Jak przeszukiwać Pluto TV

Telewizja przenosi się do internetu z niewiarygodną prędkością. Ludzie zwykle mogą łatwiej znaleźć to, co chcą oglądać w Internecie, niż w telewizji liniowej.

Jak przeszukiwać Pluto TV

Ten szybki ruch jest powodem, dla którego usługi transmisji strumieniowej telewizyjnej zyskały na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Ludzie oglądają, co chcą, za mniej niż płacą za telewizję kablową. Aby oglądać treści w serwisach takich jak Netflix, Hulu, Prime Video i HBO Now, musisz zapłacić miesięczną subskrypcję.

Z drugiej strony istnieją również całkowicie bezpłatne usługi telewizji internetowej. Pluto TV jest jednym z bardziej popularnych. Platforma oferuje usługę na żądanie z mnóstwem filmów, programów, a nawet telewizji na żywo. W przypadku bezpłatnej usługi ma wiele świetnych treści i jest w 100% legalna. Jednak znalezienie programów lub filmów na Pluto TV to zupełnie inna sprawa. Pluton naśladuje staromodny telewizor, ponieważ nie ma prawdziwej opcji wyszukiwania.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej usłudze i wyjaśnimy alternatywne sposoby „rodzaju” wyszukiwania na Pluto, ponieważ nie oferuje ona „rzeczywistej” funkcji wyszukiwania.

Platforma jest dostępna na wielu obsługiwanych urządzeniach, które wymienimy poniżej. Aby jednak ułatwić Ci znalezienie czegoś do obejrzenia, najpierw wskoczymy do tego, jak Pluto TV działa ze znajdowaniem treści.

Opcja 1: Odwiedź listę kanałów

Jedną z najlepszych metod wyszukiwania Pluto TV jest zrozumienie, który numer jest powiązany z Twoim ulubionym kanałem. Sprawdź listę kanałów telewizyjnych Pluto, aby znaleźć interesujące Cię treści.

Opcja 2: Przeglądaj według kategorii na żądanie

Pluton może nie mieć funkcjonalnej opcji wyszukiwania, ale ma unikalne kategorie, które pomogą ci zawęzić wybór. W rzeczywistości mają ogromną liczbę kategorii, nie tylko na przykład akcji, komedii i sitcomów. W sekcji „Na żądanie” znajdziesz Discovery, Animal Planet, TLC, retrospekcje z lat 90., przewijanie z lat 80., twardą rzeczywistość, tętniące życiem miejsce, filmy wojskowe, samochody, klasyczny rock, filmy bożonarodzeniowe i wiele innych szczegółowych kategorii .

Opcja 3: Przeglądaj według kategorii/gatunku na żywo

Po lewej stronie przeglądarki internetowej w Relacja na żywo sekcji, zobaczysz swoje gatunki i kategorie. Możesz użyć tego obszaru, aby znaleźć komedie, sitcomy, nowe filmy itp.

Klikaj na gatunki, aby zawęzić wyszukiwanie, lub przewijaj przewodnik telewizyjny, tak jak w przypadku kabla podstawowego, aby zobaczyć, co jest odtwarzane.

Pamiętaj, że cała zawartość Pluto TV jest uporządkowana według gatunku. Nie jest alfabetyczna i nie można jej modyfikować ani przeszukiwać w żaden inny sposób. Jak wspomniano wcześniej, Pluto TV jest doskonałym źródłem bezpłatnych multimediów, więc nawet bez prawdziwej opcji wyszukiwania jest zdecydowanie warta dodatkowego wysiłku.

Opcja 4: Użyj funkcji listy obserwowanych

Aby pomóc w wyszukiwaniu czegoś do obejrzenia w przyszłości, możesz skorzystać z funkcji „Lista obserwowanych”. Może być konieczne zarejestrowanie konta, które wymaga jedynie adresu e-mail i hasła. Konto jest w 100% darmowe. Jak krótko wspomniano wcześniej, funkcja konta nie ma wielu zalet, ale możesz jej użyć do dostosowania / utworzenia osobistej listy obserwowanych.

