Najlepsze słuchawki w 2018 roku: 14 najlepszych słuchawek nausznych i dousznych, jakie możesz teraz kupić

Najlepsze słuchawki w 2018 roku: 14 najlepszych słuchawek nausznych i dousznych, jakie możesz teraz kupić

Obraz 1 z 22

najlepsze_słuchawki_i_słuchawki_z_2018 r.

najlepsze_słuchawki_w_2017_-_bose_quiet_comfort35
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_bowers_wilkins_p7
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_philips_fidelio_m2bt
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_philips_shb9850nc
best_headphones_in_2017_-_bose_soundlink_around-ear_wireless_headphones_ii
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_sennheiser_momentum_2
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_blue_microphones_mo-fi
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_onkyo_h500bt
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_plantronics_backbeat_sense
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_denon_ah-gc20_globe_cruiser
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_rha_ma750i
best_earphones_in_2017_-_sennheiser_momentum_in-ear
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_rha_t10i
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_etymotic_er-4pt
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_kef_m100
najlepsze_słuchawki_w_2017_-_rock_jaw_alfa_genus_v2
best_headphones_soundmagic_hp151
sony_mdr-1000x_recenzja
najlepsze_słuchawki_-_shure_se215
best_headphones_brainwavs_b200
best_headphones_lindy_bnx60

W 2018 roku zdobycie ulubionej muzyki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeśli masz smartfon lub tablet, Spotify i Apple Music udostępniają niemal nieograniczoną liczbę bibliotek na wyciągnięcie ręki, pod warunkiem, że jesteś przygotowany na rozstanie z powiązanymi miesięcznymi opłatami. Ale tak naprawdę to tylko połowa równania. Jeśli chcesz, aby Twoja muzyka brzmiała jak najlepiej, potrzebujesz dobrych słuchawek.

Jeśli nadal korzystasz z darmowych słuchawek ze smartfonem, nie martw się, ponieważ przygotowaliśmy listę najlepszych zestawów do słuchania w podróży iw domu. Zaspokoiliśmy wszystkie budżety, oferując zestawy, które kosztują od 45 GBP do ponad 300 GBP. Na tej stronie znajdziesz wszystkie nasze ulubione wkładki douszne i nauszne, a na następnej stronie znajduje się lista najlepszych słuchawek dousznych, które możesz teraz kupić.

Najlepsze słuchawki nauszne i nauszne 2018

1. Bose QuietComfort 35 II: Najlepsze słuchawki z redukcją szumów poniżej 350 GBP

Cena: £330

bose_qc_35_ii

Firma Bose poświęciła swój cenny czas na wypuszczenie swoich pierwszych bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów, a teraz jest już w drugiej generacji. QuietComfort 35 II nie różni się zbytnio od oryginałów. Nadal są niezwykle wygodne, nadal lepiej niż jakiekolwiek inne słuchawki ANC pozbywają się denerwującego zewnętrznego szumu otoczenia i nadal brzmią świetnie. Tym razem różnica polega na tym, że na lewym nauszniku znajduje się dodatkowy przycisk do aktywacji Asystenta Google.

Dotknij tego przycisku, a słuchawki podadzą Ci godzinę i odczytają wszelkie nieprzeczytane powiadomienia; przytrzymaj go i możesz uruchamiać zapytania Asystenta tak samo, jak na telefonie, z wyjątkiem tego, że nie musisz żenująco krzyczeć „OK Google” za każdym razem, gdy to robisz.

Nie jestem pewien, jak przydatna jest ta funkcja, ale jako para bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów QuietComfort 35 nie ma sobie równych. Jeśli masz pieniądze do wydania, zrób sobie przysługę i kup parę lub, jeśli to się nie uda, wybierz parę zwykłych QuietComfort 35, których cena spadła teraz do rozsądnego 279 funtów. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz.

2. Sony MDR-1000X: Najlepsze słuchawki z redukcją szumów poniżej 300 funtów

Cena: £250

[galeria:18]

Na rynku jest kilka słuchawek ANC, ale żadne nie brzmią tak, jak Sony MDR-1000X. Te słuchawki Bluetooth są po prostu fantastyczne – w rzeczywistości są jednymi z najlepszych ze względu na doskonałą jakość dźwięku. Wybijają one z wody wszystkie konkurencyjne słuchawki bezprzewodowe, w tym wielokrotnie nagradzane Bose QC35. MDR-1000X może nie tłumić szumów tak dobrze, jak QC35, ale nadal bardzo dobrze blokuje hałas otoczenia.

Ma też w rękawie sztuczkę – możesz szybko wyciszyć słuchawki, kładąc dłoń na prawym kubku, co jest przydatne podczas przechodzenia przez ulicę lub odpowiadania komuś, kto pyta o drogę. Jeśli szukasz najlepszych słuchawek Bluetooth ANC o fantastycznej jakości dźwięku, zdobądź Sony MDR-1000X.

3. Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundLink Around-Ear II: najlepsze słuchawki z redukcją szumów poniżej 200 GBP

Cena: £200

[galeria:5]

Wiesz, co otrzymujesz dzięki Bose, i nie inaczej jest z bezprzewodowymi słuchawkami SoundLink Around-Ear II. Jakość dźwięku jest świetna, słuchawki są dobrze zbudowane i niezwykle wygodne w noszeniu, obsługują rozmowy w trybie głośnomówiącym (z mikrofonem z redukcją szumów dla przejrzystości) i są wyposażone w poręczny futerał. Chociaż żywotność baterii jest raczej doskonała, jeśli znajdziesz się bez żadnych opłat, Bose dołączył kabel aux 3,5 mm, dzięki czemu możesz słuchać dalej.

