Jak zmienić stronę broni w CSGO

Od czasu do czasu gracze CSGO zgłaszają lepszą wydajność, gdy broń jest powiązana z określoną ręką. Podobno powodem tego jest to, że niektóre modele broni mogą zmniejszać widoczność i utrudniać wykrywanie zagrożeń peryferyjnych. Dobrą wiadomością jest jednak to, że nie jest to po prostu coś, co musisz nauczyć się przezwyciężać. Można to obejść na kilka sposobów.

Jak zmienić stronę broni w CSGO

Jak zmienić stronę broni w CSGO

Kluczem do zmiany stron broni w CSGO jest nauczenie się poleceń przełączania ręcznego wiązania. Kiedy zrobisz to dobrze, możesz zmienić ręce jednym naciśnięciem klawisza, co pozwoli Ci dostosować się do każdej sytuacji, w której się znajdziesz. Na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane. W tym artykule pokażemy dokładnie, jak to się robi.

Jak zmienić boczne powiązanie broni w CSGO?

Proste polecenie pomoże ci zmienić stronę broni, ale najpierw musisz upewnić się, że masz dostęp do konsoli (aby wprowadzić polecenie). Możesz uzyskać dostęp do konsoli, naciskając „Opcje”, a następnie przechodząc do „Klawiatura”. Tam przewiń w dół, aż zobaczysz „Konsola”.

Włącz go za pomocą klawiszy „`” lub „~”. Po wykonaniu tej czynności możesz użyć klawisza tyldy (`) lub klawisza Shift + tylda (~), aby uzyskać dostęp do konsoli i wpisać polecenie.

Zmiana ręki, którą chcesz wyposażyć w swoją broń w grze, jest naprawdę łatwa. Zasadniczo wszystko, o czym musisz pamiętać, to te dwa przydatne polecenia, które możesz wprowadzić do konsoli:

Aby przełączyć pistolet na lewą rękę, wpisz „cl_righthand 0”.

Aby przełączyć pistolet na prawą rękę, wpisz „cl_righthand 1”.

To wszystko! Jeśli jednak naprawdę chcesz przejąć kontrolę nad dostosowywaniem swoich wrażeń z gry, poniżej mamy kilka świetnych wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci w tym. Na przykład, jeśli chcesz utworzyć listę preferowanych ustawień i zastosować je na stałe, zechcesz je sprawdzić.

Przyzwyczajenie się do nowej strony broni może zająć trochę czasu. Większość graczy sugeruje rozegranie kilku gier przed powrotem do domyślnych.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak zamienić ręce w CSGO?

Zamiast twojej postaci zawsze wyposażać przedmioty w jedną rękę w CSGO, jest wielu graczy, którzy chcieliby mieć możliwość zamiany rąk w ogniu bitwy. W ten sposób ich postać będzie lepiej widoczna podczas strafowania, w zależności od sytuacji, w której się znajdą. Ostatnią rzeczą, jakiej będziesz potrzebować, jest niezręczne i długie polecenie. Zamiast tego pokażmy Ci łatwy i niezawodny sposób na zrobienie tego:

W tym przykładzie przypiszesz klawisz „x”, aby zmienić ręce – ale możesz użyć dowolnego klawisza, który wolisz. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić ten kod do konsoli. Aby polecenie było trwałe, zapisz kod w pliku „autoexec”.

Kod, który musisz to zrobić, to: „bind x „toggle cl_righthand 0 1”

Po zakończeniu będziesz mógł zmieniać ręce w dowolnym momencie za pomocą jednego naciśnięcia klawisza.

Czy mogę zmienić broń na lewą stronę w CSGO?

Dla tych z Was, którzy chcą, aby ich broń automatycznie założyła lewą rękę i tam pozostała, ta sekcja jest dla Was. Aby to zrobić, musisz znać tylko jedno polecenie. To polecenie można zapisać w pliku autoexec, aby było trwałe. Możesz też po prostu wprowadzić go do konsoli dla każdej gry.

