Czy istnieje zniżka studencka Netflix? Nie!

Jeśli jesteś studentem z pewnymi przestojami, prawdopodobnie lubisz relaksować się i oglądać Netflix. Ale niestety, jako student, prawdopodobnie płacisz również pełną cenę za usługę przesyłania strumieniowego.

Czy istnieje zniżka studencka Netflix? Nie!

Nie ma czegoś takiego jak zniżka studencka na Netflix. Wszyscy, w tym studenci, muszą zapłacić 7,99 USD za miesięczną subskrypcję Netflix. Ale chociaż Netflix nie oferuje zniżki studenckiej, istnieją inne rzeczy, które możesz wypróbować na Netflix za niższą cenę.

W tym przewodniku omówimy, co możesz zrobić, aby oglądać Netflix bez konieczności płacenia pełnej miesięcznej opłaty abonamentowej. Podamy również listę innych usług przesyłania strumieniowego, które są świetną alternatywą dla Netflix.

Czy Netflix ma zniżkę studencką?

Niektóre usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Amazon Prime Video, Hulu, YouTube Premium i HBO Now, oferują specjalne zniżki dla studentów. Z drugiej strony Netflix nie ma planu zniżkowego dla studentów.

W rzeczywistości Netflix oferuje tylko trzy plany: plan podstawowy (za 7,99 USD), plan standardowy (za 9,99 USD) i plan premium (za 11,99 USD). To, co wyróżnia te plany, to jakość wideo i rozdzielczość. Ale nawet z podstawowym planem uzyskasz nieograniczony dostęp do filmów i programów telewizyjnych, które są dostępne tylko w serwisie Netflix.

Jednak płacenie 7,99 USD miesięcznie może być zbyt wysokie, szczególnie dla studentów z ograniczonymi budżetami i stosami kredytów studenckich. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka alternatyw, które możesz wypróbować, aby móc oglądać Netflix za niższą cenę.

Jak mogę kupić Netflixa taniej?

Jeśli nie chcesz płacić 7,99 USD miesięcznie za subskrypcję Netflix, możesz zrobić kilka rzeczy, aby przesyłać strumieniowo Netflix bez płacenia pełnej ceny. Jedynym sposobem na bezpłatne oglądanie Netflix jest skorzystanie z bezpłatnego okresu próbnego. Ale to pozwoli Ci przesyłać strumieniowo filmy i programy telewizyjne w serwisie Netflix bez konieczności płacenia za cokolwiek przez miesiąc.

Aby uzyskać Netflix za niższą cenę, możesz spróbować podzielić koszty z innymi członkami gospodarstwa domowego lub użyć współdzielonego konta Netflix. Kupony i karty podarunkowe dają również zniżkę na plan Netflix. Wreszcie istnieje kilka innych usług przesyłania strumieniowego, które można oglądać zamiast tego, które faktycznie oferują zniżki dla studentów.

Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej Netflix

Netflix oferował 30-dniowy bezpłatny okres próbny bez ograniczeń. Ale po pewnym czasie ta opcja została wycofana. Chociaż możesz przełączać się między planami i anulować subskrypcję w dowolnym momencie, funkcja bezpłatnej wersji próbnej nie była dostępna.

Opcja bezpłatnej wersji próbnej jest obecnie ponownie dostępna, ale z niespodzianką. Teraz masz miesiąc na bezpłatne oglądanie serwisu Netflix, ale dostępna będzie tylko ograniczona liczba filmów i programów telewizyjnych. Należą do nich niektóre z najpopularniejszych filmów i programów telewizyjnych, które ma do zaoferowania Netflix. Pokazuje jak Dziwne rzeczy, Miłość jest ślepa, Kiedy nas zobaczą, oraz Nasza planeta znajdują się na tej liście.

Aby oglądać Netflix za darmo przez miesiąc, wykonaj poniższe czynności:

 1. Odwiedź witrynę Netflix.

 2. Wybierz między planem podstawowym, standardowym i premium.

  Notatka: Ponieważ nie zapłacisz za plan, wybierz plan premium, aby uzyskać najlepszą jakość wideo i rozdzielczość.

