Skąd wiedzieć, ile pociągnięć ma wpływ na Genshin?

Ponieważ Genshin Impact to gra typu „Gatcha”, aby odblokować nowe postacie i rzadkie przedmioty, musisz ciągnąć. Niestety, często takie gry wymagają wydawania dużych pieniędzy w świecie rzeczywistym (Pay to Play) bez żadnej gwarancji uzyskania pożądanych przedmiotów. Jeśli zastanawiasz się, jak działa Genshin Impact, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

W tym artykule wyjaśnimy, jak określić liczbę pociągnięć w Genshin Impact i z czego można wyciągnąć najlepsze banery Genshin Impact. Dodatkowo zamieścimy odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań związanych z mechaniką Gatcha w Genshin Impact.

Jak określić liczbę pociągnięć w zderzeniu Genshin?

Zanim przejdziemy do szczegółowego wyjaśnienia systemu Genshin Impact Gatcha, przyjrzyjmy się, gdzie można znaleźć aktualną liczbę wyciągnięć i określić, ile jeszcze zostało, aby otrzymać 4-gwiazdkowy lub 5-gwiazdkowy przedmiot. Aby sprawdzić swoje pulls, wykonaj poniższe czynności:

 1. Z głównego menu gry przejdź do menu Banery.

 2. Kliknij „Historia” u dołu menu.

 3. Opcjonalnie wybierz określony typ życzeń z menu rozwijanego. Życzenia od banerów oceniających postaci, banerów oceniających przedmioty i banerów standardowych są liczone osobno.

 4. Policz, ile wyciągnięć ci zostało. Przynajmniej co dziesiąte pociągnięcie powinieneś otrzymać przedmiot z 4 gwiazdkami. Przynajmniej przy każdym 90 pociągnięciu musisz zdobyć przedmiot z 5 gwiazdkami.

Jak uzyskać los w zderzeniu z Genshin?

Aby przyciągnąć Uderzenie Genshin, potrzebujesz Losu. Istnieją dwa rodzaje Losów, odpowiednie dla różnych rodzajów banerów. Los możesz pozyskać na kilka sposobów. Aby kupić Fate z okazji Paimona, wykonaj poniższe czynności:

 1. Z menu głównego przejdź do Sklepu.

 2. Z lewego paska bocznego wybierz "Okazje Paimona".

 3. Wybierz spośród „Wymiana gwiezdnych błysków”, „Wymiana gwiezdnego pyłu” i „Zakup z Primogems”.

 4. Wybierz typ losu – Poznaj los w przypadku banerów standardowych lub Spleciony los w przypadku banerów wydarzeń.
 5. Kup Fate za 160 Primogemów, 5 bez mistrzowskich gwiezdnych błysków lub 75 bez mistrzowskich gwiezdnych pyłów.

Jeśli posiadasz przepustkę bitewną, zostaniesz nagrodzony jednym Losem na każdy dziesiąty poziom w górę. Aby otrzymać przepustkę bojową, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Osiągnij 20. rangę przygody, zdobywając PD przygody.
 2. Dostęp do podstawowej przepustki bojowej jest przyznawany automatycznie po osiągnięciu rangi przygody 20.
 3. Aby ulepszyć przepustkę bitewną, kliknij „Odblokuj Gnostic Hymn” w prawym dolnym rogu ekranu.

 4. Zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
 5. Wybierz opcję płatności i kup aktualizację za 9,99 USD.

Jakie są najlepsze banery uderzeniowe Genshin?

Szanse na zdobycie określonych postaci lub przedmiotów w Genshin Impact często różnią się w zależności od sztandaru. Dla nowych graczy gra oferuje baner życzeń początkującego w obniżonej cenie.

Ten baner gwarantuje otrzymanie 4-gwiazdkowej postaci, Noelle, z pierwszych dziesięciu wyciągnięć oraz kolejnej losowej czterogwiazdkowej postaci z dziesięciu drugich wyciągnięć. To świetna okazja, więc jeśli jesteś nowy w grze, zdecydowanie powinieneś wypróbować ten baner.

Jeśli grasz w Genshin Impact od dłuższego czasu, zalecamy regularne sprawdzanie banerów z podwyższaniem stawek. W przeciwieństwie do banerów standardowych, banery te nie zawsze są dostępne i są ograniczone w czasie. Dzięki banerom w górę masz większe szanse na zdobycie określonych postaci.

Na takich banerach wyraźnie zaznaczono zdjęcie i imię postaci. Dodatkowo, dzięki banerom oceniającym, masz gwarancję, że co najmniej raz na dziesięć życzeń wylosujesz 4-gwiazdkową postać lub przedmiot. Niektóre banery oceniające mają większą szansę na zdobycie określonych przedmiotów niż postaci. Często takie banery zawierają więcej niż jeden przedmiot.

Często Zadawane Pytania

Ile pociągnięć dostanę za 100 dolarów?

Jedno pociągnięcie kosztuje 160 Primogemów. Za 99,99 $ możesz kupić 6480 Primogemów, co odpowiada 40 pociągnięciom. Może to wydawać się trochę kosztowne, biorąc pod uwagę, że być może będziesz musiał kupić dwa lub trzy duże pakiety Primogem, aby uzyskać 5-gwiazdkową postać lub przedmiot.

