Jak zrobić niestandardowy mecz w Fortnite

Większość graczy Fortnite ustawia się w kolejce w publicznych lobby, aby móc grać z innymi graczami w regionie. Może to jednak być problematyczne dla graczy konkurencyjnych lub twórców treści. Aby rozwiązać ten problem, podczas turniejów i nagrywania filmów stosuje się niestandardowe dobieranie graczy.

Jak zrobić niestandardowy mecz w Fortnite

Jeśli nie masz pewności, jak wykonać niestandardowe dopasowanie w Fortnite, nie szukaj dalej. Zajrzyj do naszego przewodnika krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do meczów niestandardowych i jakie mogą obowiązywać ograniczenia. Po drodze odpowiemy również na kilka pytań dotyczących meczów niestandardowych.

Jak zrobić niestandardowy mecz w Fortnite?

Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli chodzi o niestandardowe mecze w Fortnite. Musisz włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na swoim koncie i otrzymać pozwolenie od Epic Games na ich hostowanie. Gracze muszą również znajdować się w tym samym regionie co ty.

Chociaż nie możesz zorganizować meczu niestandardowego bez błogosławieństwa Epic Games, możesz do niego dołączyć. Wszystko czego potrzebujesz to hasło od hosta.

 1. Jako gospodarz upewnij się, że wszyscy uczestnicy są w tym samym regionie.

 2. Przejdź do prawego dolnego rogu ekranu lobby.

 3. Wybierz jeden z trybów gry: „Solo”, „Duety”, „Trio” lub „Drużyny”.

 4. Wybierz "Opcje niestandardowe" w prawym dolnym rogu.

 5. Dostosuj ustawienia według własnego uznania.
 6. Wygeneruj niestandardowy klucz dobierania graczy.

 7. Wybierz „Akceptuj”.

 8. Wybierz „Graj” i poczekaj, aż mecz się wypełni.

 9. Gdy wszyscy dołączą, wybierz „Rozpocznij mecz”, aby zagrać.
 10. Dostać się do zasobów rolniczych, strzelania i budowania!

Ustawienia w sekcji „Opcje niestandardowe” mogą pozwolić na nietypowe tryby gry, takie jak dodatkowe osłony, niska grawitacja i inne. Może to być przydatne dla twórców treści i ich pomysłów.

Z drugiej strony, rywalizujący gracze Fortnite trzymaliby ustawienia tak blisko reguł turniejowych, jak to tylko możliwe. Ma to na celu wyeliminowanie nieuczciwych przewag i stworzenie konkurencyjnego środowiska.

Jak korzystać z niestandardowych kluczy dobierania graczy?

Klucze niestandardowego dobierania graczy to jedyny sposób, w jaki gracz Fortnite może dołączyć do prywatnego niestandardowego meczu. Muszą być generowane przez hosta. Podczas tworzenia jest kilka wymagań.

 • Żadne znaki specjalne nie są dozwolone.
 • Klucz musi mieć od 4 do 16 znaków.
 • Ukryj go w strumieniu, aby zapobiec niechcianym gościom.

Wyślij klucz do zamierzonych uczestników za pośrednictwem prywatnych wiadomości lub serwera Discord, z dala od opinii publicznej. Gdy uczestnicy wprowadzą klucz, zostaną wstawieni do kolejki. Jeśli uczestnik zobaczy komunikat o błędzie, często jest to znak, że mecz jest już pełny.

Niestety, nic nie mogą z tym zrobić, poza dołączeniem do innej gry. Jeśli gospodarz powie, że mecz nie jest pełny, uczestnik może spróbować ponownie.

Jak uzyskać dostęp do kluczy niestandardowych dobierania graczy i niestandardowych gier?

Pierwotnie jedynym sposobem, w jaki gracz Fortnite może uzyskać dostęp do niestandardowych kluczy do dobierania graczy, jest zgłoszenie się do programu Wesprzyj Twórcę. Zajmuje to trochę czasu, ponieważ Epic Games musi upewnić się, że kwalifikujesz się.

Jeśli zostaniesz zaakceptowany do programu Wesprzyj Twórcę, możesz zacząć generować niestandardowe klucze dobierania graczy i hostować gry.

Jednak nie musisz zostać przyjęty do programu, aby dołączyć do gry niestandardowej. Potrzebujesz tylko klucza od gospodarza.

Jak zostać częścią programu Wesprzyj Twórcę?

Aby zakwalifikować się do programu Wesprzyj Twórcę, należy spełnić trzy wymagania.

 1. Silne obserwowanie w mediach społecznościowych.

  Aby zakwalifikować się do Programu, musisz mieć co najmniej 1000 obserwujących. Epic Games musi mieć możliwość weryfikacji Twojej platformy mediów społecznościowych. Niektóre przykłady tych platform to YouTube i Twitch.

 2. Wypełniasz i zgadzasz się z Umową partnerską i Kodeksem postępowania twórców.

  Nawet jeśli spełniasz wymagania dotyczące obserwatorów, nie zostaniesz zatwierdzony, jeśli nie zgadzasz się z wymaganiami Epic Games. Powinieneś przeczytać Umowę partnerską i Kodeks postępowania twórców. W ten sposób będziesz wiedział, co jest dozwolone, a co nie.