 3. Kliknij przycisk „Dalej”.

 4. Załóż konto za pomocą swojego adresu e-mail.

 5. Pomyśl o haśle i ponownie kliknij przycisk „Dalej”.

 6. Wybierz baner „Wypróbuj bezpłatnie przez 30 dni” na następnej stronie.
 7. Wprowadź dane do płatności (nawet jeśli nie będziesz ich używać).

 8. Wybierz „Rozpocznij członkostwo”.

To wszystko. Gdy 30-dniowy bezpłatny okres próbny dobiegnie końca, nie zapomnij anulować subskrypcji Netflix. Pamiętaj też, że z bezpłatnej wersji próbnej Netflix możesz skorzystać tylko raz. Jeśli jednak użyjesz innego adresu e-mail i konta bankowego, będziesz mógł z niego korzystać ponownie.

Gdy anulujesz członkostwo i minie trochę czasu, istnieje szansa, że ​​Netflix wyśle ​​Ci kolejną ofertę bezpłatnego okresu próbnego. Ta opcja nie jest gwarantowana, ale może się zdarzyć.

Podziel koszty ze swoim gospodarstwem domowym

W zależności od tego, z kim mieszkasz – członkami rodziny, drugą połówką lub współlokatorami – możesz spróbować podzielić koszt miesięcznej subskrypcji. Jest to prosta, ale skuteczna metoda, z której możesz korzystać, aby wszyscy mogli cieszyć się Netflix w niższej cenie.

Jeśli wszyscy macie hasło, możecie użyć tego samego konta Netflix. Pamiętaj, że wszystkie trzy plany Netflix pozwalają na ograniczoną liczbę ekranów. Jeśli masz plan podstawowy, możesz oglądać Netflix tylko na jednym urządzeniu. Standardowy plan pozwala na jednoczesne przesyłanie strumieniowe Netflix na dwa urządzenia. Z drugiej strony plan premium pozwala czterem urządzeniom jednocześnie przesyłać strumieniowo Netflix.

Może to nie stanowić problemu, jeśli Ty i inni domownicy oglądacie Netflix o różnych porach dnia.

Korzystaj z bonów upominkowych dla Netflix

Innym sposobem na oglądanie Netflixa za niższą cenę są specjalne promocje. Niektóre firmy, takie jak Verizon i T-Mobile, oferują bony upominkowe, które można wykorzystać do oglądania serwisu Netflix. Mówiąc dokładniej, płacą za abonament Netflix zamiast Ciebie. Oczywiście nie dostaniesz tego za darmo. Musisz albo coś od nich kupić, albo skorzystać z ich usług.

Istnieje również mnóstwo stron internetowych oferujących kody i kupony do Netflix. Należy jednak uważać na tego typu strony internetowe, ponieważ mogą one okazać się oszustwem.

Bezpieczniejszą metodą oglądania serwisu Netflix za mniejsze pieniądze jest karta podarunkowa. Jeśli korzystasz z niektórych aplikacji, takich jak Google Play, Instagram, iTunes, Amazon i podobnych, możesz otrzymać w zamian kartę podarunkową Netflix. Na przykład, jeśli weźmiesz udział w ankietach w Google Play, otrzymasz świetną zniżkę z kartą podarunkową Netflix.

Oto, w jaki sposób możesz użyć karty podarunkowej Netflix, aby uzyskać zniżkę:

 1. Przejdź do witryny Netflix.

 2. Przejdź do strony wymiany karty.

 3. Wpisz kod z karty podarunkowej.

 4. Kliknij przycisk „Zrealizuj”.

W tym momencie możesz utworzyć nowe konto Netflix lub zalogować się przy użyciu istniejącego. Jeśli masz fizyczną kartę podarunkową, kod znajdziesz na jej odwrocie. Wystarczy zdrapać warstwę folii. Jeśli karta podarunkowa jest cyfrowa, otrzymasz ją w e-mailu, gdzie znajdziesz również 11-cyfrowy kod.

