Jak usunąć wszystkie tweety z Twittera

Media społecznościowe istnieją już wystarczająco długo, aby śledzić nas przez różne etapy życia. Na przykład Twitter istnieje od ponad 13 lat. W tym czasie prawdopodobnie zamieściłeś sporą liczbę tweetów. Niektóre niechciane tweety mogą być krępujące, niektóre możesz chcieć ukryć przed szefem, a inne po prostu nie chcesz krążyć po sieci. W każdym razie rozwiązanie jest proste – usunięcie tweetów.

Jak usunąć wszystkie tweety z Twittera

W tym samouczku pokażemy Ci, jak usuwać tweety na wiele sposobów.

Jak usunąć tweety

Usuwanie tweetów z platformy jest bardzo proste.

 1. Otwórz aplikację Twitter na telefonie lub tablecie albo wejdź na Twitter.com na komputerze.
 2. Przejdź do swojego profilu (znajdującego się w menu po lewej stronie na pulpicie lub dotknij ikony profilu w lewym górnym rogu smartfona/tabletu).

 3. Po prostu znajdź tweeta, który chcesz usunąć.

 4. Stuknij strzałkę skierowaną w dół po prawej stronie tweeta. Wybierz Usuń (przeglądarka) lub Usuń tweeta (aplikacja mobilna/tablet).

 5. Potwierdzać.

W ten sposób możesz usunąć dowolny tweet. Jest to droga do zrobienia, jeśli nie jesteś aktywny na Twitterze. Innymi słowy, jeśli tweetowałeś tylko 10 lub mniej razy, po prostu usuń te tweety i jesteś dobry.

Jednak biorąc pod uwagę, że tu jesteś, istnieje prawdopodobieństwo, że masz o wiele więcej tweetów, o które musisz się martwić. Możesz chcieć usunąć wszystkie tweety przed konkretną datą, możesz chcieć pozbyć się wszystkich tweetów utworzonych w określonym roku, a może chcesz usunąć wszystkie tweety zawierające określone słowo.

Niestety Twitter nie oferuje funkcji umożliwiającej dostosowanie usuwania tweetów. To, co oferuje Twitter, jest tak proste, jak to tylko możliwe – usuwanie tweetów jeden po drugim – ponieważ pierwotny plan zakładał posiadanie prawdziwych momentów tweetów, których nie można edytować ani usuwać. Na szczęście internet oferuje wiele rozwiązań – ludzie wymyślili różne opcje, które w rzeczywistości pozwalają usunąć tweety z wieloma opcjami.

Z której usługi korzystać?

Chociaż istnieją różne usługi usuwania tweetów, najbardziej wszechstronnym i prostym jest tweetdelete.net. Jak to działa? Cóż, wchodzisz na stronę i autoryzujesz ją do korzystania z aplikacji. Po połączeniu z Twitterem możesz zacząć usuwać rzeczy.

Istnieją jednak pewne zadania, których ta usługa nie może wykonać. Na przykład nie może usunąć wszystkich tweetów w określonym czasie. Jeśli Twoim celem jest usuwanie tweetów starszych niż określony okres (rok, sześć miesięcy, trzy miesiące, dwa miesiące, jeden miesiąc, dwa tygodnie lub tydzień), usługa załatwi sprawę. Dotyczy to również usuwania wszystkich tweetów i tweetów zawierających określone słowo lub frazę.

Jednak, aby usunąć tweety w określonym czasie, będziesz musiał skorzystać z usługi takiej jak tweetdeleter.com. Przyznaj aplikacji dostęp, aby umożliwić jej usuwanie tweetów za Ciebie.

Większość ludzi chciałaby skorzystać z jednej z dwóch usług, pierwszej dla łatwości użytkowania i prostoty, a drugiej dla bardziej szczegółowych opcji. To najlepszy sposób na zbiorcze usuwanie tweetów.

Jak usunąć wszystkie tweety przed określoną datą?

Teraz, aby usunąć wszystkie tweety przed konkretną dokładną datą, będziesz musiał pracować z tweetdeleter.com.

 1. Gdy znajdziesz się na głównym pulpicie nawigacyjnym TweetDeleter, w panelu po lewej stronie znajdziesz sekcję Data.

 2. Wprowadź datę pierwszego tweeta, który chcesz usunąć (lub dowolną wcześniejszą datę). Wprowadź wcześniejszą datę, aby ustawić zakres.

 3. Przejdź na górę strony i kliknij Wybierz wszystkie tweety, a następnie wybierz Usuń tweety.

 4. Potwierdzać.

Wszystkie tweety sprzed ustalonej daty powinny teraz zostać usunięte.

Jak usunąć wszystkie tweety z określonego roku

W tym celu będziesz również używać TweetDeleter. Zasadniczo wybrałbyś asortyment obejmujący cały rok.

 1. Przejdź do sekcji Data. W polu Od ustaw datę na 1 stycznia i wybierz rok, który masz na myśli.

 2. W polu Do ustaw datę na 31 grudnia tego samego roku.

 3. Kliknij Wybierz wszystkie tweety, a następnie Usuń tweety.

 4. Potwierdź usunięcie.

Wszystkie tweety z wybranego roku powinny zostać usunięte.

Jak usunąć wszystkie tweety z określonym słowem

Jeśli chcesz usunąć wszystkie tweety, które kiedykolwiek tweetowałeś lub retweetowałeś, które zawierają określone słowo lub frazę, możesz użyć zarówno TweetDeleter, jak i TweetDelete. Oto jak usunąć wszystkie tweety zawierające określone słowo lub frazę.