Kod, który sprawia, że ​​przedmioty zawsze pojawiają się po lewej stronie, wygląda następująco: „cl_righthand 0”

Jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz się przełączyć z powrotem w prawo, wystarczy, że użyjesz ustawienia domyślnego: „cl_righthand 1”

Jak zmienić wyświetlacze w CSGO?

Hardcorowe gry online, takie jak CSGO, są lepiej odbierane na bardzo szerokich lub nawet wielomonitorowych konfiguracjach. Jednak Steam nie zawsze chce z tym grać w piłkę. Dość często CSGO może otwierać się na niewłaściwym monitorze. Jednym z rozwiązań jest pobranie narzędzi programowych do obsługi wielu monitorów, aby odzyskać kontrolę nad sytuacją. Jednak nie jest to całkowicie konieczne, ponieważ istnieje obejście dla gier Steam.

Aby otworzyć grę na wybranym monitorze lub monitorach, wykonaj następujące czynności:

• Pierwszą rzeczą do wypróbowania jest uruchomienie gry w „trybie okienkowym”. Następnie, teoretycznie, możesz po prostu przeciągnąć grę na wybrany monitor.

• Jeśli powyższe nie działa, odrobina zabawy z ustawieniami systemu Windows może po prostu rozwiązać problem. Jeśli przejdziesz do ustawień i zmienisz monitor dodatkowy na monitor główny, „oszuka” CSGO do otwarcia na większym monitorze.

• Ostatnią rzeczą do wypróbowania jest otwarcie gry w „trybie okienkowym bez obramowania”. Następnie, naciskając "Shift, klawisz Windows i strzałkę w prawo", powinieneś być w stanie przenieść grę na żądany monitor.

Jak zmienić się na lewą i prawą rękę w CSGO?

Jeśli zdecydowałeś, po której stronie chcesz, aby Twoja broń na stałe pozostała, to jest to sekcja dla Ciebie. Ostatecznie, aby przełożyć broń na drugą rękę i tam ją trzymać, wystarczy zapamiętać tylko jedną komendę. Można to wprowadzić do konsoli na początku każdej gry. Alternatywnie, aby polecenie stało się trwałe, możesz wykonać autoexec dla CSGO, jak pokazano poniżej. Bez względu na wybraną metodę, polecenia są następujące:

• Aby nosić broń na lewym boku: „cl_righthand 0”

• Aby zmienić na praworęczne noszenie: „cl_righthand 1”

Jedynym minusem tej konkretnej metody jest to, że nie pozwala ona na szybką zmianę rąk według własnego uznania. Z tego powodu wielu graczy zamiast tego decyduje się na przypisanie klucza, aby umożliwić im zmianę rąk, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. To, który z nich działa, zależy w dużej mierze od tego, jak grasz w grę. Nie ma jednego rozwiązania, które działałoby dla wszystkich.

Jak zamienić ręce za pomocą klawiszy ruchu w CSGO?

Innym przydatnym sposobem kontrolowania, w którą rękę wyposaża się twoją broń, jest zmiana rąk w zależności od kierunku, w którym się obracasz. Chociaż ta metoda może być początkowo trochę irytująca, wielu graczy ją przysięga. W rzeczywistości, gdy już się do tego przyzwyczaisz, twoja broń nigdy nie zablokuje ci widoku.

Jeśli chcesz mieć broń w lewej ręce, gdy skręcasz w prawo i odwrotnie, oto co musisz zrobić:

• Najpierw musisz wykonać autoexec dla CSGO (pokażemy Ci, jak to zrobić w następnej sekcji).

