Jak zmienić stację lokalną w Paramount Plus?

Czy przeszedłeś już z CBS All Access na Paramount Plus? Zastanawiasz się, jak zmienić kanał oznaczony jako stacja lokalna?

Jak zmienić stację lokalną w Paramount Plus?

W tym artykule pokażemy, jak zmienić preferencje stacji lokalnej i przełączać się między kanałami lokalnymi. Oprócz tego dowiesz się, jak zarejestrować się w Paramount Plus, zmienić lokalizację Paramount Plus i nie tylko.

Jak zmienić lokalną stację w Paramount Plus?

Nowo uruchomiona usługa Paramount Plus oferuje cztery kanały lokalne do wyboru, w tym lokalny oddział CBS, CBSN, CBS Sports HQ i ET Live. Możesz przełączać się między tymi kanałami w ramach platformy Paramount Plus. A jeśli chcesz oglądać lokalne wiadomości z obszaru, w którym tak naprawdę nie mieszkasz, możesz to zrobić również na platformie Paramount Plus.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Jednak Paramount Plus nie daje automatycznie opcji zmiany lokalnego oddziału CBS. W tym celu będziesz musiał użyć wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Pokażemy Ci, jak wykonać wszystkie te opcje.

Zmień swoją lokalną stację na Paramount Plus

 1. Zaloguj się do Paramount Plus.
 2. W menu wybierz „Telewizja na żywo”. Uwaga: w zależności od urządzenia będzie to menu pionowe lub poziome.
 3. Wybierz między lokalnym oddziałem CBS, CBSN, CBS Sports HQ i ET Live.

Przełączanie między kanałami wiadomości lokalnych CBSN na żywo

 1. Otwórz Paramount Plus.
 2. Wybierz „Wiadomości” w menu. Uwaga: w zależności od urządzenia będzie to menu pionowe lub poziome.
 3. Przewiń w dół do „CBS Live Local News”.
 4. Wybierz kanał nadający CBSN z żądanego obszaru (np. CBSN Chicago, CBSN Boston itp.).

Zmień lokalnego partnera CBS za pomocą Express VPN

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie możesz zmienić swojego lokalnego oddziału CBS na platformie Paramount Plus. Kanał partnerski CBS, do którego będziesz mieć dostęp, zależy od Twojej lokalizacji, która z kolei jest oparta na Twoim adresie IP. Automatycznie przesyła strumieniowo podmiot stowarzyszony CBS powiązany z tą lokalizacją.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Na przykład, jeśli zalogujesz się do Paramount Plus w Los Angeles, zostaniesz automatycznie zaprogramowany do oglądania KCBS, oddziału Los Angeles CBS. Ale jeśli chcesz oglądać KPIX (który jest podmiotem stowarzyszonym San Francisco CBS), musisz zmienić lokalizację swojego adresu IP na San Francisco. Aby to zrobić, musisz pobrać VPN.

Chociaż możesz znaleźć wiele darmowych sieci VPN w Internecie, pamiętaj, że będą próbować zarobić w inny sposób. Zwykle oznacza to wiele reklam lub mogą sprzedawać Twoje dane stronom trzecim. Aby uniknąć obu tych sytuacji, zalecamy korzystanie z VPN, takiego jak ExpressVPN.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

 1. Załóż konto ExpressVPN i pobierz aplikację za pośrednictwem swojej platformy streamingowej
 2. W pasku wyszukiwania wpisz „San Francisco” i naciśnij „Enter”.

 3. Kliknij wynik wyszukiwania „San Francisco (Stany Zjednoczone)”.
 4. Poczekaj, aż Express VPN połączy się z serwerem znajdującym się w San Francisco.
 5. Sprawdź swoją lokalizację IP na tej stronie. Jeśli widzisz, że Twoja aktualna lokalizacja to San Francisco, przejdź do następnego kroku.

 6. Uruchom Paramount Plus.
 7. W menu wybierz „Telewizja na żywo”. Uwaga: w zależności od urządzenia będzie to menu pionowe lub poziome.
 8. Wybierz „CBS (stacja lokalna)”.

Powodzenie! Teraz możesz oglądać KPIX na żywo z San Francisco, gdy jesteś w Los Angeles.

Zobacz listę oddziałów telewizji CBS. Tutaj dowiesz się, z którą lokalizacją powiązany jest oddział CBS, który chcesz oglądać. Wprowadź tę lokalizację w kroku 3, a następnie przejdź przez pozostałe kroki.

Notatka: Jeśli zdecydujesz się na plan subskrypcji Paramount Plus o wartości 5 USD, nie będziesz mieć dostępu do żadnego partnera CBS.

Jak zarejestrować się w Paramount Plus

Proces rejestracji w Paramount Plus jest dość prosty. Możesz to zrobić z dowolnego urządzenia, które ma dostęp do Internetu.

 1. Przejdź do strony rejestracji Paramount Plus.
 2. Kliknij „Wypróbuj za darmo”.
 3. Kliknij „Kontynuuj”.
 4. Wybierz swój abonament miesięczny. (Uwaga: jeśli zaznaczysz pole obok „Zaoszczędź ponad 15% ceny miesięcznej z abonamentem rocznym!”, będziesz mógł wybrać abonament roczny).
 5. Kliknij „Kontynuuj”.
 6. Ponownie kliknij „Kontynuuj”.
 7. Wprowadź swoje dane osobowe i kliknij „Kontynuuj”.
 8. Kliknij „Kontynuuj”.
 9. Wprowadź dane swojej karty kredytowej i kliknij „Rozpocznij Paramount+”. (Uwaga: możesz również zapłacić przez PayPal.)
 10. Wybierz trzy programy, które Ci się podobają i kliknij „Dalej”.

