Jak zaktualizować aplikacje w Hisense TV

Hisense jest coraz bardziej popularną marką, jeśli chodzi o technologię smart TV. Produkują niedrogie jednostki ULED i ultra LED, które poprawiają kontrast i definicję, zapewniając lepsze wrażenia wizualne.

Jak zaktualizować aplikacje w Hisense TV

Aby w pełni wykorzystać swój telewizor Hisense, niezmiernie ważna jest wiedza o tym, jak instalować i aktualizować aplikacje.

Jak zainstalować aplikacje na telewizorze Hisense

Telewizory Hisense, podobnie jak inne inteligentne telewizory, są dostarczane z kilkoma fabrycznie zainstalowanymi aplikacjami. Niektóre z nich są kluczowe dla jakiejkolwiek formy oglądania na Hisense, podczas gdy innych możesz nigdy nie używać. Tak czy inaczej, fabrycznie zainstalowanych aplikacji nie można usunąć i są one domyślne w telewizorze Hisense.

Jednak w App Store Twojego telewizora mogą być dostępne inne interesujące aplikacje Hisense. Postępuj zgodnie z poniższymi procedurami, jeśli chcesz pobrać określone aplikacje z telewizora Hisense Smart TV.

 1. Przejdź do "Dom" ekran i wybierz "Sklep z aplikacjami" Ikona.
 2. Przejdź do "Szukaj" tab i naciśnij "OK" na pilocie, aby aktywować klawiaturę ekranową.
 3. Wpisz nazwę żądanej aplikacji i użyj D-pada (na pilocie), aby ją wybrać.
 4. Teraz naciśnij zielony przycisk na pilocie, aby dodać aplikację do telewizora Hisense.
zaktualizuj aplikacje

Aktualizowanie aplikacji na telewizorze Hisense

Aktualizowanie aplikacji z rodzimego sklepu Hisense nie jest procesem ręcznym. Jeśli taka aplikacja otrzyma aktualizację, automatycznie zainstaluje się na Twoim urządzeniu. Jeśli wystąpi problem z Twoją aplikacją, spróbuj ją usunąć i ponownie zainstalować.

Opcja 1: Ponowna instalacja aplikacji na telewizorze Hisense

 1. Aby usunąć natywną aplikację Hisense, przejdź do „Dom" i wybierz daną aplikację za pomocą przycisków nawigacyjnych pilota.
 2. Po wybraniu aplikacji, którą chcesz usunąć, naciśnij czerwony przycisk na pilocie.
 3. Potwierdź, że chcesz usunąć daną aplikację, naciskając "OK," i zostanie odinstalowany.
 4. Teraz ponownie zainstaluj aplikację, korzystając z instrukcji opisanych powyżej. Najnowsza wersja aplikacji zostanie zainstalowana na Twoim telewizorze Hisense.

Opcja 2: Aktualizacja oprogramowania układowego w telewizorze Hisense

Pamiętaj, że aplikacji zainstalowanych fabrycznie nie można usunąć. Może się jednak zdarzyć, że aplikacja zainstalowana fabrycznie nie może zostać zaktualizowana do najnowszej wersji. Biorąc pod uwagę, że nie możesz usunąć aplikacji, które były preinstalowane na telewizorze, najlepiej jest zaktualizować oprogramowanie telewizora. Musisz aktualizować oprogramowanie układowe, ponieważ to oprogramowanie zapewnia prawidłowe działanie telewizora. Nieaktualne aplikacje to nie jedyny problem, który może powodować starsze oprogramowanie.

 1. Przejdź do głównego ekranu ustawień. Zrób to, naciskając przycisk, który wygląda jak trybik na pilocie Hisense.
 2. Iść do "Wszystkie," następnie przejdź do "O," i na koniec wybierz "Aktualizacja oprogramowania."
 3. Posługiwać się "Wykryć" aby sprawdzić, czy masz najnowszą wersję oprogramowania i zainstalować najnowsze oprogramowanie, jeśli nie. Ta procedura powinna rozwiązać wszelkie problemy z aplikacjami zainstalowanymi fabrycznie na telewizorze Hisense.

Opcja 3: Aktualizacja Google Play na telewizorze Hisense

Niektóre telewizory Hisense korzystają z systemu operacyjnego Android. Jak każde inne urządzenie z Androidem, telewizory z systemem Android korzystają ze Sklepu Google Play do pobierania aplikacji. Korzystaj ze Sklepu Google Play tak, jak z każdego innego urządzenia, aby otrzymywać aktualizacje i pobierać nowe aplikacje.

Jeśli pobrana aplikacja na Androida nie działa poprawnie, znajdź ją w sklepie Google Play, a zobaczysz "Aktualizacja" przycisk, jeśli nie jest uruchomiony w bieżącej wersji.

Załóżmy, że masz telewizor z systemem Android Hisense, który wydaje się nie mieć dostępu do Sklepu Google Play. W takim przypadku zawsze najlepiej jest skontaktować się ze sprzedawcą lub producentem w celu rozwiązania problemu, zamiast korzystać z witryn innych firm do zainstalowania Sklepu Google Play. Google Play prawie zawsze jest preinstalowany na każdym urządzeniu z Androidem.

Opcja 4: Użyj Vewd

Vewd to sklep internetowy, który oferuje aplikacje zaprojektowane specjalnie dla telewizorów inteligentnych. Wszystkie aplikacje są przechowywane w chmurze i są dostępne bezpośrednio przez Vewd. Ten scenariusz oznacza, że ​​wszystkie aktualizacje aplikacji są wykonywane przez firmę Vewd, niezależnie od inteligentnego telewizora. Vewd jest kompatybilny tylko z telewizorami z systemem Android, ale można go również zainstalować na niektórych telewizorach Smart TV bez systemu Android.

Może być konieczne ręczne zaktualizowanie aplikacji Vewd, co może być niewygodne, w zależności od tego, czy Twój telewizor Hisense korzysta z Androida, czy nie.

zaktualizuj aplikacje na hisense tv

Ogólnie rzecz biorąc, niektóre telewizory Hisense bardzo utrudniają instalację, aktualizację i obsługę aplikacji. W przypadku niepowodzenia aktualizacji automatycznych możesz zaktualizować zainstalowaną aplikację, usuwając ją i instalując ponownie, korzystając z powyższych instrukcji. Aktualizacja do najnowszego oprogramowania układowego pomaga również w zapewnieniu zgodności nowych wersji aplikacji. Poza tym, chyba że Google Play i Vewd nie są łatwe do zdobycia na telewizorze Hisense, unikaj korzystania z usług innych firm w celu rekompensaty. Większość aplikacji, których możesz potrzebować, jest dostępna w natywnym App Store.