Na szczęście Primogems można również zdobyć, wykonując zadania. Innym sposobem na zdobycie darmowych życzeń jest zdobycie przepustki bitewnej – za każde dziesięć poziomów otrzymasz darmowe pociągnięcie.

Ile pociągnięć powinienem zrobić, żeby się litować w zderzeniu z Genshin?

System litości został opracowany, aby zagwarantować, że każdy gracz ma równe szanse na otrzymanie wysoko ocenianej postaci lub przedmiotu. Przy każdym 10-tym pociągnięciu powinieneś otrzymać 4-gwiazdkową postać lub przedmiot. Aby otrzymać 5-gwiazdkową broń, będziesz musiał wykonać do 80 pociągnięć, a aby otrzymać 5-gwiazdkową postać, być może będziesz musiał wykonać do 90 pociągnięć.

Banery oceniające gwarantują 50% szansy na zdobycie polecanej postaci i 75% na zdobycie polecanej broni. Życzenia z każdego z trzech rodzajów banerów są liczone osobno. Kiedy zdobędziesz 4-gwiazdkowy lub 5-gwiazdkowy przedmiot lub postać, licznik określonego sztandaru się resetuje. Nie oznacza to jednak, że musisz czekać na pełne 90 życzeń, aby zdobyć kolejną 5-gwiazdkową postać – możesz mieć szczęście i zdobyć ją wcześniej.

Jakie są szanse na zdobycie wysoko ocenianych postaci ze standardowych banerów?

Szanse na otrzymanie postaci 4 lub 5 gwiazdek ze standardowego banera są znacznie niższe niż ze banerów eventowych. Oczywiście system litości działa w przypadku standardowych banerów, ale jeśli nie spieszysz się, zalecamy poczekanie na nowy baner z premią zamiast używania standardowych banerów.

Czy licznik litości zostanie przeniesiony do następnego zestawu podciągnięć?

Tak. Na przykład, jeśli kupiłeś 80 pociągnięć i nie masz postaci z 5 gwiazdkami, możesz kupić kolejny pakiet życzeń, w którym musisz zdobyć postać z pierwszych dziesięciu pociągnięć. Licznik można sprawdzić w menu Historia banerów.

Do czego można używać Masterless Stardust lub Masterless Starglitter?

Czasami, gdy wyciągniesz przedmiot z życzenia, możesz otrzymać trochę bezpańskiego gwiezdnego pyłu lub bezpasterskiego gwiezdnego błysku. Można je później wymienić na więcej przedmiotów lub postaci, co oznacza, że ​​po określonej liczbie pociągnięć otrzymasz darmowy przedmiot. Nie dostaniesz żadnego gwiezdnego pyłu bez mistrza ani gwiezdnego blasku, gdy wyciągniesz nową postać.

Jednak w przypadku duplikatu 5-gwiazdkowej postaci otrzymujesz od 10 do 25 Masterless Starglitter i od dwóch do pięciu Starglitter dla duplikatu 4-gwiazdkowej postaci. Za każdą 5-gwiazdkową broń otrzymasz 10 bez mistrzowskich Gwiezdnych Błysków, za 4-gwiazdkową broń – dwa Gwiezdne Błyski. Za 3-gwiazdkową broń otrzymujesz 15 bez mistrzowskiego gwiezdnego pyłu.

Jak mogę wymienić gwiezdny pył lub gwiezdny blask na nowe postacie?

Możesz kupić nowe przedmioty za Stardust, Starglitter i Primogems w Paimona Okazje. Odwiedź sklep i przejdź do „Okazji Paimona”, a następnie wybierz „Wymiana gwiezdnych błysków”, „Wymiana gwiezdnego pyłu” i „Zakup za Primogems”.

Za 24-34 Starglitter możesz zdobyć wysoko ocenianą broń, a za zaledwie dwa Starglitter możesz zdobyć przedmioty, takie jak lecznicze nektary i koncentraty. Wiele zwykłych broni można kupić za pięć Stardust. Los można kupić tylko za pomocą Primogenów.

Jaka jest różnica między poznaniem losu a splecionym losem?

Znajomość losu jest niezbędna do życzeń standardowych i początkujących. Jeden Los kosztuje 160 Primogemów i spełnia jedno życzenie. Spleciony los jest używany do życzeń związanych z wydarzeniami o ograniczonym czasie trwania. Koszt Splecionego Losu jest taki sam, jak w przypadku Znajomego Losu. Jeśli jesteś doświadczonym graczem i zastanawiasz się, na co wydać swój Gwiezdny Pył, zalecamy zakup większej liczby Powiązanych Losów.

Szanse na przyciągnięcie wysoko ocenianych postaci są wyższe dzięki banerom wydarzenia. Oba typy losu można zdobyć z nagród Adventure Rank i z okazji Paimona. Jeśli masz przepustkę bitewną, przyznawany jest jeden los na każdy dziesiąty poziom.

Życzę powodzenia

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł ci zrozumieć, jak działa system Gatcha w Genshin Impact. Zalecamy regularne sprawdzanie nowych, ograniczonych czasowo banerów i mądrze wymieniaj Gwiezdny Pył i Gwiezdny Brokat.

Czy wykorzystałeś życzenie początkującego? Jaka jest druga 4-gwiazdkowa postać, którą z niej wyciągnąłeś, oprócz Noelle? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.