Jak zarządzać napisami do HBO Max [Wszystkie główne urządzenia]

HBO Max ma jedno z najłatwiejszych w obsłudze menu do włączania i wyłączania napisów. Działa równie dobrze na większości urządzeń, a ten artykuł zawiera szczegółowy przewodnik po niektórych z najpopularniejszych dostępnych gadżetów do przesyłania strumieniowego.

Jak zarządzać napisami do HBO Max [Wszystkie główne urządzenia]

Co więcej, HBO Max oferuje zestaw opcji dostosowywania, dzięki którym czytanie i oglądanie staje się przyjemniejsze. Oczywiście ten artykuł również je omówi.

Jak włączyć lub wyłączyć napisy HBO Max

Wspaniałą rzeczą jest to, że włączanie i wyłączanie napisów HBO Max jest takie samo na wszystkich dostępnych urządzeniach do przesyłania strumieniowego. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do ikony CC, wybrać ją i gotowe.

hbo max

Są jednak pewne rzeczy, które powinieneś wiedzieć o różnych gadżetach do przesyłania strumieniowego, urządzeniach mobilnych i telewizorach. Ponadto HBO Max nie jest dostępny we wszystkich gadżetach do przesyłania strumieniowego i telewizorach inteligentnych.

Zarządzanie napisami na urządzeniu Firestick

Amazonka

HBO Max dopiero niedawno stał się dostępny na Amazon Firestick. Ale na szczęście ma już pełną funkcjonalność napisów. Aktywacja napisów w HBO Max jest łatwa.

Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk odtwarzania na tytule, który chcesz obejrzeć, a następnie zrób tak:

 1. wciśnij Przycisk MENU na pilocie Firestick wygląda jak trzy poziome paski. Pilot do telewizora przeciwpożarowego
 2. Następnie kliknij Napisy i dźwięk.
 3. Na koniec wybierz język, w którym chcesz zobaczyć napisy.

Oczywiście możesz także kliknąć w dół na pilocie, włączyć napisy kodowane i wybrać język, który się pojawi (na przykład angielski CC).

Po pomyślnym włączeniu napisów wróć do swojego filmu, ponownie naciskając przycisk menu.

Możesz oczywiście dostosować swoje napisy, aby działały lepiej również dla Ciebie.

Zarządzanie napisami na urządzeniu Roku

Zarządzaj napisami do HBO Max [Główne urządzenia]

Roku to kolejne nowe urządzenie w HBO Max, ale oczywiście nadal oferuje również opcję napisów.

Podobnie jak w przypadku powyższych instrukcji Firestick, aktywacja napisów do ulubionych programów HBO Max na Roku jest prosta.

 1. Naciśnij przycisk odtwarzania w tytule, który chcesz obejrzeć, naciśnij przycisk gwiazdki na pilocie Roku. Pilot Roku
 2. Teraz kliknij Napisy kodowane i włącz napisy. Ustawienia napisów Roku
 3. Kliknij przycisk Wstecz w lewym górnym rogu pilota, aby wrócić do pokazu.

Alternatywnie.

 1. Kliknij Przycisk Strona główna na pilocie Roku, aby wyświetlić menu główne. Pilot Roku 2
 2. Następnie przewiń w dół i kliknij Ustawienia. Strona główna Roku
 3. Stąd przewiń w dół i kliknij Dostępność. Menu ustawień Roku
 4. Następnie wybierz NapisyTryb, Preferowany język napisów, lub Styl napisów aby zmienić podpisy, włączać je i wyłączać lub edytować ich wygląd. Ustawienia napisów Roku.

Zarządzanie napisami na Androidzie lub iPhonie

Jedną z najlepszych rzeczy w urządzeniach mobilnych jest możliwość zabrania ze sobą ulubionych programów. Oczywiście najpierw musisz pobrać i zainstalować aplikację na swoim urządzeniu mobilnym. Po zainstalowaniu jest łatwy do żeglowania.

Jak zarządzać napisami do HBO Max [Główne urządzenia]

Po znalezieniu filmu lub programu, który chcesz obejrzeć, naciśnij przycisk odtwarzania i postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Podczas odtwarzania dotknij ekranu (nie ma znaczenia, gdzie dotkniesz), a następnie wybierz CC ikona, która się pojawi.

2. Ta akcja natychmiast włącza lub wyłącza napisy. Warto zauważyć, że domyślnie są wyłączone. Zauważysz CC Ikona w lewym dolnym rogu zmieni się z czarno-białej na fioletową i czarną, gdy napisy są włączone.

Jak widać, wersja aplikacji mobilnej HBO Max nie oferuje żadnych opcji dostosowywania napisów. Aby dostosować opcje napisów, musisz odwiedzić przeglądarkę internetową.