Przeglądaj zarówno sekcje na żywo, jak i na żądanie. Za każdym razem, gdy znajdziesz film lub serial telewizyjny, który Ci się podoba, kliknij go, aby otworzyć okno z informacjami o tytule. Na dole powinna znajdować się ikona „+”. Odkryliśmy, że ta funkcja działa tylko w aplikacji na Androida Pluto, ale może również działać na iOS. „Lista obserwacyjna” pojawia się jako pierwszy przesuwny wiersz w sekcji „Na żądanie”.

Podczas korzystania z przeglądarki na komputerze z systemem Windows „Lista obserwowanych” nie jest uwzględniona, ale Pluto zawiera sekcję „Kontynuuj oglądanie”.

Opcja 5: Użyj Google

Jak wspomniał JB w komentarzach, możesz łatwo znaleźć to, co chcesz oglądać, kanał lub w inny sposób, wygooglując tytuł i klikając Wszystkie opcje zegarka znajduje się po prawej stronie ekranu. Opcje wyszukiwania Google

Po prostu kliknij Zegarek opcja i zostaniesz przeniesiony na stronę internetową, w tym przypadku Pluto TV. Opcje wyszukiwania Google 2

Często zadawane pytania

Czym jest Pluto TV i czym różni się od telewizji kablowej czy Netflixa?

Pluto TV to bezpłatna usługa telewizji internetowej. Udaje mu się pozostać darmowym dzięki wyświetlanym reklamom, które mogą irytować niektórych użytkowników, ale te reklamy są nadal znacznie krótsze i pojawiają się rzadziej niż w telewizji.

Główna różnica między Plutonem a Netflixem i Hulu polega na tym, że nie skupia się on na oglądaniu konkretnych programów, ale raczej na surfowaniu po kanałach.

Usługa różni się od telewizji kablowej, ponieważ jest w 100% bezpłatna, ale nie oferuje tylu kanałów i nie ma opcji wyszukiwania — tylko kategorie do przeglądania.

Czy mogę otrzymywać wiadomości lokalne za pomocą Pluto TV?

Nie, lokalne stacje telewizyjne wydają się być problemem dla wielu usług związanych z cięciem kabli. Pluto TV nie jest wyjątkiem.

Czy muszę założyć konto?

Nie, Pluto TV oferuje treści bez pytania o dane osobowe lub informacje o płatnościach. Po prostu pobierz aplikację lub wejdź na stronę i zacznij oglądać. Pluto miał rejestrację konta z podstawowymi informacjami, takimi jak Twój adres e-mail i imię, ale niewielka liczba funkcji, które zawierał (raczej bezsensownych), została usunięta. Nadal możesz zarejestrować swój adres e-mail, ale na razie nie ma żadnych korzyści. Jednak Pluton planuje przyszłe zmiany, które mogą pozwolić na personalizację, jak ulubione itp. Tylko czas pokaże.

Czy jest gdzieś lista kanałów Plutona?

Tak, Pluto TV regularnie aktualizuje swoją listę kanałów. W każdej chwili możesz wyświetlić aktualną listę kanałów Pluto (//plutotvreview.com/pluto-tv-channels-list-complete/).

Dlaczego powinienem używać Pluto TV?

Podsumowując, Pluto TV jest świetny dla przecinarek, którzy tęsknią za rytuałem oglądania liniowej telewizji kablowej. Pluto TV zapewni Ci takie same wrażenia, jednocześnie pozwalając zaoszczędzić pieniądze. W rzeczywistości oferuje wiele świetnych treści z popularnych kanałów.

Kochasz stary telewizor? W takim razie tak, Pluto TV jest zdecydowanie tego wart, ale oferuje też wiele nowych treści. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wartości Pluto TV, zapoznaj się z naszą recenzją Pluto TV (//www.techjunkie.com/pluto-tv-review-is-it-worth-it/).

Czy masz jakieś inne pomocne sposoby wyszukiwania programów/kanałów w Pluto TV? Zachęcamy do udostępnienia ich w sekcji komentarzy poniżej.