to zrobi, masz szczęście.

Zlokalizuj rower i zwróć mu go. Nagrodzi cię 100 000 $.

Uratuj córkę Sonny'ego

Jeśli udasz się do Paleto Bay wzdłuż pobliskiej polnej drogi, możesz znaleźć dwóch mężczyzn, którzy zamierzają zabić dziewczynę. Jeśli ją uratujesz, powie ci, gdzie iść, czyli Vinewood. Później zadzwoni do ciebie i wyśle ​​60 000 $.

Jeśli nas o to poprosisz, to szybka gotówka za prostą pracę.

Oszczędzić trochę pieniędzy

Postaraj się ograniczyć nadmierne wydatki, ponieważ pieniądze będą trudne do zdobycia we wczesnych sekcjach gry. Wtedy też nie jest łatwo zdobyć broń. Staraj się nie kupować zbyt wielu pojazdów. Oszczędzasz więcej pieniędzy na lepszą broń, jeśli możesz ukraść samochody.

Nawet jeśli oszczędzasz na dobrą broń, staraj się trzymać ustalonego układu. Powinno wystarczyć do pracy w każdej sytuacji. Po ukończeniu pierwszego napadu możesz spać spokojnie i zacząć wydawać więcej.

Mniej znaczy więcej, a dzięki budżetowaniu będziesz mieć dużo gotówki do wydania później.

Czas się wzbogacić

Jaki jest twój ulubiony samochód w GTA 5? Czy lubisz grać w GTA 5 zarówno online, jak i solo? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.