Jak znaleźć grupy w telegramie

Jednym z powodów, dla których Telegram jest uwielbiany przez tak wielu jego użytkowników, jest to, że umożliwia dostęp do grup publicznych lub prywatnych, do których możesz dołączyć. Dostępne są niezliczone grupy Telegramów, a niektóre z nich zawierają setki tysięcy użytkowników.

Możesz dołączyć do grupy Telegram, aby być na bieżąco z interesującym Cię tematem i samodzielnie publikować przemyślenia i aktualizacje na ten temat. Ale jak znaleźć wszystkie te niesamowite grupy telegramów? W tym artykule wyjaśnimy, jak znaleźć grupy telegramów na różne sposoby. Odpowiemy też na kilka innych istotnych pytań.

Jak znaleźć grupy w telegramie

Najszybszym sposobem na znalezienie i dołączenie do grupy Telegrama jest dołączenie do kanału Telegrama w celu otrzymania zaproszenia. Być może znajomy powiedział ci o kanale Telegram, na którym ludzie dostarczają zaproszenia grupowe. Zakładając, że używasz komputerowej wersji aplikacji Telegram, oto co robisz:

 1. Uruchom aplikację Telegram na swoim komputerze.

 2. W lewym górnym rogu wpisz nazwę grupy i naciśnij „Enter”.

 3. W sekcji „Globalne wyniki wyszukiwania” zobaczysz listę wszystkich kanałów, które odpowiadają wpisanej przez Ciebie nazwie.

 4. Kliknij żądany kanał i wybierz „Dołącz do kanału”.

U góry ekranu zobaczysz liczbę subskrybentów. Poszukaj linków z zaproszeniami do grup. Gdy znajdziesz link do grupy, kliknij go, a następnie wybierz opcję „Dołącz do grupy”.

Jeśli nie chcesz szukać linków grupowych w kanałach Telegrama, istnieje inny sposób znajdowania grup. Możesz odwiedzić katalog grup Telegram online i przeglądać grupy. Znajdź tę, która odpowiada Twoim zainteresowaniom, kliknij grupę i wybierz „Dołącz do grupy”.

Telegram Jak znaleźć grupę

Jak znaleźć identyfikatory grup w Telegramie

Jeśli jesteś już członkiem kilku grup telegramów, być może chcesz utworzyć własną grupę i zapisać identyfikator grupy. Aby to zrobić, musisz najpierw utworzyć swojego bota Telegrama. Oto jak:

 1. Otwórz Telegram i w polu wyszukiwania wpisz „BotFather”, który jest oficjalnym botem Telegrama.

 2. Wybierz „Start” i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby utworzyć bota.

 3. Gdy to zrobisz, otrzymasz token HTTP API, który powinieneś skopiować.

Po zapisaniu tokena utwórz nową grupę Telegram, dodaj do niej swojego bota i wyślij co najmniej jedną wiadomość do grupy. Następnie przejdź do tej strony i wprowadź swój token, aby pobrać identyfikator grupy.

Jak znaleźć linki grupowe w Telegramie

Jeśli jesteś właścicielem grupy Telegram i chcesz udostępnić ją innym osobom, możesz wysłać im link z zaproszeniem. Oto jak wysłać im link do dołączenia:

 1. Otwórz grupę Telegram, w której jesteś administratorem.

 2. Kliknij nazwę grupy u góry ekranu.

 3. Wybierz „Dodaj członka”, a następnie „Zaproś do grupy przez łącze”.

 4. Wybierz „Kopiuj łącze” lub „Udostępnij łącze” w zależności od tego, jak chcesz przekazać łącze.

Jeśli zmienisz zdanie, możesz wybrać opcję „Unieważnij łącze”. Spowoduje to wyłączenie istniejącego linku i wszyscy, którzy go mają, nie będą już mogli dołączyć do grupy.

Jeśli chcesz skopiować link do grupy, w której jesteś, ale nie jesteś jej właścicielem, wykonaj kroki 1 i 2, a następnie naciśnij i przytrzymaj „Link z zaproszeniem” grupy do skopiowania.

Jak znaleźć grupy telegramów na iPhonie

Mimo że Telegram na komputer jest bardzo przydatny, większość ludzi korzysta z aplikacji mobilnej Telegram. Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a, możesz pobrać najnowszą wersję aplikacji do czatu w chmurze z App Store.

