Jak otrzymać pieniądze w systemie PayPal

PayPal to obecnie jedna z najpopularniejszych platform płatniczych, która upraszcza proces zakupu produktów i usług online. Oprócz tego, że jest usługą przetwarzania płatności, PayPal pozwala również upewnić się, że zakupiony produkt jest tym, którego szukasz. Jeśli nie, możesz łatwo poprosić o zwrot pieniędzy.

Jak otrzymać pieniądze w systemie PayPal

Oczywiście to samo dotyczy również sprzedaży czegoś online, ponieważ PayPal upewni się, że płatność zostanie przetworzona prawidłowo, a Ty otrzymasz środki do swojego e-portfela. Ponieważ istnieje wiele różnych zastosowań otrzymywania pieniędzy przez PayPal, mamy nadzieję, że ten artykuł odpowie na kilka pytań, które możesz mieć na ten temat.

Jak otrzymać pieniądze w systemie PayPal bez konta bankowego

To jedno z najczęstszych pytań dotyczących otrzymywania pieniędzy przez PayPal. Na szczęście odpowiedź na to pytanie brzmi „nie”, nie musisz posiadać konta bankowego, aby korzystać z dobrodziejstw systemu PayPal.

Wspaniałą rzeczą w systemie PayPal jest to, że jest bardzo prosty w użyciu. Wszystko czego potrzebujesz to adres e-mail i to wszystko. Podczas tworzenia konta PayPal musisz podać swój adres e-mail, aby zakończyć proces. Gdy to zrobisz i będziesz musiał otrzymać płatność od innego użytkownika PayPal, po prostu podaj mu adres e-mail powiązany z PayPal.

Korzystając z adresu e-mail, który im podałeś, mogą przekazać Ci dokładną kwotę pieniędzy, na którą się zgodziłeś. Po otrzymaniu płatności możesz bezpiecznie pozostawić środki na swoim koncie PayPal. Dzięki temu możesz kupować przedmioty online lub samodzielnie wysyłać pieniądze innemu użytkownikowi za pośrednictwem tego samego konta PayPal.

Jeśli zdecydujesz się wypłacić środki z konta PayPal, możesz to zrobić również bez konta bankowego. Chociaż nie jest to tak proste, jak wysyłanie lub odbieranie pieniędzy między dwoma kontami PayPal, nie jest to również tak skomplikowane. Jedynym wymogiem jest posiadanie odpowiedniej karty debetowej lub określonego rodzaju karty kredytowej, aby to zadziałało. Na przykład wypłacanie pieniędzy z PayPal na kartę debetową Visa jest prawie takie samo, jak przy zakupie czegoś online. Jedyna różnica polega na tym, że tym razem to Ty otrzymujesz pieniądze.

Jak odebrać pieniądze w systemie PayPal od znajomego

Jak wspomniano powyżej, PayPal przetwarza wszystkie przelewy pieniężne na podstawie adresów e-mail użytkowników. W przypadku otrzymywania pieniędzy od znajomego proces będzie się różnił w zależności od tego, czy ma on konto PayPal, czy nie.

Po pierwsze, jeśli Twój znajomy jest zarejestrowanym użytkownikiem PayPal, może po prostu dokonać bezpośredniego przelewu na Twoje konto PayPal. Jeśli żądasz od nich płatności, po prostu wykonaj poniższe czynności, aby to zrobić.

 1. Zaloguj się do swojego konta PayPal.

 2. Kliknij kartę „Wyślij i zażądaj” u góry strony.

 3. W polu „Nazwy lub e-maile” wprowadź adres e-mail znajomego i kliknij „Dalej”.

 4. Wpisz żądaną kwotę. Na tej stronie możesz również dodać więcej osób do tej prośby, a także dodać do niej notatkę.

 5. Kliknij „Poproś o płatność” i to wszystko.

 6. Teraz Twój znajomy otrzyma prośbę o płatność na swoje konto PayPal i będzie mógł dokonać płatności jednym kliknięciem.

Nawet jeśli Twój znajomy nie jest użytkownikiem PayPal, nadal możesz utworzyć prośbę o pieniądze w systemie PayPal i wysłać ją na jego adres e-mail. Po otrzymaniu wiadomości e-mail od PayPal zobaczą instrukcje, jak utworzyć konto PayPal i dokonać płatności.

Jak otrzymać pieniądze w systemie PayPal bez opłat

Chociaż odbieranie pieniędzy bez opłaty za przelew PayPal jest możliwe, zależy to od różnych czynników. Pierwszą rzeczą do zrozumienia jest to, że nie możesz wysłać prośby o pieniądze lub faktury bez ponoszenia opłat. Jedynym sposobem na uniknięcie opłat jest wysłanie pieniędzy z PayPal przez kogoś innego.

