Jak korzystać z skracacza linków Amazon do linku partnerskiego Amzn.to?

Jeśli chcesz się uczyć jak używać skracacza linków Amazon dla linków afiliacyjnych Amzn.to aby skrócić te długie partnerskie adresy URL, używając Skracacz linków Amazon jest najlepszym rozwiązaniem i jest trochę podobne do trochę. Możesz to zrobić, gdy zobaczysz wyskakujące linki AMZN.to/ partnerskie, a następnie edytuj amazon skracacz linków amzn to cokolwiek chcesz to powiedzieć. Poniższe informacje pomogą Ci nauczyć się korzystać z amazon skracacz linków partnerskich i zdobądź świetne linki amzn.to, aby mieć dowolną stronę internetową.

Jak korzystać z skracacza linków Amazon do linku partnerskiego Amzn.to?

Jak korzystać z narzędzia do skracania linków partnerskich Amazon: Amzn.to

Amzn.to to narzędzie do skracania linków dla Amazon, które jest hostowane przez Bitly (Bit.ly), popularną firmę skracającą linki. Aby skrócić łącze, wykonaj następujące czynności.

  1. Iść do Bit.ly lub Bitly.com
  2. Utwórz konto lub zaloguj się.
  3. W prawym górnym rogu wybierz pole z napisem „wklej link tutaj”.
  4. Wklej swój link partnerski amazon w polu
  5. Poczekaj, a automatycznie utworzy Amzn.to/item

Poniżej znajduje się przykładowy obraz tego, jak powinno wyglądać tworzenie skracacza linków partnerskich amazon na linkach amzn.to za pomocą bitly.

amazon-krótki-stowarzyszony-url

Innym sposobem wykorzystania linków amzn.to do skracania linków amazon jest tworzenie bardziej profesjonalnych kodów bitty. Możesz to zrobić po zakończeniu tworzenia amazon skracacz linków partnerskich, a następnie kliknij ikonę ołówka i nadaj mu własną nazwę. Na przykład, jeśli chcesz sprzedać iPhone'a, możesz użyć skracacza linków amazon amzn do Amzn.to/iPhoneDeal lub czegoś podobnego.