Jak zdobyć broń w Team Fortress 2?

Każda klasa w Team Fortress 2 (TF2) ma miejsce na personalizację, w tym broń. Jak we wszystkich grach z systemami upuszczania, niektóre bronie są lepsze i rzadsze niż inne.

Jak zdobyć broń w Team Fortress 2?

Jeśli nie masz pewności, jak zdobyć broń w TF2, to dobrze trafiłeś. Przeprowadzimy Cię przez możliwe sposoby ich zdobycia. Udostępniliśmy również listę witryn, które możesz odwiedzić, aby je zdobyć.

Jak zdobyć nową broń w Team Fortress 2?

Istnieje kilka sposobów na zdobycie broni. Niektóre z nich są stosunkowo szybkie, podczas gdy inne wymagają trochę zasobów i szlifowania. Spójrzmy:

Losowe przedmioty wypadające z gry

TF2 posiada system nagród za granie w grę. Niektóre przedmioty zdobędziesz, grając w grę przez określony czas w tygodniu. Te nagrody są losowe i nie będziesz wiedział, co możesz z nich otrzymać.

Pojawiają się jako powiadomienia w menu głównym i będziesz musiał je kliknąć lub wybrać, aby je odebrać. Zostało to zaimplementowane, aby zapobiec bezczynności lub sytuacji, gdy gracze przechodzą na serwery AFK i odbierają nagrody. Jeśli uruchomisz więcej niż jedną instancję TF2, nie otrzymasz żadnych nagród.

Nagrody, które zdobywasz w grze, mogą być różne, od zwykłych po rzadkie. Może istnieć bardzo potężna broń, na którą czekałeś. Od generatora liczb losowych zależy, co otrzymasz.

Rzemiosło za pomocą zasobów i innych przedmiotów

Istnieje kilka broni, które możesz stworzyć, jeśli masz części. Nie musisz kupować samych schematów, ale aby uzyskać dostęp do lepszej broni, musisz mieć konto premium.

Konto premium można zdobyć, wydając na nie pieniądze w Sklepie Mann Co., kupując Pomarańczowe Pudełko lub otrzymując Ulepszenie od innego gracza.

Z kontem premium masz dostęp do wszystkich schematów, w tym broni. Oprócz Złomu, który otrzymujesz z demontażu dodatkowej broni, możesz potrzebować innych przedmiotów do tworzenia dobrej broni. Zapoznaj się z planem, aby uzyskać potrzebne materiały.

Kiedy masz niezbędne składniki, wystarczy, że wykonasz broń.

Otwieranie skrzynek

Skrzynka Mann Co. jest jedną z możliwych nagród w systemie losowych przedmiotów. Aby otworzyć te przedmioty, potrzebny jest Klucz do Skrzynki Mann Co. Klucz można uzyskać w sklepie lub poprzez handel z innymi graczami.

Oto jak otworzyć skrzynkę z zaopatrzeniem.

  1. Uruchom TF2
  2. Przejdź do „Dostosuj”.

  3. Otwórz plecak.

  4. Wybierz Klucz do Skrzynki Mann Co.

  5. Następnie wybierz skrzynkę z zapasami, którą chcesz otworzyć.

  6. Poczekaj, aż skrzynia się otworzy.
  7. Zaakceptuj przedmioty.

Możesz otworzyć tyle skrzyń tygodniowo, ile chcesz, o ile masz wystarczającą ilość kluczy i skrzynek. Otwieranie skrzyń nie wpływa na system losowych przedmiotów. Jest też szansa, że ​​z tych skrzynek zdobędziesz dobrą broń.

Niektóre bronie, które otrzymasz z tych skrzynek, będą duplikatami. Zduplikowane bronie można rozłożyć na złom i inne składniki potrzebne do wytworzenia.

Zanim zamienisz swoją dodatkową broń w zasoby, upewnij się, że żadne plany jej nie potrzebują. Możesz później żałować swojej decyzji.