Wysyłając pieniądze do kogoś, jedynym sposobem na uniknięcie opłat za przelew jest spełnienie tych dwóch wymagań:

 1. Przelew odbywa się na terenie Stanów Zjednoczonych między dwoma mieszkańcami.
 2. Użytkownik, który wysyła pieniądze, przelewa je ze swojego salda PayPal lub konta bankowego.

Oznacza to, że jeśli otrzymujesz pieniądze od użytkownika z innego kraju lub próbuje on użyć w tym celu swojej amerykańskiej karty kredytowej, PayPal naliczy opłatę za tę transakcję.

Jak otrzymać pieniądze w systemie PayPal bez numeru SSN

Niestety otrzymywanie pieniędzy przez PayPal bez numeru ubezpieczenia społecznego (SSN) nie jest już opcją. Od marca 2019 roku PayPal zmienił politykę dotyczącą kont osobistych. Oznacza to, że aby otrzymać pieniądze, musisz podać swój numer SSN. I to niezależnie od kwoty, bez względu na to, jak mała może być.

Jak otrzymać pieniądze za pomocą aplikacji PayPal

Korzystanie z aplikacji PayPal jest dość proste. Pierwszym krokiem jest zainstalowanie aplikacji na telefonie. Jest dostępny zarówno na urządzenia mobilne z systemem Android, jak i iOS.

Po zainstalowaniu aplikacji wykonaj poniższe czynności.

 1. Otwórz aplikację PayPal na swoim urządzeniu mobilnym.

 2. Na ekranie głównym dotknij ikony „Prośba” u dołu ekranu.

 3. Wprowadź adres e-mail użytkownika i dotknij "Dalej".

 4. Teraz wprowadź kwotę i dotknij „Zapytaj teraz”.

I to wszystko, pomyślnie wysłałeś prośbę o płatność.

Jak odbierać pieniądze w systemie PayPal z serwisu eBay?

Aby otrzymywać pieniądze w serwisie PayPal z serwisu eBay, nie trzeba dodawać, że musisz mieć zarówno konto PayPal, jak i eBay. Jeśli nie masz jeszcze żadnego z nich, najpierw odwiedź witrynę PayPal, aby utworzyć konto, a następnie zrób to samo w serwisie eBay.

Następnym krokiem jest zdefiniowanie PayPal jako jednej z metod płatności w ustawieniach konta eBay.

 1. Otwórz //www.ebay.com za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze.

 2. Kliknij swoje imię w lewym górnym rogu ekranu.

 3. Kliknij „Ustawienia konta”.

 4. Gdy otworzy się strona „Mój eBay”, kliknij kartę „Konto”.

 5. W sekcji „Płatności” kliknij „Konto PayPal”.

 6. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami na tej stronie, aby połączyć swoje konta PayPal i eBay. Zasadniczo sprowadza się to do zalogowania się do PayPala z tej strony i to prawie wszystko.

Gdy pomyślnie sprzedasz przedmiot, osoba, która go kupiła, otrzyma z serwisu eBay instrukcję płatności. Oprócz różnych szczegółów zakupu kupujący będzie mógł również zobaczyć Twój adres e-mail do przelewu PayPal, co pozwoli mu na łatwe przesłanie płatności.

Jak otrzymać pieniądze na koncie firmowym PayPal?

Jeśli otwierasz konto firmowe PayPal, prawdopodobnie masz własny sklep internetowy i potrzebujesz bezpiecznego systemu do przetwarzania płatności. Dodanie systemu PayPal do Twojego sklepu jest dość proste i wymaga dodania kilku wierszy kodu HTML do Twojej witryny.

PayPal ma dość prosty samouczek, jak to zrobić, ale jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie, aby zrobić to samodzielnie, być może będziesz musiał poprosić o pomoc profesjonalnego lub kompetentnego przyjaciela.

Jak odebrać pieniądze w systemie PayPal bez weryfikacji

Otrzymywanie pieniędzy na konto PayPal nie wymaga weryfikacji, o ile nie masz nic przeciwko przechowywaniu pieniędzy w portfelu PayPal. Jeśli jednak chcesz wypłacić pieniądze z PayPal na swoją kartę kredytową (lub debetową) lub konto bankowe, musisz najpierw zweryfikować swoją kartę lub konto.

Jak otrzymać pieniądze na PayPal z Facebooka

Aby połączyć swoje konto PayPal z Facebookiem i móc odbierać płatności, wykonaj kilka następnych kroków.

 1. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku.

 2. Kliknij ikonę „Konto” w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Kliknij „Ustawienia i prywatność”.

 4. Kliknij „Ustawienia”.

 5. Z menu po lewej stronie kliknij „Facebook Pay”.

 6. Kliknij „Dodaj metodę płatności”.

 7. Kliknij „PayPal” w wyskakującym okienku.

 8. Stąd możesz zalogować się na swoje konto PayPal.

Jak znaleźć łącze PayPal.Me

Znalezienie łącza PayPal.Me jest łatwe, co widać w poniższych krokach.

