Jak obliczany jest wynik Snapchata

Snapchat opanował sztukę zachęcania użytkowników do większej interakcji. Gamifikowali swoją aplikację za pomocą wyniku Snapchata, tajemniczej liczby, która pozwala z grubsza wiedzieć, jak bardzo jesteś aktywny na platformie mediów społecznościowych. Jednak nie podają dokładnego sposobu obliczania tego wyniku.

Jak obliczany jest wynik Snapchata

Jeśli spojrzysz na FAQ Snapchata na temat tego wyniku, odnoszą się do niego jako „supertajne specjalne równanie”. Wskazują, że to równanie obejmuje liczbę wysłanych i odebranych snapów. Wspominają jednak również o „kilku innych czynnikach”. Krótko mówiąc, możesz mieć pewność, że aktywność w aplikacji prawdopodobnie poprawi Twój wynik, ale nie możesz dokładnie wiedzieć, w jaki sposób.

Zrozumienie Snapscore

Wiele blogów technicznych i witryn innych firm próbowało rozwiązać te wyniki, aby dowiedzieć się, jak wpływa na nie aktywność Snapchata. Wielu z nich udało się zlokalizować pewne elementy wspólne. Jednak niekoniecznie zostały one potwierdzone przez twórców aplikacji. Zastanów się nad tym do myślenia.

 • Wysłane i odebrane Snapy – Snapchat już potwierdził, że te podstawowe funkcje grają w partyturze.

 • Dodani użytkownicy – Ile osób obserwujesz? Z iloma jesteście przyjaciółmi?

 • Częstotliwość przyciągania – Jak często korzystasz z aplikacji?

 • Długość SnapStreaks – Możesz mieć SnapStreaks ze znajomymi, wysyłając i odbierając snapy przez kilka kolejnych dni.

 • Opublikowane artykuły – Jak często publikujesz historie?

 • Dodatkowe punkty za powrót – Wiele źródeł teoretyzuje, że jeśli przez jakiś czas nie korzystałeś z aplikacji, a potem wrócisz i zaczniesz pstrykać, uzyskasz podwyższenie swojego wyniku.

Krótko mówiąc, skorzystaj z aplikacji. Używaj go często. Skorzystaj z jego wielu funkcji. Zrób to, a uzyskasz zdrowy wynik Snapchata.

Jak znaleźć swój wynik Snapchata

Ale poczekaj chwilę. Po raz pierwszy słyszysz o wynikach. Skąd wiesz, jaki jest twój własny wynik? A co z twoimi przyjaciółmi'? Czy ich wyniki są większe niż twoje? W rzeczywistości łatwiej jest znaleźć wyniki Snapchata niż myślisz.

Znajdź swój SnapScore

 1. Przejdź do ekranu swojego profilu. Możesz to zrobić, dotykając swojego Ikona Bitmoji lub kółko w lewym górnym rogu, jeśli nie masz ikony Bitmoji.

 2. Znajdź swoją nazwę wyświetlaną pod obrazem Snapcode. Spójrz poniżej, aby znaleźć dodatkowe informacje. Liczba pomiędzy Twoją nazwą użytkownika a znakiem zodiaku to Twój wynik Snapchata.

 3. Stuknij w wynik Snapchata, aby odsłonić dwie inne liczby. Są to liczby wysłanych i odebranych snapów.

Nie próbuj matematycznie obliczać liczby wysłanych i odebranych snapów. Nie zwiększy to Twojego wyniku w żaden sensowny sposób.

Znajdź Snapscore swojego przyjaciela

Teraz wiesz, jaki jest Twój SnapScore, ale co z przyjaciółmi? Czy mają więcej punktów niż ty? Snapchat nie zapewnia żadnego rodzaju tabeli liderów, na której można się gapić na użytkowników o największej liczbie wyświetleń. Zamiast tego wystarczy spojrzeć na wyniki indywidualnie, sprawdzając profile znajomych.

