Strona główna jest obecnie niedostępna – błąd Fire Stick

Fire Stick firmy Amazon oferuje użytkownikom wiele korzyści. Niektóre z nich obejmują nieograniczony dostęp do setek programów telewizyjnych i filmów, a także do tysięcy utworów w Amazon Prime Music.

Strona główna jest obecnie niedostępna — błąd Fire Stick

Chociaż Fire Stick jest dość innowacyjny i odświeżający, nie jest wolny od błędów. Dlatego możesz spodziewać się po drodze pewnych problemów.

Jednym z najczęstszych problemów na tym urządzeniu jest błąd „Dom jest obecnie niedostępny”.

W tym artykule znajdziesz kilka możliwych rozwiązań.

Co zrobić, jeśli napotkasz błąd „Dom jest obecnie niedostępny”?

Sądząc po tematach i często zadawanych pytaniach, które użytkownicy publikują na forach Amazon, większość ludzi natknęła się na ten komunikat o błędzie pomimo połączenia z Wi-Fi i silnego sygnału.

Niektórzy użytkownicy nawet przełączali telewizory lub resetowali całą konfigurację, ale żadne z nich nie rozwiązało problemu.

Obecnie strona główna jest niedostępna

Jeśli masz ten problem również z Amazon Fire Stick, oto możliwe rozwiązania:

Zresetuj Firestick i router

 1. Odłącz router i Firestick i poczekaj 30 sekund.
 2. Teraz, po ponownym podłączeniu routera, zrób to samo z Fire Stick.
 3. Następnie spróbuj uzyskać dostęp do swoich aplikacji i sprawdź, czy komunikat o błędzie nadal się tam pojawia.

Wyrejestruj swój Fire TV Stick / Fire TV

Jeśli poprzednia metoda nie zadziałała, spróbuj wyrejestrować Fire TV Stick. Aby wyrejestrować urządzenie, wykonaj następujące kroki:

 1. Wejdź w Ustawienia z menu Fire TV.
 2. Wybierz Moje kontoopcja.
 3. Wybierać Konto Amazon.
 4. Wybierać Wyrejestruj, po wybraniu Wyrejestruj opcji, pojawi się kolejne okno z prośbą o potwierdzenie decyzji, wystarczy kliknąć Wyrejestruj ponownie, aby zakończyć proces.Dom jest niedostępny

Następnie zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji. Zarejestruj się lub zaloguj i sprawdź, czy podczas próby połączenia nadal występuje błąd Strona główna jest obecnie niedostępny.

Zresetuj system Fire Stick

Zresetowanie systemu Fire Stick może również rozwiązać inne potencjalne błędy. Aby zresetować system, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski Wybierz i Odtwórz/Wstrzymaj na pilocie urządzenia. Po kilku sekundach system powinien zostać zresetowany i gotowy do pracy.

Zmień port HDMI

Co zaskakujące, dla niektórych użytkowników zmiana portu HDMI rozwiązała problem jak urok. Aby przetestować tę opcję, spróbuj podłączyć Amazon Fire Stick do innego portu HDMI w telewizorze.

Chociaż HDMI nie ma nic wspólnego z Wi-Fi, wiadomo, że ta sztuczka działa, być może nieoczekiwany błąd powoduje, że urządzenie zachowuje się dziwnie.

Kontakt z obsługą klienta

Jeśli żadna z tych metod nie pomogła Ci pozbyć się komunikatu o błędzie Dom jest obecnie niedostępny, może być konieczne skontaktowanie się z obsługą klienta. Aby skontaktować się z działem obsługi klienta Amazon, zaloguj się na swoje konto Amazon i kliknij Obsługa klienta. Koniecznie wyjaśnij szczegółowo, z czym masz do czynienia. Dobrym pomysłem jest również dołączenie zrzutów ekranu, jeśli możesz. Obsługa klienta Amazon jest dość aktywna, więc nie będziesz musiał długo czekać na odpowiedź.

Amazon Fire Stick z Alexa Voice Remote

Niektóre z najnowszych modeli Amazon Fire Stick zawierają asystenta Alexa. Dzięki Alexa możesz łatwo otwierać, instalować lub usuwać aplikacje za pomocą poleceń głosowych.

Te modele Fire Stick oferują również doskonały obraz. Obsługiwane rozdzielczości i formaty obrazu to 4K Ultra HD, HDR i Dolby Vision.

Procesory zastosowane w nowych modelach Fire Stick należą do najmocniejszych w swojej klasie i zapewniają płynną pracę.

Jakie kanały możesz uzyskać dzięki Amazon Fire Stick?

Amazon Fire Stick ma ogromną różnorodność kanałów, z których możesz wybierać. Lista zawiera między innymi:

 1. Netflix
 2. Trzask
 3. Oglądaj HGTV
 4. Oglądaj ESPN
 5. HBO teraz
 6. wiadomości BBC
 7. Czas na przedstawienie
 8. Youtube
 9. Radio iSerce
 10. Kanał historyczny
 11. Czas gry NBA
 12. Disney Junior
 13. Huff Post na żywo

Niektóre z tych kanałów oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu możesz zdecydować, czy chcesz przejść na pełną subskrypcję, czy nie.

Oprócz ogromnej różnorodności kanałów, Amazon Fire Stick umożliwia także włączanie i wyłączanie napisów.

Ciesz się swoim Amazon Fire Stick

Oprócz pokazania, jak rozwiązać najczęstszy problem z Fire Stick, ten artykuł dał ci również wgląd w niektóre możliwości tego urządzenia.

Poznaj swój Amazon Fire Stick i ciesz się wszystkimi jego funkcjami w pełni. Jest o wiele więcej do nauczenia się, więc nie trać czasu.