Handlowy

Handel to najlepszy sposób na szybkie zdobycie nowej broni. Nie tylko szybko otrzymasz swoje przedmioty, ale także nie będziesz musiał w ogóle korzystać z zasobów. Możesz także znaleźć tanią broń, która nie rozbije banku.

Chociaż możesz zaprzyjaźnić się z grą, czasami twoi przyjaciele nie będą w stanie dać ci brakującej broni. Tutaj wkraczają witryny handlowe. Oto kilka popularnych witryn handlowych dla TF2.

DMarket to strona internetowa, na której możesz kupować przedmioty TF2. Istnieje kilka bardzo tanich broni, szczególnie tych standardowych. Po zarejestrowaniu możesz rozpocząć zakupy w najlepszych cenach i zakupić broń, która zostanie dodana do Twojego ekwipunku.

W DMarket możesz zarejestrować się za pomocą swojego konta Steam zamiast poczty e-mail. Ułatwia to przenoszenie zakupionej broni. Jeśli grasz również w inne gry, takie jak CS:GO, możesz tam również znaleźć niektóre z ich przedmiotów.

ScrapTF to kolejna popularna strona internetowa, która jest całkowicie zautomatyzowana z botami. W przeciwieństwie do DMarket, ma aukcje, loterie, handel i nie tylko. Na stronie znajdują się również elementy z innych gier.

Chociaż witryna jest zautomatyzowana, zawsze możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, jeśli napotkasz błąd. Strona wystartowała w 2012 roku dla graczy TF2, którzy chcieli tańsze przedmioty i sprzęt. Dziś wciąż się rozwija i wielu graczy lubi kupować na tej stronie.

Marketplace.tf to kolejna opcja dla Twoich potrzeb związanych z bronią. Niektóre inne przedmioty mogą stać się droższe, ale możesz tam znaleźć prawie wszystko, co chcesz.

Kiedy odwiedzasz takie strony internetowe, zawsze bądź ostrożny. Możesz zostać oszukany lub może wystąpić błąd. Valve nie ponosi odpowiedzialności, ponieważ firma nie ma związku z tymi witrynami.

Jak zdobyć broń Australium w Team Fortress 2?

Bronie Australium to skórki niektórych rodzajów broni. Wyglądają na złote i metaliczne i zawsze są „Dziwne” z losową serią zabójstw. Broń Australium została wprowadzona w Aktualizacji Dwóch Miast.

Oto jak zdobyć broń Australium w TF2:

  1. Uruchom TF2.
  2. Rozegraj pełny Tour of Duty w trybie Mann Up na poziomie zaawansowanym lub eksperckim.
  3. Istnieje szansa, że ​​otrzymasz je po ukończeniu.

Broń Australium można zdobyć w operacjach Two Cities, Operation Gear Grinder i Operation Mecha Engine. Szansa na zdobycie jest raczej niska, więc będziesz musiał wielokrotnie powtarzać Tour of Duty.

Poza tym, że są to nowe skórki broni, informacja o zabójstwie będzie wskazywać, czy zabójca używa jednego z nich. Ikona zabójstwa będzie miała za sobą złotą ikonę. To pokazuje, że zabójca poświęcił czas na zdobycie tej prestiżowej broni.

Istnieje rzadka broń Australium o nazwie Złota Patelnia. Jest o wiele trudniejszy do zdobycia niż inne bronie Australium. Możesz go używać również z dowolną klasą.

Sposób, w jaki zdobędziesz Złotą Patelnię, jest taki sam jak w przypadku innych, choć ze znacznie mniejszymi szansami.

Jak zdobyć dziwną broń w Team Fortress 2?

„Dziwne” to wyjątkowa jakość przedmiotu w TF2. Dziwne bronie śledzą zabójstwa, których dokonali w ciągu swojego życia. Inni gracze również będą mogli zobaczyć tę statystykę.

Istnieje kilka sposobów na zdobycie broni Kuriozum w TF2.