Zarządzanie napisami HBO na komputerze PC lub Mac

Nadal nie ma aplikacji komputerowej dla HBO Max, ale trudno jest konkurować z klientem internetowym usługi. Dlatego uruchom preferowaną przeglądarkę, zaloguj się do usługi przesyłania strumieniowego i znajdź zawartość, którą chcesz odtworzyć.

Zarządzaj napisami do HBO Max [Wszystkie główne urządzenia]
 1. Podczas odtwarzania wideo najedź myszą na wideo, aby wyświetlić menu podstawowe.

2. Powinieneś być w stanie zobaczyć CC obok lub tuż nad osią czasu filmu.

3. Kliknij go, aby włączyć lub wyłączyć napisy. Tutaj możesz uzyskać dostęp do większej liczby ustawień napisów, jeśli chcesz zmienić rozmiar lub styl czcionki.

Zarządzanie napisami HBO na telewizorze Smart TV (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Vizio)

Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe HBO Max za pośrednictwem inteligentnego telewizora, istnieją pewne ograniczenia. Po pierwsze, usługa/aplikacja jest dostępna na telewizorach Samsung, modele od 2016 roku. Oprócz tego możesz również zainstalować usługę na większości telewizorów z systemem Android, w tym Sony.

W poniższych sekcjach przedstawiono opcje dla każdej z wymienionych marek telewizorów.

Samsung

Korzystanie z napisów HBO Max na telewizorze Samsung to spacer po parku.

 1. Wszystko, co musisz zrobić, to wstrzymać odtwarzanie, przejść do CC za pomocą pilota i włącz lub wyłącz napisy.
 2. Pomijając to, możesz chcieć upewnić się, że napisy są włączone w samym telewizorze. Uruchom ustawienia Samsung, przejdź do Dostępnośći wybierz Ustawienia napisów. Obok Podpis, jest zielone kółko, które sygnalizuje, że napisy są włączone.
domyślny tryb napisów

Jeśli chcesz je wyłączyć, wybierz Podpis i wyłącz napisy – zielone kółko zmieni kolor na szary.

LG

W chwili pisania tego tekstu telewizory LG należały do ​​​​tych, które nie obsługiwały HBO Max. Dzieje się tak pomimo faktu, że Filmy i TV Google Play są dostępne z marką. Ale czy istnieje sposób na odtwarzanie treści HBO Max na telefonie LG bez kupowania klucza sprzętowego?

hbo

Od 2019 roku firma LG zaczęła włączać obsługę AirPlay 2. Oznacza to, że będzie można przesyłać ekran urządzenia z systemem iOS bezpośrednio na telewizor – i to jedyny sposób na oglądanie HBO Max na LG. Przynajmniej dopóki nie będzie rodzimego wsparcia.

Jeśli zdecydujesz się spróbować tego hacka, włączanie i wyłączanie napisów odbywa się na smartfonie, jak opisano wcześniej. I nie, nie stracisz żadnej jakości obrazu.

Panasonic

Ponieważ Panasonic działa na zastrzeżonym smart TV OS, nie ma obsługi HBO Max. Istnieje jednak opcja dublowania ekranu smartfona z systemem Android lub iOS.

 1. Aby to zadziałało, zarówno telefon, jak i telewizor muszą znajdować się w tej samej sieci.
 2. Następnie musisz nacisnąć APLIKACJE przycisk na pilocie i wybierz Odbicie lustrzane.
 3. Teraz przejdź do Ustawienia menu smartfona i wybierz Dublowanie ekranu.
 4. Powinien być numer modelu telewizora VIERA, dotknij go, a następnie naciśnij ok na pilocie Panasonic i upewnij się, że TAK jest zaznaczona.
Zarządzaj napisami do HBO Max [Główne urządzenia]

Irytujące jest to, że może być konieczne chwilę poczekania na nawiązanie połączenia. No i oczywiście napisy ustawiasz za pomocą smartfona.

Sony

zarządzaj napisami do hbo max

Jak wskazano, inteligentne telewizory Sony działają na systemie Android, a HBO Max można pobrać i zainstalować ze Sklepu Play.

 1. Po zalogowaniu się i wybraniu treści do oglądania wystarczy wybrać CC w oknie odtwarzania.
 2. Może być konieczne włączenie napisów również w telewizorze, naciśnięcie przycisku Home na pilocie, a następnie wybranie Ustawienia.
 3. Następnie wprowadź Konfiguracja cyfrowa menu.
 4. Następnie wybierz Konfiguracja napisów i upewnij się, że opcja jest włączona. W tym samym menu możesz zmienić preferencje wyświetlania napisów, takie jak tekst i rozmiar czcionki, styl, kolor i inne.

Vizio

Tak, Vizio to jedna z tych marek, które nie działają na Androidzie, więc nie możesz zainstalować aplikacji HBO Max na telewizorze. Jednak producent telewizorów szybko ujawnił włamanie. Zgodnie z ich oficjalną stroną internetową, możesz cieszyć się treściami HBO Max za pośrednictwem Apple AirPlay lub Chromecast.