TweetUsuń

 1. Wejdź na tweetdeleter.com. Przejdź do sekcji Słowa kluczowe w lewym górnym rogu ekranu.

 2. Wpisz określone słowo lub frazę. W głównej części ekranu pojawi się seria tweetów zawierających wyszukiwane hasło.

 3. Aby usunąć wszystkie tweety zawierające to słowo/frazę, kliknij Zaznacz wszystkie tweety, a następnie kliknij Usuń tweety.

 4. Potwierdzać.

TweetUsuń

 1. Przejdź do tweetdelete.net.
 2. Kliknij menu rozwijane poniżej Wiek tweetów, aby usunąć.

 3. Wybierz Wszystkie moje tweety.

 4. W obszarze Tylko tweety zawierające słowo/frazę wprowadź określone słowo lub frazę.

 5. Potwierdź, że zapoznałeś się z warunkami TweetDelete, a następnie wybierz opcję Usuń moje tweety.

 6. Potwierdzać.

Jak szybko usunąć wszystkie swoje tweety?

Możesz użyć obu wyżej wymienionych narzędzi, aby usunąć każdy tweet lub retweet, który kiedykolwiek stworzyłeś. Najlepiej jednak zrobić to za pomocą TweetDelete. Pozwala pozbyć się tweetów w mniej niż minutę.

 1. Przejdź do tweetdelete.net.
 2. Wybierz Wszystkie moje tweety.

 3. Potwierdź, że zgadzasz się z ich warunkami, a następnie wybierz Usuń moje tweety.

 4. Potwierdzać

Tak, to jest tak szybkie i tak proste.

Jak usunąć wszystkie tweety z urządzenia z systemem iOS

Tak, usuwanie tweetów z komputera stacjonarnego jest zdecydowanie najprostszym sposobem na zrobienie tego. Jeśli jednak musisz to zrobić za pomocą iPhone'a, będziesz musiał użyć aplikacji takiej jak Tweeticide. Istnieją oczywiście inne opcje, ale jeśli potrzebujesz aplikacji, która po prostu usunie wszystkie tweety z dłoni, użyj Tweeticide.

 1. Pobierz i zainstaluj aplikację z App Store
 2. Uruchom aplikację.
 3. Zaloguj się, używając swoich danych logowania na Twitterze.
 4. Wybierz Usuń wszystkie tweety.
 5. Potwierdzać.

Tak, szybko i prosto.

Jak usunąć wszystkie tweety z urządzenia z Androidem?

Niestety, nie ma aplikacji podobnej do Tweeticide na Androida. Możesz spróbować zainstalować Tweeticide jako plik APK, ale to skomplikuje sprawę.

Najlepszym sposobem jest przeglądanie aplikacji do usuwania tweetów. Każdy z nich powinien mieć opcję, która pozwala wybrać wszystkie tweety, które kiedykolwiek stworzyłeś, i je usunąć.

Opcje TweetDelete i TweetDeleter

Chociaż te dwie aplikacje są zdecydowanie najlepsze do usuwania tweetów na komputerze, zagłębmy się nieco bardziej w opcje. Przede wszystkim są to aplikacje internetowe, które są łatwo dostępne z komputerów z systemem Windows, Maców i Chromebooków.

Po drugie, wspomnieliśmy o wielu różnych opcjach wyboru tweetów, ale można ich używać łącznie. Na przykład za pomocą TweetDelete możesz wybrać określony okres czasu (na przykład tweety starsze niż trzy miesiące), a następnie wpisać słowo/frazę. Spowoduje to usunięcie wszystkich tweetów utworzonych w tym okresie, które zawierają wejściowe słowo lub frazę. Możesz to zrobić również na TweetDeleterze.

Obie te aplikacje umożliwiają skonfigurowanie opcji automatycznego usuwania. W TweetDelete możesz ustawić dowolny rodzaj niestandardowego usuwania, aby występował raz lub automatycznie co kilka dni. TweetDeleter pozwala zautomatyzować usuwanie tweetów starszych niż wybrana przez Ciebie liczba dni. Pozwala także zachować tylko najnowszą wybraną liczbę tweetów.

Dodatkowe często zadawane pytania

1. Czy naprawdę znikną na zawsze po usunięciu? Czy mogę je odzyskać?

Możesz. Z Twojego archiwum na Twitterze. Przejdź do swojego konta na Twitterze i przejdź do Więcej w panelu po lewej stronie. Teraz wybierz Ustawienia i prywatność. Znajdź wpis Twoje dane na Twitterze i kliknij go. Zaloguj się, używając swoich danych logowania na Twitterze. Wybierz Poproś o archiwum obok wpisu na Twitterze. Zatwierdzenie archiwum może trochę potrwać. Aha, i pamiętaj, że możesz złożyć tę prośbę tylko raz na 30 dni.

2. Ile tweetów dziennie możesz usunąć?

Tutaj również jest granica. Nie jest ustalany przez Twittera, ponieważ możesz ręcznie usunąć tyle tweetów dziennie, ile tylko możesz. Jednak wspomniane aplikacje innych firm mają ograniczenia. Na przykład za 5,99 USD miesięcznie TweetDeleter pozwala usunąć nawet 3000 tweetów dziennie.

Usuwanie wszystkich tweetów

Korzystając z aplikacji innych firm, możesz usunąć wszystkie swoje tweety. Najlepiej, jeśli podejdziesz do tego na komputerze, ale istnieją również alternatywy dla telefonów komórkowych/tabletów. Wyżej wymienione usługi oferują jednak o wiele więcej niż całkowite usunięcie każdego opublikowanego tweeta. Możesz dostosować usuwanie.

Czy udało Ci się zrobić to, co chciałeś zrobić, korzystając z powyższych usług? Czy napotkałeś jakieś problemy? Czy znasz jakieś lepsze alternatywy? Daj nam znać w komentarzach poniżej i dodaj swoją opinię.