Jak ukryć zamówienia Amazon przed wścibskimi oczami?

Czy masz jakiś winny sekret zakupowy? Wydałeś ostatnio więcej niż powinieneś? Kupiłeś prezenty dla ludzi w Internecie i nie chcesz, żeby je zobaczyli? To wszystko dobre powody, dla których możesz chcieć ukryć swoje zamówienia Amazon przed ciekawskimi oczami. Pokażę ci jak.

To uczucie spokojnego zadowolenia z bycia na czele stawki w okresie świątecznym lub z tego, że kupisz trochę więcej niż powinieneś na Amazon, szybko zniknie, jeśli zostaniesz wykryty. Jeśli jesteś w stanie zachować dla siebie wyciąg z karty kredytowej, jedynym innym dowodem, poza samymi produktami, jest historia Twoich zamówień na Amazon. I chociaż nie możesz ukryć góry paczek za drzwiami, które zdradzają twoją oczywistą winę, możesz coś zrobić z tą nieznośną, obciążającą historią zamówień.

Chociaż nie możesz usunąć historii zamówień, możesz ją zarchiwizować. O ile osoba przeglądająca Twoje konto nie wie o archiwum zamówień, Twój sekret powinien być bezpieczny.

Jak ukryć zamówienia Amazon

Amazon nie pozwala na usunięcie historii zamówień, a szkoda. Jeśli masz ciekawskiego partnera, dzieci lub przyjaciela (wrogiego?), który nie pomyślałby o przekopywaniu się przez twoje konto Amazon, aby zobaczyć, co robisz, ukrywanie zamówienia jest tak dobre, jak to tylko możliwe.

  1. Zaloguj się do swojego konta Amazon.
  2. Wybierz swoje konto w lewym górnym rogu.
  3. Wybierz Historia zamówień, a następnie zamówienie, które chcesz ukryć.
  4. Wybierz Ukryj zamówienie.
  5. Potwierdź swój wybór.

Spowoduje to usunięcie tego zamówienia z domyślnego widoku historii zamówień. Nie usuwa go całkowicie. Nadal będziesz mógł przeglądać lub ponownie zamawiać za pomocą zarchiwizowanego, wybierając bardzo pomocny „Wyświetl ukryte zamówienia”. Na szczęście, mimo że widzisz ten przycisk, nie jest on tak oczywisty, jak zwykły ekran historii zamówień.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz odkryć zamówienie, znajdując zamówienie w sekcji Wyświetl ukryte zamówienia i wybierając „Odkryj zamówienie” po prawej stronie.

Jak kupować prezenty i nie dać się o tym przekonać

Ponieważ większość naszych zakupów odbywa się teraz online, istnieje ślad elektroniczny, który towarzyszy każdemu naszemu zakupowi. Tam, gdzie kiedyś mogliśmy użyć gotówki, aby kupić produkt, a następnie ukryć lub wyrzucić pokwitowanie, teraz mamy zapis na wyciągu z naszej karty kredytowej, potwierdzenie e-mail, wyciąg e-mail i wyciąg z konta ze sprzedawcą. Tak więc, podczas gdy zakupy mogły stać się łatwiejsze i wygodniejsze, ukrywanie zamówień Amazon i nadmiernych wydatków nie!

Jeśli chcesz, aby tajemnica pozostała przy życiu, a prezenty w tajemnicy, nadal możesz ukryć zamówienie na prezent dla swojej drugiej połówki.

Wynik obrazu dla gotówki

Idź do starej szkoły

Gotówka jest nadal prawnym środkiem płatniczym i nadal jest używana praktycznie wszędzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś poszedł do sklepu stacjonarnego i kupił prezent. Możesz ukryć paragon, zapakować prezent lub sam go zapakować i schować prezent do czasu. Nie ma śladu ani zapisu tego, co się wydarzyło. Dopóki masz dobrą kryjówkę na prezent, jesteś wolny w domu!

Użyj stopnia separacji

Jeśli obdarowujesz ciekawskimi typami, będziesz potrzebować pewnego stopnia separacji między tobą a prezentem. Zwykle oznacza to skorzystanie z pomocy członka rodziny lub znajomego, aby dokonać zakupu. Jeśli ufasz im, że się nie popuszczą, jest to doskonały sposób kupowania online bez pozostawiania śladów. Następnie możesz użyć gotówki lub przelewu bankowego, aby zapłacić kupującemu, aby wszyscy byli równi i wszystko gotowe!

Ponownie, dopóki wiesz, jak i gdzie schować prezent, nie powinieneś mieć tutaj problemu. Jeśli już narzucasz życzliwość przyjaciołom i rodzinie, może możesz po prostu przechowywać tam gif.

Wynik obrazu dla konta amazon

Drugie rachunki

Jeśli regularnie kupujesz rzeczy, których nie chcesz znaleźć, może się okazać, że prowadzenie drugiego konta Amazon jest bardziej przydatne. Potrzebna będzie jednak druga karta kredytowa i powód założenia drugiego konta. Jeśli jesteś samozatrudnionym, wykonawcą lub kimś innym, to proste. Możesz otworzyć konto osobiste i firmowe. Jeśli jesteś normalnym użytkownikiem, otwarcie drugiego konta może być trudne.

Możesz użyć drugiej karty kredytowej, ale wtedy nadal zostawiasz ślad. Dlaczego więc nie skorzystać z przedpłaconej karty kredytowej? To nadal są legalne karty, ale zwykle nie wysyłają wyciągów do domu i nie pozostawiają śladów, które mogą znaleźć inni. Są również świetnym sposobem na bezpieczne zakupy online, tak jak w przypadku kradzieży numerów, najgorsze, co może się zdarzyć, to możliwość kradzieży gotówki, którą załadowałeś na kartę.

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć ukryć zamówienia Amazon. Nie oceniamy. Funkcja Ukryj zamówienie na stronie Amazon jest w porządku, ale jeśli osoba, przed którą ukrywasz zamówienie, wie o tym, ta metoda nie jest niezawodna. Te inne metody mogą jednak zapewnić lepszą ochronę.

Czy znasz inne skuteczne sposoby na ukrycie zamówień Amazon? Opowiedz nam o nich poniżej, jeśli tak!