Na potrzeby tego artykułu przedstawimy wyjaśnienia dotyczące AirPlay.

 1. Uruchom HBO Max na urządzeniu z systemem iOS i odtwórz film lub program telewizyjny.
 2. Następnie dotknij AirPlay ikona – znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Dotknij telewizora w wyskakującym menu i gotowe. Dla przypomnienia zmieniasz ustawienia napisów za pomocą smartfona lub tabletu.
iPhone

Dodatkowe często zadawane pytania

Pomimo dziwactw dostępności, HBO Max jest nadal jedną z najbardziej obiecujących usług przesyłania strumieniowego. W poniższej sekcji często zadawanych pytań opisano przydatne dostosowania napisów i niektóre problemy z odtwarzaniem, które możesz napotkać.

hbo max klub książki

Czy mogę zmienić język napisów?

Mówiąc wprost, dostępność napisów HBO Max zależy od oryginalnego języka treści. Tak więc filmy Studio Ghibli będą po japońsku, a tytuły natywne będą po angielsku. Sekcja treści latynoskich na platformie działa zgodnie z tą samą logiką – hiszpański dźwięk, angielskie napisy.

Studio Ghibli

To powiedziawszy, niektóre napisy są dostępne w dwóch lub więcej językach. Powinieneś być w stanie wybrać język wejściowy z menu CC, dotyczy to również dźwięku. Języki, które możesz wybrać, to zazwyczaj hiszpański, angielski, portugalski, japoński itp.

Napisy wciąż się włączają. Co mogę zrobić?

Trwałe napisy mogą być denerwujące, ale jest szybka naprawa.

 1. Najpierw ustal, czy CC przycisk w ramach odtwarzania jest włączony lub nie.
 2. Następnie przejdź do ustawień HBO Max, wybierz Dostępnośći wprowadź Menu napisów i podpisów.

Jeśli napisy są tam również wyłączone, musisz sprawdzić ustawienia w telewizorze lub gadżecie do przesyłania strumieniowego. Chodzi o to, aby wszędzie wyłączać napisy, aby się nie pojawiały. Ale może być również konieczne zamknięcie i ponowne wejście do usługi przesyłania strumieniowego, aby zmiany zaczęły obowiązywać.

Czy można dostosować rozmiar tekstu?

Nie ma opcji zwiększenia rozmiaru tekstu w HBO Max, ale może być jeden na twoim kluczu do przesyłania strumieniowego i innych urządzeniach. Na przykład menu Dostępność na komputerze Mac zawiera menu dostosowywania napisów i możesz wybrać opcję Duży tekst.

podpisy

Podobna funkcja jest dostępna w systemie Windows 10 i powinna wpłynąć na wszystkie napisy odtwarzane na tym komputerze. Jeśli to nie wystarczy, zawsze istnieje możliwość zwiększenia rozmiaru czcionki w HBO Max.

Czy można zmienić rozmiar czcionki?

Możesz wybrać spośród sześciu ustawień, od rozmiaru czcionki Tiny do Extra Large. Dostęp do tego można uzyskać z głównego menu Ustawienia. Podczas przesyłania strumieniowego za pośrednictwem telewizora lub obsługiwanego gadżetu przesyłania strumieniowego napisy są wyświetlane w górnej części ekranu.

kontrola

Użyj przycisków strzałek na pilocie, aby uzyskać dostęp do napisów kodowanych i naciśnij przycisk OK, aby potwierdzić wybór.

Moje napisy nie synchronizują się prawidłowo. Co mogę zrobić?

Dopóki używasz napisów natywnych, nie ma powodu, aby martwić się synchronizacją. Ale jeśli tak się stanie, wstrzymaj odtwarzanie, a następnie odtwórz je ponownie, aby sprawdzić, czy tymczasowe przerwanie pomaga. Możesz także spróbować wyłączyć, a następnie włączyć napisy, aby przyspieszyły.

Jak zarządzać napisami dla HBO Max [Wszystkie główne urządzenia]

Jeśli to nie pomoże, wyjdź z usługi HBO Max, a następnie uruchom ponownie urządzenie do przesyłania strumieniowego. Gdy korzystasz z klienta internetowego, uruchom ponownie przeglądarkę i wyczyść jej pamięć podręczną przed ponownym odtworzeniem wideo.

Zmaksymalizuj swoje napisy

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, tylko kilka kliknięć dzieli Cię od włączania i wyłączania napisów HBO Max. Usługa jest wciąż młoda i możesz spodziewać się dalszych ulepszeń, które poprawią jakość oglądania.

Czy korzystałeś wcześniej z którejś z usług przesyłania strumieniowego HBO? Jak twoje doświadczenie wypada w porównaniu z HBO Max? Podaj nam swoje dwa grosze w sekcji komentarzy poniżej.