 3. Epic Games może skontaktować się z Tobą w sprawie płatności drogą elektroniczną.

  Epic Games musi być w stanie skontaktować się z Tobą w sprawie płatności, ponieważ będziesz zarabiać pieniądze. Powinieneś otworzyć konto Paypal, ponieważ jest to najłatwiejsza opcja. Jeśli to nie jest dostępne, możesz wybierać spośród innych obsługiwanych przez Epic Games.

Dodatkowe często zadawane pytania

W jakim trybie gry możesz używać niestandardowego dobierania graczy w Fortnite?

Możesz użyć niestandardowego dobierania graczy w dowolnym trybie gry. Dopóki wszyscy wybierze ten sam tryb gry, co gospodarz, nie powinno być problemu z dołączeniem do meczu. Pamiętaj, że przed wejściem do lobby może być konieczne zebranie oddziału.

Upewnij się, że komunikujesz się ze swoimi uczestnikami w jakim trybie gry, w którym planujesz być gospodarzem. Jeśli tego nie zrobisz, nie będą mogli dołączyć do Twojego prywatnego meczu. Wcześniejsze ustalenie trybu gry wyeliminuje możliwość pomyłki.

Jak stworzyć własny mecz w Fortnite bez kodu twórcy?

Pierwotnie jedynym sposobem tworzenia niestandardowych meczów w Fortnite było posiadanie kodu twórcy. Tak było do 2020 roku, kiedy deweloperzy postanowili złagodzić tę politykę. Teraz nie potrzebujesz nawet kodu twórcy!

Chociaż posiadanie kodu twórcy daje ci pozwolenie na hostowanie dopasowań niestandardowych, ci, którzy go nie mają, nadal mogą uzyskać dostęp do generowania kluczy. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać „propozycję turnieju” na adres [email protected] . Jeśli zostaniesz zatwierdzony, możesz zacząć organizować niestandardowe mecze w wolnym czasie.

Pamiętaj, że nie jest jasne, jakie warunki i wymagania kwalifikują Cię. Wiemy, że Epic Games pozwala większej liczbie graczy na organizowanie niestandardowych meczów.

Jeśli chcesz organizować własne mecze niestandardowe, wyślij zgłoszenie wkrótce! Być może Epic Games da ci szansę.

Czy Fortnite ma niestandardowe dobieranie graczy?

Tak. Początkowo tylko ci, którzy mieli kod twórcy, mogli organizować takie dopasowania. Niedawno Epic Games złagodziło ten wymóg.

Jak wspomniano powyżej, teraz łatwiej jest uzyskać dostęp do organizacji meczu niestandardowego. Po prostu wykonaj powyższe kroki, wysyłając propozycję turnieju i poczekaj na zatwierdzenie.

Niestandardowe dobieranie graczy pozwala gospodarzowi na zmianę trybu gry w ramach dostarczonych ustawień. Od trybów gry o niskiej grawitacji po inne zabawne sposoby gry w Fortnite — możliwości są nieograniczone. Coś, co uwielbiają twórcy treści, to używanie niestandardowego dobierania graczy do organizowania pokazów mody.

Jak zrobić niestandardowy mecz w Fortnite z botami?

Fortnite Rozdział 2 wprowadził możliwość grania przeciwko botom w meczach niestandardowych. Chociaż nie zdobędziesz żadnego EXP ani nie poprawisz swoich statystyk, jest to świetny sposób na testowanie strategii.

Zwykle, gdy tworzysz mecz niestandardowy, gra zakłada, że ​​zaprosisz innych do gry. Jeśli jednak masz jakieś puste miejsca, gra uzna, że ​​potrzebujesz pomocy, więc często są one wypełnione słabymi botami. Możesz to wykorzystać, natychmiast rozpoczynając mecz niestandardowy.

Inna metoda polega na utworzeniu nowego konta. Nowe konta są umieszczane w poczekalniach botów, aby mogli poczuć grę, a także przekładać się na łatwiejszych przeciwników. Aby wypróbować tę metodę, zapoznaj się z poniższymi krokami:

1. Utwórz nowe konto na innej platformie niż główna.

2. Dodaj drugie konto jako znajomego.

3. Zaproś swoje konto główne do strony drugiego konta.

4. Rozpocznij mecz z opcją braku wypełnienia wybraną w prawym dolnym rogu.

5. Jak tylko lobby się załaduje, wyjdź z drugiego konta.

6. Rozegraj mecz tylko z botem.

Teoretycznie twoje drugie konto nie powinno zdobywać żadnego doświadczenia. Jeśli konto zdobędzie doświadczenie dzięki graniu w meczu, Epic Games uniemożliwi mu grę w poczekalniach tylko z botami. Aby temu zapobiec, musisz jak najszybciej zamknąć swoje drugie konto.

Obecnie nie ma oficjalnych sposobów na grę w niestandardowym meczu tylko z botami. Takie sztuczki to jedyne sposoby na zrobienie tego.

Czas przewrócić konkurencję

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu bawić się w lobby botów, czy walczyć w turnieju Fortnite, mecze niestandardowe to świetna funkcja. Nie musisz ryzykować wchodzenia do publicznych lobby, gdzie wyniki mogą być przekrzywione. Jeśli jesteś konkurencyjnym graczem Fortnite, musisz wiedzieć, jak je hostować i dołączać.

Czy często rywalizujesz w turniejach Fortnite? Jakie szalone ustawienia meczu wymyśliłeś? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej.