Jak zwiększyć rozmiar pióra w Snapchacie?

Snapchat stale wydaje aktualizacje, aby dodawać i ulepszać różne funkcje. Przez długi czas nie było możliwości zmiany rozmiaru pióra podczas dodawania tekstu lub rysowania na zatrzaskach. Jednak ostatnia aktualizacja zmieniła to wszystko. Teraz użytkownicy Snapchata mają jeszcze większą władzę nad swoimi zdjęciami.

Jak zwiększyć rozmiar pióra w Snapchacie?

Jak rysować na swoich zdjęciach

Zacznijmy od podstaw. Rysowanie na zdjęciach jest łatwe i przyjemne. Po prostu zrób nowe zdjęcie i spójrz na opcje edycji po prawej stronie.

Stuknij ikonę pióra, a następnie użyj palca, aby narysować na zdjęciu. Możesz zauważyć, że po prawej stronie pojawił się pasek koloru. Użyj tego paska, aby wybrać nowy kolor pióra.

Nie podoba Ci się Twoje nowe arcydzieło? Po rozpoczęciu rysowania w prawym górnym rogu obrazu pojawi się symbol cofania. Dotknij tego raz, aby cofnąć cały rysunek, który wykonałeś od ostatniego podniesienia palca. Dotknij go ponownie, aby kontynuować. Bądź jednak ostrożny, nie ma przycisku, aby cofnąć pracę, którą usunąłeś.

Jak edytować rozmiar pióra dla rysunków

Jeśli pióro jest dla Ciebie za duże lub za małe, użyj palców, aby je uszczypnąć w mniejszym lub większym stopniu. Po prostu umieść kciuk i palec wskazujący na ekranie i rozsuń je, aby uzyskać większe pióro. ZRÓB to samo i zsuń je bliżej siebie, aby uzyskać mniejszy.

Po dostosowaniu rozmiaru pisaka, pisak zniknie. Dotknij i przeciągnij palcem, aby ponownie narysować. Zobaczysz, że używasz teraz nowego rozmiaru pióra.

Inne opcje rysowania

Oczywiście nie ograniczasz się tylko do koloru, jeśli chcesz dodać trochę grafiki do swojego rysunku. Snapchat pozwala również rysować za pomocą zabawnych symboli. Stuknij serce po prawej stronie, aby zobaczyć więcej opcji pióra. Pojawi się seria symboli. Stuknij w jeden, aby narysować tym symbolem. Dotknij dolnego symbolu na pasku i przeciągnij w dół, aby zobaczyć jeszcze więcej opcji.

Możesz również edytować rozmiar symboli, którymi rysujesz. Jednak Snapchat wciąż boryka się z kilkoma usterkami w tym dziale. Jeśli sprawisz, że symbol będzie zbyt duży, nie będzie rysował się prawidłowo. Zamiast tego za każdym razem, gdy opuścisz palec, pojawi się pojedyncza kopia symbolu.

Jak dodawać i edytować tekst

Jeśli jesteś bardziej literackim typem, zamiast tego rozważ dodanie tekstu. To jest łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć T u góry menu edycji po prawej stronie. Spowoduje to wyświetlenie klawiatury do pisania w telefonie. Następnie wpisz sprytną lub chwytliwą linię, która przyszło Ci do głowy.

Gdy pojawi się menu pisania, po prawej stronie powinien również pojawić się pasek koloru. Użyj tego, aby zmienić kolor tekstu, tak jak kolor pióra.

Możesz także spróbować wielokrotnie stukać w T, aby zmienić rozmiar i format tekstu. Te opcje są bardzo ograniczone. Możesz tylko powiększyć lub pomniejszyć tekst. Możesz również wyśrodkować tekst lub ustawić go w lewo.

Po zakończeniu pisania naciśnij Gotowe, aby zaakceptować zmianę. Możesz przesuwać palcem lokalizację tekstu wokół zdjęcia.

Nie wystarczająco dobre?

Nie martw się. Snapchat jest zawsze pełen niespodzianek. Wkrótce pojawi się kolejna aktualizacja.