Jak używać znaku ręcznego na przyjęciu domowym

Nawet ci, którzy nigdy nie korzystali z House Party, rozpoznają jego słynne logo – żółtą falującą rękę na czerwonym tle. Wygląda na to, że zaprasza Cię do przyłączenia się do zabawy i rozpoczęcia rozmowy ze znajomymi.

Jak używać znaku ręcznego na przyjęciu domowym

Po wejściu do aplikacji zobaczysz podobny znak dłoni obok nazw wszystkich swoich kontaktów. W tym artykule wyjaśnimy, co oznacza ręka i jak możesz jej użyć, aby poprawić wrażenia z House Party.

Co oznacza znak dłoni?

Jeśli otworzysz listę kontaktów, zobaczysz nazwy użytkowników i zdjęcia wszystkich swoich znajomych. Będziesz także mógł zobaczyć, czy są obecnie online, czy offline.

Ponadto przy każdym imieniu zobaczysz mały żółty znak dłoni, a także mały zielony znak telefonu. Jeśli dotkniesz znaku dłoni, oznacza to, że zapraszasz znajomego do czatu. Z kolei otrzymają powiadomienie, że im pomachałeś. A jeśli są bezpłatne, mogą wysłać Ci wiadomość lub zadzwonić.

Alternatywnie, jeśli klikniesz mały znak telefonu, aplikacja zadzwoni do twojego przyjaciela. To świetnie, jeśli Twój znajomy oczekuje Twojego telefonu. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy mogą teraz rozmawiać, lepiej najpierw pomachać, żeby zobaczyć, jak zareagują.

Co więcej, jeśli Twój znajomy aktualnie rozmawia z kimś innym, będziesz mógł do niego dołączyć. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć znaku Dołącz obok jego nazwy, chyba że połączenie jest zablokowane.

jak używać ręki

Różnica między falą a przesłaniem

Niektórzy uważają, że machanie i wysyłanie wiadomości to to samo. Albo mogą się zastanawiać, dlaczego powinni machać do kogoś, kiedy mogą wysłać im wiadomość od razu.

Machanie może oznaczać wiele rzeczy. Młodzi ludzie wolą to, ponieważ jest bardzo nieformalne. Możesz pomachać znajomemu, aby pokazać mu, że jesteś gotowy do rozmowy. W ten sposób mogą do Ciebie zadzwonić, gdy tylko nadarzy się okazja. Brak ciśnienia.

Ponadto, jeśli chcesz dać komuś znać, że o nim myślisz, najlepszym sposobem na to może być machanie. Pokazuje im, że to nie jest pilne. Mogą odpowiedzieć, gdy mają trochę wolnego czasu.

Może to być również dobry sposób na pokazanie, że za kimś tęsknisz. Prosta fala ratuje cię przed niezręcznością prób wyrażenia swoich uczuć słowami.

Czy mogę machać do większej liczby osób?

Jeśli chcesz, aby wszyscy znajomi wiedzieli, że jesteś gotowy do rozmowy, możesz im wszystkim pomachać. Chociaż nie ma opcji automatycznego machania na prywatnych czatach, istnieje inna opcja, z której możesz skorzystać.

Zawsze możesz utworzyć nowy czat i dodać do ośmiu uczestników (w tym siebie). Możesz to zrobić, dotykając znaku plus w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wpisz imiona znajomych, których chcesz zaprosić.

Utworzyłeś teraz pokój, w którym możesz rozmawiać, prowadzić rozmowy wideo lub grać w gry. Ponownie zobaczysz żółty znak dłoni wśród ikon u dołu ekranu. Po kliknięciu wszyscy uczestnicy otrzymają powiadomienie, że chcesz porozmawiać.

Strona domowa użyj ręki

Różnica między rozdaniem domu a falą na Facebooku

Machająca ręka w żadnym razie nie jest nową koncepcją. Widzieliśmy to w wielu aplikacjach do przesyłania wiadomości, takich jak Facebook Messenger. Może jednak mieć zupełnie inne znaczenie. Na Facebooku możesz pomachać komuś, kogo nie ma na Twojej liście kontaktów. Może właśnie wysłałeś im prośbę, ale nie masz zamiaru dodawać ich jako znajomych.

Podczas gdy ręka House Party służy do machania osobom, z którymi już rozmawiałeś lub z którymi planujesz rozpocząć rozmowę. To trochę bardziej osobiste. W przeciwieństwie do tego, machanie w innych aplikacjach może oznaczać prawie wszystko.

Prosty i szybki sposób na czat

Wszyscy mamy tendencję do upraszczania naszych codziennych zadań i dotyczy to również naszych rozmów. Aplikacja House Party jest idealna dla osób, które chcą skontaktować się ze znajomymi za pomocą jednego kliknięcia. Młodzi ludzie preferują ten sposób komunikacji, ale nie ma ograniczeń wiekowych dla osób korzystających z aplikacji.

W końcu wszyscy chcemy pozostać w kontakcie z naszymi przyjaciółmi, nawet jeśli nie mieszkamy w tym samym mieście. Czy wypróbowałeś już aplikację House Party? Co o tym myślisz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.