 1. Zaloguj się do swojego konta PayPal.

 2. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Zakładka „Konto” otwiera się domyślnie, wyświetlając informacje o Twoim profilu i inne dane osobowe.

 4. Tuż pod Twoim imieniem i nazwiskiem w sekcji „Profil” powinieneś zobaczyć link „Pobierz PayPal.Me”.

Jak przyjmować pieniądze w systemie PayPal

Gdy ktoś wyśle ​​Ci pieniądze przez PayPal, pieniądze automatycznie trafią do Twojego portfela PayPal. Jeśli nie masz jeszcze konta PayPal, będziesz musiał je założyć, aby utworzyć portfel i akceptować przychodzące pieniądze. W takim przypadku pamiętaj, że będziesz musiał zarejestrować się w systemie PayPal za pomocą adresu e-mail, na który wysłano pieniądze.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy PayPal pobiera opłaty za otrzymywanie pieniędzy?

Nie będziesz musiał płacić żadnych opłat, jeśli zarówno Ty, jak i nadawca mieszkacie w USA, a nadawca korzysta ze swojego salda PayPal lub konta bankowego, aby dokonać tej płatności. Biorąc to pod uwagę, każdy rodzaj przelewu międzynarodowego z pewnością będzie wiązał się z pewnymi opłatami. Aby być po bezpiecznej stronie, sprawdź, jakie opłaty transakcyjne obowiązują w Twoim kraju.

Jak poprosić o pieniądze przez PayPal?

Prośba o pieniądze jest całkiem prosta w systemie PayPal. Najpierw musisz utworzyć konto PayPal. Gdy to zrobisz, po prostu kliknij ikonę „Zapytanie” na ekranie głównym, wprowadź adres e-mail osoby, która musi Ci zapłacić, i wyślij prośbę. To takie proste.

Jak wysłać komuś pieniądze przez PayPal?

Podobnie jak w przypadku otrzymania pieniędzy, wysyłanie ich przez PayPal jest również dość proste. Po zalogowaniu się na konto PayPal kliknij ikonę „Wyślij”, wprowadź adres e-mail osoby, wpisz kwotę i wyślij. Nie ma w tym nic więcej.

Kiedy ktoś płaci Ci przez PayPal, jak otrzymujesz pieniądze?

Gdy otrzymasz pieniądze na swoje konto PayPal, możesz je przechowywać w portfelu PayPal lub przelać na konto bankowe lub kartę debetową. W zależności od kraju i typu karty, którą posiadasz, PayPal może pobierać opłaty za ten rodzaj wypłaty.

Czy odbieranie pieniędzy w systemie PayPal jest bezpieczne?

Tak, jest całkowicie bezpieczny. PayPal używa najwyższych protokołów bezpieczeństwa, aby zapewnić swoim użytkownikom bezpieczne środowisko. W rzeczywistości, będąc instytucją finansową, są również zobowiązani do przestrzegania obowiązkowych standardów bezpieczeństwa stosowanych w całej branży.

Jak długo trwa otrzymanie pieniędzy w systemie PayPal?

Otrzymywanie pieniędzy przez PayPal jest niemal natychmiastowe. W momencie, gdy ktoś wyśle ​​Ci pieniądze, realizacja transakcji zajmie najwyżej minutę lub dwie.

Czy mogę otrzymać pieniądze na konto osobiste PayPal?

Tak, możesz. Po to jest PayPal.

Jak wysłać pieniądze z konta bankowego do PayPal?

Najpierw musisz połączyć swoje konto bankowe z kontem PayPal. Następnie, gdy chcesz wysłać komuś pieniądze, po prostu wybierz swoje konto bankowe jako metodę płatności. Możesz także ustawić go jako domyślną, jeszcze bardziej przyspieszając proces.

Dlaczego warto założyć konto PayPal?

Główną zaletą korzystania z systemu PayPal jest bezpieczne płacenie za produkty i usługi kupowane online. W ten sposób nie ujawniasz żadnych szczegółów na swój temat, co pozwala na bezpieczne przechowywanie informacji o karcie kredytowej i koncie bankowym. A jeśli chcesz otrzymywać pieniądze od znajomych i rodziny lub sprzedawać coś online, PayPal jest również idealnym narzędziem do tego.

Otrzymywanie płatności w systemie PayPal

Teraz, gdy znasz już wszystkie sposoby otrzymywania pieniędzy na swoje konto PayPal, na pewno będziesz w stanie znaleźć ten właściwy dla siebie.

Czy udało Ci się otrzymać płatności w systemie PayPal? Masz więcej sugestii na ten temat? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.