Oglądaj alternatywy Netflix

Jak wspomniano wcześniej, istnieją inne usługi przesyłania strumieniowego, które można oglądać zamiast Netflix. Należą do nich Amazon Prime Video, Hulu, YouTube Premium i HBO Now. Wszystkie te usługi przesyłania strumieniowego oferują różne zniżki dla studentów.

Pamiętaj, że oryginalne seriale Netflix są dostępne tylko w serwisie Netflix. Co więcej, wiele innych popularnych programów telewizyjnych można znaleźć tylko w serwisie Netflix. Ale to nie znaczy, że nie możesz znaleźć świetnych treści na alternatywnych platformach streamingowych Netflix wymienionych powyżej.

Spójrz na zniżki studenckie, które oferują te alternatywy:

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video to doskonała alternatywa dla Netflix. Oferuje nie tylko filmy i programy telewizyjne, ale także muzykę, bezpłatną wysyłkę i wiele innych korzyści. Otrzymasz również dostęp do oryginalnych treści Amazon Prime Video, których nie znajdziesz w innych usługach przesyłania strumieniowego.

Studenci mogą korzystać z bezpłatnej wersji próbnej Amazon Prime Video, która trwa sześć miesięcy. W porównaniu z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym Netflix ta oferta wydaje się dość hojna. Co więcej, możesz anulować bezpłatny okres próbny w dowolnym momencie. Po zakończeniu sześciomiesięcznego okresu próbnego musisz zapłacić tylko połowę miesięcznej subskrypcji Amazon Prime Video.

Pamiętaj, że kwalifikowalność do planu studenckiego Amazon Prime Video trwa przez cztery lata lub po ukończeniu studiów.

Hulu

Jeśli chcesz uzyskać zniżkę studencką na Hulu, musisz subskrybować zniżkę studencką Spotify. W ten sposób uzyskasz również bezpłatny dostęp do SHOWTIME. Dlatego nie możesz otrzymać zniżki studenckiej tylko na Hulu, ponieważ te trzy usługi łączą się w tym samym pakiecie zniżkowym.

Miesięczna opłata za subskrypcję tych trzech aplikacji wynosi 4,99 USD, co stanowi połowę standardowego planu Hulu. Ponieważ możesz korzystać ze wszystkich trzech tych aplikacji, jest to całkiem dobra oferta. Hulu oferuje również listę oryginalnych, wysokiej jakości treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

YouTube Premium

YouTube Premium zawiera listę korzyści, takich jak strumieniowanie bez reklam i oryginalne treści. Po zarejestrowaniu konta YouTube Premium możesz wybrać zniżkę rodzinną lub studencką. Miesięczna opłata za subskrypcję YouTube Premium kosztuje 60% mniej ze zniżką studencką.

HBO teraz

Podstawowy plan HBO Now kosztuje 14,99 USD miesięcznie. Dzięki zniżce studenckiej musisz płacić tylko 5 USD miesięcznie. Otrzymasz również 30-dniowy bezpłatny okres próbny, nawet ze zniżką studencką. Co więcej, plan studencki można anulować w dowolnym momencie.

Oglądaj ulubione programy za niższą cenę

Ponieważ studenci muszą ponosić wiele wydatków, oglądanie ich ulubionych programów telewizyjnych nie powinno być jednym z nich. Chociaż nie możesz przesyłać strumieniowo Netflix za darmo, istnieje wiele rzeczy, które możesz spróbować oglądać bez płacenia pełnej ceny. Aby uzyskać rzeczywistą zniżkę studencką, skorzystaj z alternatyw Netflix, takich jak Amazon Prime Video, Hulu, YouTube Premium i HBO Now.

Czy kiedykolwiek próbowałeś oglądać treści Netflix za niższą cenę? Którą metodę wybrałeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.