Jak naprawić „Nie można uzyskać poczty, połączenie z serwerem nie powiodło się” na iPhonie i iPadzie?

Dla tych, którzy wciąż dostają „Nie można uzyskać poczty Połączenie z serwerem nie powiodło się” na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu. Ten błąd występuje, gdy urządzenia z systemem iOS próbują pobrać nowe wiadomości e-mail, zwłaszcza z serwera Microsoft Exchange, zwracając komunikat o błędzie „Nie można pobrać poczty, połączenie z serwerem nie powiodło się”.

Jak naprawić „Nie można uzyskać poczty, połączenie z serwerem nie powiodło się” na iPhonie i iPadzie?

To normalne na iOS 9, iOS 8, iOS 7 i iOS 6 dla urządzeń Apple, takich jak iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5 i iPhone 4s oraz na większości działających iPadów iOS 6 i nowsze. Poniżej przedstawiono kilka różnych metod, które powinny pomóc w rozwiązaniu tego problemu z połączeniem na urządzeniu Apple.

nie można uzyskać awarii serwera poczty

Najpierw wykonaj kopię zapasową swojego iPhone'a

Niezależnie od tego, czy używasz iCloud, czy innego systemu, wykonaj kopię zapasową swojego iPhone'a, co jest dobrym pomysłem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian na iPhonie, iPadzie lub innym urządzeniu.

Możliwe rozwiązanie 1: Wprowadź ponownie loginy (nazwy użytkownika) i hasła

Czasami ten problem może wystąpić na iPhonie lub iPadzie po zmianie hasła do poczty e-mail.

Na urządzeniu z systemem iOS wykonaj następujące czynności, aby ponownie wprowadzić nazwę użytkownika i hasło do konta pocztowego:

 1. Iść do Ustawienia.

 2. Przewiń w dół i dotknij Poczta.

 3. Wybierać Konta.

 4. Kliknij odpowiednie konto.

 5. Wybierać Usuń konto i potwierdź za pomocą Usuń z mojego iPhone'a.

 6. Wróć do Konta stronę i wybierz Dodaj konto.

 7. Wybierz dostawcę konta i zaloguj się.

 8. Kliknij Zapisać skończyć.

Następnie przejdź do swojego klienta poczty i spróbuj wyświetlić swoją pocztę. Powinno to odświeżyć twoją skrzynkę pocztową, w tym pokazywać najnowsze wiadomości. Daj temu procesowi kilka minut na działanie. Zamknij, a następnie ponownie otwórz klienta poczty e-mail to dobry sposób na odświeżenie.

Możliwe rozwiązanie 2: Zmień ustawienia zabezpieczeń Microsoft Exchange

Jeśli jesteś administratorem na serwerze Microsoft Exchange, możesz dostosować ustawienia lub poprosić administratora, aby zrobił to za Ciebie.

 1. otwarty Użytkownicy i komputer Active Directory.
 2. Następnie w górnym menu kliknij Pogląd >Zaawansowane funkcje.
 3. Teraz znajdź i kliknij prawym przyciskiem myszy konto pocztowe z błędami i wybierz Nieruchomości.
 4. Następnie wybierz Bezpieczeństwo patka.
 5. Następnie kliknij Zaawansowany.
 6. Zaznacz pole wyboru Uwzględnij dziedziczone uprawnienia od rodzica tego obiektu.

Możliwe rozwiązanie 3: Zmień ustawienia hasła

Zmień hasło do konta e-mail Microsoft Exchange lub konta Yahoo i ponownie przetestuj, aby upewnić się, że połączenie działa.

Inne metody

 • Wyłącz iCloud i wykonaj kopię zapasową wszystkich kont pocztowych, a następnie zresetuj hasło.
 • Włączyć Tryb samolotowy w ustawieniach, a następnie wyłącz go, to czasami naprawia błąd.
 • Usuń konto z problemami. Następnie utwórz konto ponownie jako nowe konto, czasami po prostu ponowne utworzenie konta rozwiązuje problem.
 • Spróbuj zmienić Dni poczty do synchronizacji pole do Bez limitu.
 • Zresetuj ustawienia sieciowe przez Ustawienia > Ogólne > Resetuj > Resetuj ustawienia sieciowe. Pamiętaj, że zresetowanie ustawień sieciowych spowoduje zresetowanie WSZYSTKICH ustawień sieciowych, więc prawdopodobnie nie jest to twój pierwszy wybór jako metoda rozwiązania tego problemu z pocztą e-mail.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci rozwiązać problem „Nie można uzyskać wiadomości e-mail. Połączenie z serwerem nie powiodło się” na Twoim urządzeniu. Jeśli uznałeś ten artykuł za przydatny, może Ci się również spodobać ten artykuł o tym, jak wyczyścić pamięć podręczną w iPhone'ie 8 i iPhone'ie 8 Plus.

Czy rozwiązałeś taki problem z pocztą e-mail na iPhonie lub iPadzie? Jeśli tak, powiedz nam, jak to zrobiłeś w komentarzach poniżej.