Gratulacje! Pomyślnie zarejestrowałeś się w Paramount Plus. Teraz możesz poruszać się po platformie i rozpocząć transmisję strumieniową.

Notatka: Jeśli masz już konto CBS All Access, możesz zalogować się do Paramount Plus za pomocą adresu e-mail i hasła CBS All Access. Ponadto aplikacja CBS All Access na Twoim urządzeniu powinna już zostać zaktualizowana do Paramount Plus. Jeśli nie, zaktualizuj aplikację ręcznie.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak zmienić subskrypcję Paramount Plus?

Paramount Plus umożliwia zmianę planu subskrypcji w dowolnym momencie. Możesz to zrobić za pośrednictwem ich strony internetowej.

1. Przejdź do Paramount Plus.

2. W prawym górnym rogu ekranu kliknij swoją nazwę użytkownika.

3. Kliknij „Konto”.

4. Wybierz żądany typ subskrypcji.

Notatka: Jeśli dokonałeś początkowej subskrypcji Paramount Plus w Google Play, Amazon, iTunes lub Roku, musisz edytować swój plan subskrypcji na tej platformie.

Jaka jest różnica między Paramount Plus a CBS All Access?

Paramount Plus to odnowiona wersja CBS All Access. Oferuje wszystko, co można uzyskać dzięki CBS All Access, z dodatkiem nowej zawartości.

Główną aktualizacją jest to, że Paramount Plus umożliwia strumieniowe przesyłanie sieci telewizyjnych innych niż CBS. Należą do nich BET, Comedy Central, MTV, Nickelodeon i Smithsonian Channel.

Mówiąc o zawartości, Paramount Plus daje dostęp do biblioteki Paramount. Zawiera ponad 600 tytułów filmowych, które możesz oglądać w dowolnym momencie.

Ponadto będziesz mógł oglądać filmy Paramount Pictures wkrótce po ich wydaniu. Najbardziej oczekiwane tytuły to „Mission Impossible 7” i „A Quiet Place Part II”.

Czy mogę zmienić swoją lokalizację w Paramount Plus?

Ponieważ Paramount Plus ma siedzibę w USA, wszystkie aktualizacje i nowe treści będą najpierw dostępne dla obywateli USA. Tak więc, jeśli korzystasz z Paramount Plus gdziekolwiek poza Stanami Zjednoczonymi, ale chcesz mieć takie same przywileje jak ludzie w Stanach Zjednoczonych, będziesz musiał zmienić swoją lokalizację na USA.

Niestety nie ma oficjalnej metody zmiany lokalizacji, a jedynie obejście. Będziesz musiał użyć VPN i ustawić lokalizację swojego adresu IP na Stany Zjednoczone. Następnie użyj amerykańskiej karty kredytowej, aby zarejestrować się do subskrypcji.

Jeśli nie masz amerykańskiej karty kredytowej, istnieje również obejście tego problemu. Kup kartę podarunkową Paramount Plus, którą otrzymasz e-mailem. Następnie użyj go, aby zapłacić za usługę Paramount Plus, ale upewnij się, że najpierw ustawiłeś swoją lokalizację na Stany Zjednoczone, korzystając z VPN.

Czy Paramount Plus ma kanały lokalne?

Paramount Plus obejmuje tylko jeden kanał lokalny, a ten kanał zależy od Twojej lokalizacji i lokalizacji Twojego adresu IP. Na przykład, jeśli mieszkasz w Los Angeles, otrzymasz lokalny kanał KCBS.

Jeśli jednak zdecydujesz się na miesięczną subskrypcję Paramount Plus o wartości 5 USD, nie będziesz mieć dostępu do lokalnej stacji CBS. Również Twój dostęp do sportów na żywo będzie ograniczony.

Kiedy CBS All Access stał się Paramount Plus?

Siedem lat po premierze CBS All Access został zastąpiony przez Paramount Plus 4 marca 2021 roku.

Viacom połączył się z CBS w 2019 roku i stał się ViacomCBS. To jest powód, dla którego masz dostęp do programów Viacom Network (tj. Nickelodeon, kanał Smithsonian itp.) w Paramount Plus. Kolejne rozszerzenia platformy mają pojawić się później w 2021 roku.

Czy możesz oglądać Paramount Plus poza USA?

Paramount Plus jest obecnie dostępny w Kanadzie, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii i 18 krajach Ameryki Łacińskiej. Usługa będzie dostępna w Australii jeszcze w 2021 roku.

Jeśli Twój kraj nie kwalifikuje się do Paramount Plus, zawsze możesz skorzystać z usługi VPN i ustawić swoją lokalizację w Stanach Zjednoczonych. W ten sposób będziesz mieć dostęp do Paramount Plus i całej jego zawartości.

Szczegółowo wyjaśniliśmy, jak ustawić swoją lokalizację na Stany Zjednoczone i zarejestrować się w Paramount Plus. Przewiń w górę i dowiedz się, jak to zrobić.

Zmiana lokalnej stacji w Paramount Plus

Następca CBS All Access, Paramount Plus, obiecuje zmienić zasady gry w świecie usług przesyłania strumieniowego. Ale nie daje możliwości zmiany lokalnej stacji CBS. Zamiast tego musisz użyć VPN i zmienić lokalizację swojego adresu IP, aby móc przesyłać strumieniowo żądany podmiot stowarzyszony CBS.

Jeśli jednak chcesz przełączać się między czterema kanałami lokalnymi lub wybrać inny kanał CBSN Live Local News, możesz to zrobić na platformie Paramount Plus.

Jak zmieniłeś swoją lokalną stację na Paramount Plus? Czy zamiast tego użyłeś VPN lub innej metody? Daj nam znać w komentarzach poniżej.