Jak zdobyć karty zadań w Hearthstone?

Odkąd ukazało się rozszerzenie „Podróż do Un’Goro”, Hearthstone otrzymało nowy rodzaj karty i zadania. Legendarne misje oferują ciekawe nagrody, jeśli zdołasz osiągnąć ich cel.

Jak zdobyć karty zadań w Hearthstone?

Pierwsza iteracja questów rozdawała nagrody w postaci kart. Jednak ich ponowne wprowadzenie do gry zmieniło system nagród w celu modyfikacji mocy bohatera klasy. Jeśli jesteś nowy lub wracasz do gry, nie martw się. Ogarnięcie głowy legendarnym systemem kart zadań nie jest takie trudne.

Jak zdobyć legendarne karty zadań w Hearthstone?

Istnieje kilka sposobów na zdobycie legendarnych kart zadań. Najłatwiejszą metodą jest kupowanie pakietów, gdy wychodzi rozszerzenie. Twoje pierwsze 10 zakupionych pakietów powinno już dać ci pierwszą legendarną kartę misji.

Potem stają się rzadsze. Oczywiście paczki nie są darmowe, więc ten proces może zająć trochę czasu i inwestycji.

Możesz także tworzyć legendarne karty zadań w Hearthstone, ale uważaj, ponieważ są one bardzo drogie. Każda karta wymaga 1600 Tajemnego Pyłu. Dla porównania, odczarowanie legendarnych kart zapewnia tylko 400 pyłu, podczas gdy epickie, rzadkie i zwykłe karty zapewniają odpowiednio 100, 20 i 5 pyłu.

Czym są nagrody Hearthstone?

Wykonywanie zadań i osiągnięć może zapewnić różne nagrody w Hearthstone. Na przykład po osiągnięciu określonego progu doświadczenia na torze nagród odblokowujesz określoną nagrodę.

Możesz zdobyć karty, pakiety kart lub złoto, które możesz wykorzystać do zakupu innych pakietów. Możesz także zdobywać nagrody w Hearthstone, wykonując zadania wprowadzające jako nowy gracz. Wygranie trzech gier w dowolnej drabince zapewnia graczom 10 sztuk złota. Możesz zdobyć do 100 sztuk złota dziennie, jeśli wygrasz trzy zestawy meczów.

Nawet twoja pozycja na drabinie przynosi nagrody pod koniec każdego miesiąca. Gracze z najwyższej półki mogą otrzymać złote karty epickie i złote karty wspólne.

Jeśli chodzi o karty, niektóre nagrody są zależne od klasy. Otrzymujesz je po przekroczeniu określonych progów w swojej klasie.

Jakie są wszystkie karty zadań w Hearthstone?

Od momentu wprowadzenia do gry kolekcja kart zadań w Hearthstone osiągnęła w sumie 23. Znajdziesz je w poniższej tabeli:

Aktywuj obeliskObudź StwórcówWłamanie na bazarZepsuć Wody
Pokonaj anomalieDrakoniczny potencjałSerce Ognistego PióraZhakuj system
Podróż do katakumbPodróż do katakumbGiganci z dżungliOfiara Lakkari
Robienie mumiiOtwórz wrotaNapadnij na Niebiańską ŚwiątynięNajwyższa archeologia
Jaskinie poniżejJaskinie poniżejOstatni KalejdoskopKrólowa Bagien
Zjednocz MurlokiOtwórz skarbiecNiewykorzystany potencjał

Dodatkowe często zadawane pytania

Jeśli masz więcej pytań na temat pakietów Quest, mamy tutaj odpowiedzi!

Jakie pakiety kart kupić w Hearthstone?

Nie martw się, jeśli nie grałeś w Hearthstone od czasu jego premiery. Gra cały czas się zmienia, ale zawsze możesz kupić pakiety ze starych dodatków.

Zgodnie z aktualnym harmonogramem wydania rozszerzenia, przy jednym rozszerzeniu co cztery miesiące, gracze otrzymują nowy zestaw kart trzy razy w roku. Każdy zestaw często zawiera 135 zupełnie nowych kart, a także fajną mechanikę gry i nowe synergie.

Dobrą strategią zakupową do zapamiętania jest wybór pierwszych 10 paczek każdego nowego dodatku. Częstotliwość wypadania z Hearthstone gwarantuje upuszczenie jednej legendarnej karty za pierwsze 10 pakietów. Następnie szanse na znalezienie legendarnej karty zmniejszają się o połowę.