Przeczytaj pełną recenzję słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink Around-Ear II na Recenzje ekspertów

4. Philips SHB9850NC: Najlepsze słuchawki z redukcją szumów poniżej 150 funtów

Cena: £109

[galeria:4]

Jeśli szukasz pary bezprzewodowych słuchawek Bluetooth, które nie będą cię kosztować ziemi, możesz zrobić gorzej niż Philips SHB9850NC. Są wypchane funkcjami, są bardzo wygodne i składają się ładnie i małe. I chociaż ich jakość dźwięku nie jest tak dobra, jak w przypadku solidnych przewodowych słuchawek, dobrze radzą sobie z większością muzyki – ale są szczególnie ciężkie w zakresie basów i średnich tonów. Chociaż ich redukcja szumów nie do końca spełnia standardy niektórych innych, to premia, że ​​taki rodzaj występuje na parze puszek w tej cenie – więc jesteśmy gotowi je odpuścić. Jeśli szukasz pary bezprzewodowych puszek, które zapewniają doskonałą wydajność za te pieniądze, to Philips SHB9850NC powinien znaleźć się na szczycie listy.

Przeczytaj pełną recenzję Philips SHB9850NC na Recenzje ekspertów

5. Lindy BNX-60: Najlepsze słuchawki z redukcją szumów poniżej 100 funtów

Cena: 84,99 £

[galeria:21]

To jeden z najtańszych i najwygodniejszych zestawów słuchawek z redukcją szumów, jakie kiedykolwiek wypróbowaliśmy. Biorąc pod uwagę przyjemną, długą żywotność baterii, jest to absolutna kradzież. Otrzymasz 15 godzin soku podczas korzystania z Bluetooth i 30 godzin, jeśli zamiast tego zdecydujesz się użyć dołączonego kabla audio.

Słuchawki BNX-60 są wyjątkowo wygodne dzięki dużym, wyściełanym nausznikom. Oczywiście jakość dźwięku jest również bardzo dobra, zwłaszcza jeśli korzystasz z funkcji redukcji szumów, którą można włączać i wyłączać za pomocą przełącznika na prawym kubku. Jednak stwierdziliśmy, że bas był nieco dudniący, a nie skupiony, ale średnie i wyższe częstotliwości zdecydowanie to wynagrodziły. Słuchawki dobrze współpracują z wieloma gatunkami muzycznymi, dlatego zalecamy zabranie ich w długą podróż i odtwarzanie szerokiej gamy materiałów, aby naprawdę zobaczyć, jak wspaniałe są.

6. Bowers & Wilkins P7: Najlepsze bezprzewodowe słuchawki dla audiofilów poniżej 350 funtów

Cena: £319

[galeria:2]

Nie redukują szumów, ale B&W P7 – najlepsze bezprzewodowe słuchawki firmy – należą do najlepszych bezprzewodowych słuchawek, jakich kiedykolwiek słuchaliśmy. Dodatkowo są super wygodne, a kwadratowe nauszniki i smukłe, chromowane stalowe ramiona i wyściełany skórą pałąk wyglądają cudownie butikowo.

Jeśli jesteś audiofilem i po prostu nie możesz się zmusić do rzucenia się na Bose QC35, są one równie dobre – z bardzo różnych powodów.

Przeczytaj pełną recenzję Bowers & Wilkins P7

7. Sennheiser Momentum 2.0 Wireless: Najlepsze słuchawki bezprzewodowe dla audiofilów poniżej 300 funtów

Cena: £290

[galeria:6]

Sennheiser Momentum 2.0 Wireless to poważna para słuchawek, zarówno z punktu widzenia ceny, jak i wydajności. Są zauszne, super wygodne, składane, ładne i kompaktowe, a także mają łączność bezprzewodową aptX Bluetooth i aktywną eliminację szumów.

Jedną z irytujących funkcji jest to, że nie można wyłączyć redukcji szumów, ale przy 22-godzinnej żywotności baterii i możliwości podłączenia słuchawek za pomocą kabla 3,5 mm, nie powinno to stanowić większego problemu. Są drogie, ale genialne.

Przeczytaj pełną recenzję Sennheiser Momentum 2.0 Wireless na Recenzje ekspertów

8. SoundMAGIC HP151: Najlepsze słuchawki przewodowe poniżej 150 funtów

Cena: £120

[galeria:17]

SoundMAGIC jest najbardziej znany ze swoich tanich i wesołych słuchawek, E10 i E10C, jednak firma sprzedaje również niedrogie słuchawki. HP151 jest przeznaczony do domu, z odłączanym kablem o długości 2,5 m i sterownikami 53 mm, nie zobaczysz wielu decydujących się na zabieranie go na dojazdy. Jakość dźwięku słuchawek, a zwłaszcza scena dźwiękowa, odróżnia je od konkurencji w swoim przedziale cenowym.

Słuchawki SoundMAGIC zapewniają dźwięk typu otwartego, z separacją instrumentów działającą ponad wieloma słuchawkami, nawet telefonami o wartości ponad 350 funtów. Są również niezwykle wygodne podczas długich sesji odsłuchowych, dzięki miękkiemu materiałowi ze skóry PU na pałąku i miękkim nausznikom, dzięki czemu można je nosić w okularach bez dyskomfortu. Jeśli szukasz zestawu niedrogich słuchawek do domu, to HP151 powinien być Twoim pierwszym wyborem.

Przeczytaj pełną recenzję SoundMAGIC HP151 na Recenzje ekspertów