Telegram na iPhone'a działa tak samo, jak wersja na komputery stacjonarne. Po uruchomieniu aplikacji na smartfonie zobaczysz pole wyszukiwania u góry ekranu, w którym będziesz mógł wyszukiwać kanały.

Telegram Znajdź grupy

Jak znaleźć grupy telegramów na Androidzie

Użytkownicy Androida mają również dostęp do aplikacji czatu Telegram, jeśli pobiorą ją ze Sklepu Play. Wersja aplikacji mobilnej Telegram na Androida jest identyczna z wersją na iOS.

Tak więc wszystko, co dotyczy wersji na komputery i iPhone'a, dotyczy również urządzeń z Androidem. Obejmuje to wyszukiwanie kanałów, dodawanie członków do grupy i tworzenie botów.

Jak znaleźć grupy zaangażowania telegramów

Grupy zaangażowania na Telegramie to grupy, w których użytkownicy Instagrama spotykają się, aby pomagać sobie nawzajem w większym zaangażowaniu na Instagramie i innych aplikacjach społecznościowych.

Grupy te istnieją również na innych platformach, ale są bardzo aktywne w Telegramie. Jeśli chcesz uzyskać więcej polubień, komentarzy i udostępnień na Instagramie, możesz dołączyć do Telegram Engagement Group i uzyskać wskazówki, jak promować innych i zwiększać zaangażowanie również na własnym koncie.

Istnieje wiele sposobów na znalezienie grup zaangażowania Telegrama, ale najlepszą opcją jest wyszukanie ich online i znalezienie tej, która działa dla Ciebie.

Jak znaleźć wszystkie grupy telegramów

Dostępne są niezliczone grupy Telegramów, a użytkownicy nieustannie tworzą nowe grupy. Nie sposób znaleźć ich wszystkich. Możesz wyszukiwać grupy na podstawie swoich zainteresowań za pośrednictwem kanałów lub przeglądać je online.

Jako użytkownik Telegrama możesz utworzyć do 10 grup Telegramów, w których możesz dodawać lub usuwać innych użytkowników. Listę wszystkich swoich grup możesz znaleźć po otwarciu Telegrama na ekranie głównym.

Dodatkowe często zadawane pytania

1. Jak uzyskać łącze do wiadomości telegramu?

Jeśli chcesz udostępnić tylko określony post z grupy Telegram, możesz uzyskać link do wiadomości, wykonując następujące czynności:

• Stuknij wiadomość, którą chcesz udostępnić, a następnie naciśnij strzałkę udostępniania obok niej.

• Z wyskakującego ekranu wybierz opcję Kopiuj łącze. W Telegramie na komputery wybierz opcję Kopiuj łącze do posta.

• Udostępnij wpis innemu użytkownikowi lub użyj innej aplikacji, aby go wysłać.

2. Jak znaleźć pobliskie grupy w Telegramie?

Możesz użyć funkcji „Ludzie w pobliżu” w Telegramie, aby znaleźć lokalne grupy, do których możesz dołączyć. Oto jak:

• Otwórz Telegram na swoim urządzeniu mobilnym, a następnie dotknij trzech poziomych linii w lewym górnym rogu.

• Z menu po lewej stronie wybierz „Ludzie w pobliżu”.

• Jeśli w Twojej okolicy są jakieś lokalne grupy, zobaczysz je na liście. Stuknij grupę, do której chcesz dołączyć.

Poruszanie się po grupach telegramów

Kiedy dołączasz do Telegrama po raz pierwszy, możesz być nieco zdezorientowany co do wszystkich kanałów i grup. Wkrótce zdasz sobie sprawę, że jest tak wiele różnych grup, do których możesz dołączyć. Niektóre z nich nazywane są supergrupami ze względu na liczbę osób, które do nich dołączyły.

Nie da się ich wszystkich znaleźć, ale jeśli wiesz, czego szukasz, jest to łatwiejsze. Na przykład na Telegramie jest wielu użytkowników Apple lub grup fanów Netflix. Prawdopodobnie będziesz również w stanie znaleźć kilka, które pasują do Twoich zainteresowań.

Do jakich grup dołączyłbyś w Telegramie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.