 1. Na ekranie aparatu przesuń palcem w prawo, aby otworzyć okno czatu.

 2. Znajdź danego użytkownika.

 3. Stuknij ikonę profilu użytkownika, aby otworzyć stronę, która pokazuje jego nazwę wyświetlaną, nazwę użytkownika i wynik.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego nie widzę Snapscore moich znajomych?

Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem Snapchata, wiesz, jak poważny jest Snapscore. Oprócz emotikonów znajomych i szybkiego otrzymywania odpowiedzi na Snapy, równie ważne jest utrzymywanie znajomych i powiększanie listy znajomych.

Jeśli masz znajomego na Snapchacie, ale nie widzisz jego Snapscore, oznacza to, że albo nie dodał Cię do listy swoich znajomych, albo Cię usunął. Snapchat pokazuje tylko Snapscore użytkowników, którzy są Twoimi znajomymi.

Jeśli jest to Twoja obawa, możesz spróbować wysłać użytkownikowi wiadomość na Snapchacie lub skorzystać z zewnętrznej witryny mediów społecznościowych, aby sprawdzić, czy Cię doda.

Spędzam dużo czasu na łapaniu grup, ale mój wynik nie rośnie. Co się dzieje?

Chociaż nie zostało to potwierdzone przez programistów Snapchata, jest to ogólnie przyjęte przekonanie oparte na testach, że spędzanie czasu w grupach w aplikacji nie zwiększy twojego Snapscore.

Jeśli szukasz sposobu na szybkie zwiększenie Snapscore, niestety grupy nie są odpowiedzią.

Jak mogę zwiększyć swój Snapscore?

Najlepszym sposobem na zwiększenie Snapscore jest dodawanie znajomych i wysyłanie Snapsów jeden na jednego. Jeśli jesteś naprawdę oddany i masz dobrego przyjaciela, który próbuje osiągnąć to samo, co ty, często zawieraj z nim umowę na Snap.

Jako dodatkowy bonus możesz otrzymać Snap Streak. Doprowadzi to do specjalnych emotikonów jako znaku prawdziwej przyjaźni Snapchata.

Czy mój Snapscore może spaść?

Technicznie nie. Oznacza to, że nie powinieneś tracić punktów. Ale mówimy technicznie, ponieważ w przeszłości zgłaszano usterki, w których Snapscores użytkowników spadły.

Tak więc Snapscore naprawdę ma tylko jedną drogę do przejścia, i to już. Ale jeśli Twój wynik spadł, możesz użyć linku „Zgłoś problem” w Snapchacie, aby skontaktować się z kimś w celu uzyskania pomocy.

Dlaczego mój Snapscore nie rośnie?

Jeśli Twój Snapscore nie rośnie, oznacza to, że nie wykonujesz odpowiednich zachowań (przyciąganie osób, dodawanie znajomych itp.), Aby zwiększyć wynik. Jednak zdarzają się błędy. Najlepszym sposobem działania jest upewnienie się, że aplikacja jest zaktualizowana, zamknięcie aplikacji i ponowne jej otwarcie oraz skontaktowanie się z pomocą techniczną Snapchat.

Co to wszystko znaczy?

Jednym słowem: nic. Twój wynik Snapchata nie odblokuje specjalnych funkcji Snapchata. Nie ułatwi to ludziom znalezienia Cię i śledzenia. Nie robi dosłownie nic funkcjonalnego (to możemy powiedzieć). Zdobędziesz trofea, którymi możesz się pochwalić znajomym.

Pamiętaj o tym, gdy męczysz się z wynikiem Snapchata. Nie pozwól, aby strony internetowe oszukiwały Cię, myśląc, że mogą sztucznie podnieść Twój wynik, jeśli zapłacisz im pieniądze. Nie mogą zrobić tego, co twierdzą, i nie warto zawracać sobie głowy odkrywaniem na własnej skórze.

Po prostu pstrykaj dużo, poznawaj nowych przyjaciół i podziwiaj swoje internetowe trofea.