Jeśli chcesz mieć pakiety kart, które musisz mieć, spójrz na następujące opcje;

Każdy gracz, który chce doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania Hearthstone, potrzebuje zestawu kart „Klasyczny”. Ma 245 kart, z których wiele umożliwia budowanie dla niektórych klas. Zestaw zawiera potężne legendarne karty oraz bardzo przydatne dobra wspólne i rzadkie.

Chociaż nie jest to najbardziej poszukiwany zestaw kart, baza graczy zgadza się, że nowicjusze powinni traktować go priorytetowo, dopóki nie skompletują kolekcji. Bez tej talii szansa na rywalizację jest niewielka.

Pakiet „Wejście smoków” pojawił się w grze w grudniu 2019 r. Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych rozszerzeń w Hearthstone i zawiera wiele potężnych legendarnych kart. Co zaskakujące, większość, jeśli nie wszystkie legendarne karty, trafiły do ​​metagry Hearthstone, w przeciwieństwie do kart z innych rozszerzeń.

„Saviors of Uldum” to drugi najlepszy zestaw kart w grze. Pojawił się wraz z rozszerzeniem z sierpnia 2019 roku. Wielu graczy polega na kartach z kolekcji „Wybawcy Uldum” jako elementach konstrukcyjnych swoich talii. Karty epickie w tym zestawie są szczególnie potężne i prawie wszystkie legendarne karty widzą akcję.

O której godzinie pojawia się nowe zadanie w Hearthstone?

Aby otrzymać nowe questy, potrzebujesz wolnego miejsca. Jeśli masz taką, nowa misja powinna pojawiać się w każdy poniedziałek. Gracze otrzymują swoje misje o północy czasu serwera. To samo dotyczy zadań tygodniowych i dziennych.

Jak często otrzymujesz zadania w Hearthstone?

Gracze otrzymują cele misji co tydzień. Ukończenie zadań zapewnia punkty doświadczenia, które liczą się na torze nagród. Cotygodniowe misje oferują więcej doświadczenia niż codzienne, ponieważ ich ukończenie zajmuje więcej czasu.

Na początku każdego tygodnia gracze otrzymują trzy tygodniowe misje. Jedno zadanie zapewni ci 2500 PD, podczas gdy pozostałe dwa zapewnią tylko 1750 PD. Możliwe jest zatrzymanie zadań lub przerzucenie tych, których nie lubisz, z limitem jednego przerzutu dziennie.

Hearthstone zawiera także codzienne zadania. Punkty doświadczenia wahają się od 800 do 1500 XP. Możesz otrzymać trzy misje dziennie, pod warunkiem, że masz wolne miejsca.

Czy możesz dawać karty w Hearthstone?

Blizzard nie zezwala na wymianę kart w Hearthstone między graczami. To w dużej mierze dlatego, że gra jest tak opłacalna dla firmy. Kompensuje model premium i pozwala Blizzardowi utrzymać wysokie marże.

Jednak to, że nie możesz handlować, nie oznacza, że ​​nie możesz podarować paczki znajomemu. Hearthstone umożliwia wręczanie prezentów między graczami.

• Przejdź do zakładki „Sklep” w grze.

• Wybierz pakiet kart, który chcesz kupić.

• Naciśnij przycisk „Prezent”.

• Wybierz osobę, którą chcesz otrzymać pakiet.

• Możesz także wyszukiwać według BattleTagów graczy.

Oczywiście dzięki tej metodzie masz ograniczoną kontrolę nad tym, jakie karty może rozpakować odbiorca.

Grind jest prawdziwy

Hearthstone to bardzo złożona i wciągająca gra. To hit na scenie e-sportowej ze względu na ilość dostępnych dostosowań i strategii. Każde nowe rozszerzenie oferuje nowe możliwości, może zmienić mechanikę gry i zapewnić nową zmianę mocy dla niektórych klas.

Legendarne karty zadań to jedna z najbardziej wpływowych nowszych mechanik gry. Nagrody za te cele mogą zapewnić graczom karty umożliwiające tworzenie talii, które dadzą im większe szanse na awans.

Daj nam znać o niektórych z twoich ulubionych legendarnych kart zadań, jeśli takie posiadasz. Powiedz nam również, co myślisz o inwestowaniu pieniędzy w pakiety, w przeciwieństwie do szlifowania i tworzenia kart.