Jak grać w trybie współpracy w Genshin Impact

Genshin Impact to gra z ogromnym światem, który gracze mogą odkrywać. Jest tak wiele szczegółów i fascynujących obszarów do odkrycia, że ​​wiele stracisz, gdybyś nie zabrał ze sobą znajomych na tę ekscytującą przejażdżkę. Korzystając z trybu współpracy w grze, możesz to zrobić. Gdy wielu graczy rozpocznie tę samą misję, zabawa wzrośnie.

Jak grać w trybie współpracy w Genshin Impact

Ale jak dokładnie możesz aktywować tryb kooperacji Genshin Impact? W tym artykule znajdziesz odpowiedź i wszystko, co możesz zrobić w sesjach wieloosobowych.

Jak grać w trybie współpracy na Genshin Impact na iPhonie

Nie możesz grać ze znajomymi od samego początku w Genshin Impact. Dotyczy to wszystkich urządzeń, a nie tylko iPhone'ów. Aby włączyć tryb wieloosobowy, musisz najpierw pokonać dużą część głównej historii i przejść daleko w tę grę. Podczas gry gra wprowadzi Cię do systemu Adventure Rank, który reprezentuje ogólny poziom gracza. To nie to samo, co indywidualny poziom twojej postaci.

W miarę osiągania nowych poziomów system Adventure Rank da ci dostęp do większej liczby funkcji, takich jak codzienne zadania, lochy i ekspedycje. Ale chyba najbardziej atrakcyjną częścią awansu w Genshin jest możliwość gry w trybie współpracy. Aby wejść do tego trybu gry, twoja ranga Adventure musi mieć poziom 16. Odblokowanie trybu wieloosobowego może zająć trochę czasu, ale prawie wszystko, co robisz w grze, podnosi twoją rangę.

Oto niektóre czynności, które mogą pomóc Ci osiągnąć wyższą pozycję w rankingu i przybliżyć Cię do gry w trybie współpracy:

 • Zadania fabularne

 • Zadania poboczne

 • Otwieranie skrzyń

 • Walka z bossami

 • Rozwiazywac zagadki

Zasadniczo wszystko, co obecnie robisz w grze, przybliży Cię o krok do pożądanej 16. rangi.

Gdy wspinasz się po szczeblach do poziomu 16, kooperacja zostanie automatycznie odblokowana i będzie można ją znaleźć w swoim menu głównym. Innym sposobem uzyskania dostępu do trybu wieloosobowego jest wejście do Domen (edycja lochów w grze, którą odblokujesz później) i połączenie się z większą liczbą użytkowników, którzy chcą grać w tę samą Domenę.

Oto jak rozpocząć sesję współpracy po osiągnięciu 16. rangi:

 1. Kliknij ikonę u góry ekranu, która przypomina symbol Wi-Fi. To otworzy wyszukiwarkę gier wieloosobowych.

 2. Zobaczysz teraz wszystkich graczy z otwartymi sesjami gry. Kliknij przycisk „Poproś o dołączenie”, aby wysłać im powiadomienie, że chcesz dołączyć do ich gry.

 3. Poczekaj, aż gracz(e) pozwolą Ci dołączyć.

Jak grać w trybie współpracy na Genshin Impact na urządzeniu z Androidem

Dostęp do trybu kooperacji na urządzeniach z Androidem działa tak samo, jak na iPhonie. Sesje wieloosobowe odblokujesz, gdy osiągniesz 16. rangę Adventure. Na tym etapie sesje gry w trybie współpracy będą dostępne automatycznie, co oznacza, że ​​nie musisz wprowadzać żadnych modyfikacji w ustawieniach Genshin Impact, aby to umożliwić.

Ponownie możesz awansować, robiąc prawie wszystko, co można sobie wyobrazić w tej grze. Powinieneś przede wszystkim wykonywać główne zadania, dopóki gra nie poinstruuje cię, aby uzyskać wyższą rangę przygody, aby przejść dalej. W tym momencie możesz rozpocząć eksplorację nowych obszarów, otwieranie skrzyń, odblokowywanie punktów orientacyjnych i wykonywanie zadań pobocznych oznaczonych niebieskim „!” na twojej mapie. Innym dobrym pomysłem jest wykonanie prowizji dla organizacji zwanej Gildia Poszukiwaczy Przygód po osiągnięciu 12. rangi.

Gdy osiągniesz 16 rangę, możesz znaleźć znajomych o tej samej lub wyższej randze, którzy zechcą z tobą grać. Oto, co musisz zrobić z tego miejsca:

 1. Najedź na pasek u góry ekranu.

 2. Wpisz identyfikator użytkownika (UID) gracza, z którym chcesz współpracować. Gracze mogą znaleźć swoje identyfikatory użytkownika pod swoją ikoną w menu w lewej górnej części.

 3. Pamiętaj, aby wprowadzić UID, gdy gracz jest nadal aktywny, abyś mógł rozpocząć grę w jego świecie i jego grze. Jeśli inni gracze chcą dołączyć do Twojego świata i gry, będą musieli wpisać Twój UID.

 4. Inną opcją jest przejście do zakładki „Znajomi” w menu, aby dodać więcej użytkowników jako znajomych przy użyciu ich UID. Gdy zaakceptują twoją prośbę, będziesz mógł sprawdzić, czy są online, w sekcji „Znajomi” i wejść do swoich gier bez ponownego wpisywania numeru za każdym razem.

Jak grać w trybie współpracy w Genshin Impact na komputerze z systemem Windows 10?