• Następnie, aby broń pojawiła się w lewej ręce, gdy skręcasz w prawo, musisz wprowadzić to wiązanie: bind „d” „+moveright; cl_righthand 0”;

• Aby przełączyć pistolet na przeciwną stronę, musisz wprowadzić to: bind “a” “+moveft; cl_righthand 1”;

Jak już powiedzieliśmy, ten hack nie jest dla wszystkich, ponieważ niektórzy użytkownicy mogą uznać szybkie przełączanie za zbyt rozpraszające. Jeśli jednak to nie jest dla Ciebie, zalecamy wypróbowanie powyższych wskazówek w „Jak zmienić ręce w CSGO?” Sekcja.

Jak zrobić plik Autoexec dla CSGO

Tworzenie pliku autoexec to świetny sposób na przechowywanie preferencji w CSGO bez konieczności ręcznego wprowadzania ich za każdym razem do konsoli. Działa idealnie w przypadku takich rzeczy, jak ustawienia celownika i niestandardowe powiązania. Aby go włączyć, wszystko, co musisz zrobić, to przechowywać autoexec w plikach gry. Następnie, jak sama nazwa wskazuje, automatycznie wykona zapisane informacje i zastosuje te ustawienia, gdy tylko rozpoczniesz grę.

Oto jak to zrobić przez Steam:

• Znajdź właściwości CSGO w bibliotece Steam.

• Wybierz „Przeglądaj pliki lokalne” z listy opcji.

• Znajdź folder „.cfg (config)”.

• Kliknij prawym przyciskiem myszy otwartą przestrzeń w tym folderze i wybierz „Nowy”, a następnie „Dokument tekstowy”. Wystarczy dowolny edytor tekstu – nawet Notatnik.

• Otwórz plik, który utworzyłeś, a następnie wprowadź dowolne powiązania, które masz na myśli. Na przykład: „cl_righthand 0”.

• Zapisz ten plik jako „autoexec.cfg” i pamiętaj, aby zapisać go w menu rozwijanym „Wszystkie pliki”.

I masz to – w pełni konfigurowalne wrażenia z gry. Oczywiście możesz dodawać i usuwać ustawienia według własnego uznania. Czasami te ustawienia nie są automatycznie ładowane po uruchomieniu gry. Jeśli tak się stanie, wystarczy nacisnąć „~”, aby otworzyć konsolę. Następnie wpisz „exec autoexec”, aby zastosować ustawienia.

Dlaczego orientacja na broń ma znaczenie?

Często zadawane pytanie przez początkujących graczy CSGO brzmi: „dlaczego profesjonalni gracze CSGO zawsze grają w orientacji lewej ręki?” Cóż, odpowiedź dotyczy ich dominującego oka. W rzeczywistości ci gracze stali się tak dobrzy w grze, że nauczyli się wykorzystywać każdą możliwą siłę, aby pomóc im pozostać na szczycie.

Nie wszyscy gracze będą grać na lewej stronie, ponieważ niektórzy będą mieli bardziej dominujące prawe oko. Naprawdę, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby dowiedzieć się, które jest Twoim dominującym okiem, jest sprawdzenie bezpłatnych testów na YouTube. Gdy już to zrozumiesz, po prostu wybierz orientację, która pasuje do twojego wzroku. Oczywiście nie sprawi to od razu, że staniesz się profesjonalistą, ale zapewni ci dodatkową przewagę na drodze. Będziesz mógł lepiej czytać grę i znacznie szybciej wykrywać zagrożenia.

Zmiana strony broni w CSGO

Jak widać, istnieje wiele sposobów na dostosowanie CSGO do zmiany stron broni. Niektóre z tych ustawień będą odpowiadać twojej rozgrywce, a inne nie. Wszystko zależy od tego, jak grasz w grę. Ustawienie, które pozwala pistoletowi na zmianę ręki za każdym razem, gdy się obracasz, jest trochę szalone, ale może to nie dotyczyć innych.

Czy ktoś z was przyzwyczaił się do tego otoczenia i korzysta z niego? Chcielibyśmy o tym usłyszeć w sekcji komentarzy poniżej.