Zdobądź go ze skrzynki Mann Co.

Od czasu do czasu skrzynia z zaopatrzeniem daje jedną w nagrodę. Możesz się cieszyć, ponieważ ta broń jest bardzo poszukiwana!

Użyj Strangifiera na broni

Strangifiers są powiązane z określoną bronią, podczas gdy inne są czasami upuszczane ze skrzynek z zaopatrzeniem. Normalnie Strangifiers otrzymujesz z zestawu chemicznego. Jednak te zestawy chemiczne nie są już upuszczane.

Jeśli posiadasz zestaw do chemii, musisz spełnić jego wymagania. Otrzymasz Kurczaka za określony przedmiot, z którym zestaw jest powiązany.

Kupuj lub wymieniaj je od innych graczy

Obecnie najlepszym sposobem na zdobycie broni Strange jest kupowanie jej od innych graczy lub na stronach internetowych. Strangifiers są trudne do zdobycia, zwłaszcza że zostały po cichu usunięte z tabel zrzutów w 2014 roku.

Zdobądź broń Australium lub robobójcy w trybie Mann Up

Zarówno broń Australium, jak i Robobójcy są z natury dziwnymi broniami. Szanse na wypadnięcie z nich nie są bardzo wysokie, ale nadal możesz po prostu zagrać w Tour of Duty w pełni.

Jeśli chcesz po prostu skompletować kolekcję, a cena nie stanowi problemu, możesz kupić je na stronach internetowych lub handlować z innymi graczami.

Dziwne bronie zrodzone z Strangifier zachowują większość swoich poprzednich atrybutów, takich jak niestandardowe nazwy i kolory.

Po uzyskaniu wystarczającej liczby zabójstw broń Kuriozalna może awansować. Nowe rangi zostaną dodane do nazwy broni i wyświetlone dla wszystkich. Gdy awansujesz, wszyscy na serwerze zostaną powiadomieni, a nawet mogą ci pogratulować.

Jak zdobyć broń z serii zabójstw w Team Fortress 2?

Grając w Mann Up, masz szansę na zdobycie zestawu serii zabójstw. Ten zestaw przekształca każdą broń w broń z serii zabójstw. Te bronie zaczną się naliczać w grze za każdym razem, gdy zdobędziesz zabójstwo.

Seria zabójstw zostanie również pokazana na tablicy wyników, a za każde pięć zabójstw lub 20 w trybie Mann kontra Maszyny serwer wyświetli komunikat informujący o wysokości serii zabójstw. Musisz zabijać bronią Killstreak, aby zwiększyć passę.

Jednak noszenie wielu broni typu Killstreak również zwiększa ogólną passę. Poszczególne bronie będą nadal obliczane jak zwykle. Po śmierci licznik resetuje się i proces rozpoczyna się od nowa.

Inżynierowie otrzymają zabójstwa dodane do serii, gdy ich Działka Strażnicze zdobędą zabójstwo. Medycy zyskują również na wspomaganiu innych zabójstw za pomocą Mediguna, choć wlicza się to do jego ogólnej passy.

Istnieją wyższe poziomy broni Killstreak z efektami kosmetycznymi. W przeciwnym razie zachowują się tak samo, jak zwykła broń z serii Killstreak. Profesjonalne zestawy serii zabójstw dają klasom efekty cząsteczkowe i są najrzadszym poziomem.

Zestaw serii zabójstw może być użyty na dowolnej broni posiadającej dowolne cechy. Pojawi się jako upuszczony przedmiot, zanim go odbierzesz i założysz.

Uzbrojony i gotowy do walki

Team Fortress 2 ma wiele unikalnych broni i wariantów do zebrania. Niektóre są trudniejsze do zdobycia niż inne. Teraz, gdy już wiesz, jak zdobywać broń, możesz zacząć powiększać swoją kolekcję broni.

Jaka jest twoja ulubiona broń w TF2? Czy podoba Ci się wiele cech, które może mieć broń? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.