Wersja Genshin Impact dla systemu Windows 10 nie jest bardziej pobłażliwa, jeśli chodzi o odblokowanie gier w trybie współpracy. Wymóg jest taki sam – musisz osiągnąć 16 rangę Adventure Rank, aby włączyć tryb wieloosobowy.

Na szczęście w grze jest mnóstwo okazji do robienia postępów, zwłaszcza gdy zaczynasz grać po raz pierwszy. Główną metodą awansowania jest podążanie za głównym wątkiem fabularnym. Poza tym mniejsze czynności będą również miały wpływ na twój ogólny poziom, takie jak czyszczenie lochów i otwieranie skrzyń. Chociaż gra oferuje wiele sposobów na awansowanie, nadal będziesz musiał zainwestować sporo czasu w grę, aby osiągnąć 16. rangę.

Po osiągnięciu docelowego rankingu gra przypomni Ci, że dostępny jest tryb kooperacji. Teraz będziecie mogli dołączyć do innych graczy w ich misjach, ale tylko wtedy, gdy mają 16. rangę Adventure Rank lub wyższą. Rozpoczynając grę w trybie współpracy, masz do wyboru kilka opcji:

 • Możesz wybrać tryb wieloosobowy jako jedną z opcji w menu głównym. To pokaże Ci wszystkich graczy zaangażowanych w otwartą sesję gier online. Możesz wysyłać prośby do każdego z nich i czekać na ich zatwierdzenie.

  Inną opcją jest wprowadzenie kodu UID konkretnego gracza, z którym chcesz grać.

 • Jeśli masz innych graczy na liście znajomych, możesz rozpocząć z nimi gry w trybie współpracy, korzystając z zakładki „Znajomi”.

 • Jeśli potrzebujesz pomocy podczas wypełniania trudnych domen, możesz otworzyć drzwi domeny. Dzięki temu gra da ci możliwość odszukania innych graczy i dołączenia do maksymalnie trzech członków drużyny. Pamiętaj, że gracz oznaczony w grupie jako „P1” będzie musiał zainicjować twoją domenę i wybrać tryb kooperacji, aby sprowadzić innych członków zespołu na imprezę.

Jak grać w trybie współpracy na Genshin Impact na PS4

PS4 to kolejna platforma obsługująca tryb kooperacji Genshin Impact. Gra pozwala dodać aż 45 znajomych, ale jednocześnie możesz grać tylko z trzema osobami. Oto jak dodać znajomych i zacząć grać w trybie wieloosobowym:

 1. Przejdź do głównego menu gry, naciskając przycisk opcji PS4.
 2. Przejdź do zakładki „Znajomi”.
 3. Uzyskaj dostęp do drugiego menu, które pokaże symbol plusa i dwie osoby.
 4. Tutaj możesz wprowadzić kod UID znajomych, aby ich dodać. Numer UID znajdziesz tuż pod portretem swojej postaci w menu głównym.
 5. Po dodaniu osób będziesz mógł zobaczyć, kiedy są online.
 6. Zaproś znajomych do gry w czekanie, aż cię zaproszą i zacznij grać.

Jest też kilka ważnych szczegółów dotyczących kooperacji, o których należy pamiętać. Jeśli grasz tylko z jednym przyjacielem, będziesz mógł przełączać się między dwoma różnymi członkami drużyny. Z dwoma znajomymi gospodarz może przełączać się między dwiema postaciami, podczas gdy goście otrzymują po jednej. Wreszcie, jeśli grasz jako czteroosobowa grupa, każdy użytkownik gra jedną postać.

Co więcej, oprócz wymogu rangi 16 i maksymalnej liczby osób w twoim zespole jest kilka innych ograniczeń. Na przykład goście gry nie mogą odblokowywać skrzyń ani składać ofiar dla Posągów Siedmiu. Nie są również w stanie zdobyć kluczowych przedmiotów podczas wędrówki po twoim świecie. Dlatego zespoły powinny dzielić się swoim bogactwem poprzez rotację gospodarzy wśród swoich członków.

Dodatkowe często zadawane pytania

Oto kilka przydatnych informacji na temat trybu kooperacji Genshin Impact:

Jakie misje mogę ukończyć w trybie współpracy?

Główne misje fabularne są niedostępne w trybie wieloosobowym, więc powinieneś skupić się na nich przede wszystkim w drodze na 16 poziom. Z drugiej strony, kooperacja pozwala na rozgrywanie questów światowych i pobocznych, które będą ogromnym źródłem zabawy dla Ciebie i Twoich kolegów z drużyny.

Jak odblokować tryb współpracy w Genshin Impact?

Aby odblokować tryb kooperacji w Genshin Impact, gracze muszą osiągnąć rangę Adventure Rank 16. Aby to zrobić, mogą wykonywać zadania główne i poboczne oraz wykonywać wiele innych czynności. Gdy osiągną 16 rangę, gra powiadomi ich, że dostępny jest tryb dla wielu graczy.

Zabawa zaklęć w trybie współpracy

Teraz wiesz, co musisz zrobić w Genshin Impact, aby otworzyć tryb współpracy w grze. Osiągnięcie celu może zająć Ci wiele godzin, ale cały wysiłek będzie tego wart. Kiedy łączysz siły z innymi graczami, będziecie mogli podejmować wyzwania jako drużyna i pomagać sobie nawzajem. Zacznij więc pracować nad swoim ogólnym poziomem i nie każ czekać swoim wyższym znajomym!

Jak długo zajęło ci dotarcie do rangi 16? Czy próbowałeś później zagrać w tryb kooperacji? Czy podczas uruchamiania gier wieloosobowych wystąpiły jakieś trudności? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.