Jak oglądać Disney Plus na dowolnym telewizorze, urządzeniu mobilnym lub komputerze?

Disney Plus to jedna z najnowszych usług przesyłania strumieniowego, która ma o wiele więcej do zaoferowania niż treści dla dzieci. Podobnie jak inne platformy streamingowe, został usprawniony i uproszczony dla użytkownika końcowego. Jednak niektórzy subskrybenci mogą nadal być zdezorientowani, jak z niego korzystać. W końcu usługa jest dostępna na różnych platformach.

W tym artykule dowiesz się, jak oglądać Disney Plus na wszystkich zgodnych nośnikach. Znajdź swoją wybraną platformę poniżej i dowiedz się, jak skonfigurować popularną platformę streamingową od podstaw.

Rejestracja w Disney Plus

Zanim zaczniesz pobierać i instalować aplikację na którymkolwiek z obsługiwanych urządzeń, musisz zarejestrować się w subskrypcji Disney Plus. Odbywa się to za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Disney Plus.

 1. Przejdź do oficjalnej strony głównej witryny Disney Plus.
 2. Przejdź do Zarejestruj się w Disney Plus tylko wtedy, gdy chcesz tylko tej usługi (istnieją również opcje zarejestrowania się w pakiecie Hulu + Disney Plus + ESPN +, jeśli jesteś zainteresowany).
 3. Zostaniesz przeniesiony na następną stronę, gdzie zostaniesz poproszony o podanie swoich danych logowania i metody płatności. Pamiętaj, że otrzymasz bezpłatny siedmiodniowy okres próbny. Musisz anulować okres próbny, zanim się skończy, jeśli zdecydujesz, że nie chcesz subskrybować.
 4. Gdy skończysz, na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem.
 5. Przejdź do swojej skrzynki e-mail i przejdź do wiadomości e-mail z potwierdzeniem od Disney Plus.
 6. Kliknij link zawarty w e-mailu, aby potwierdzić.

Po pomyślnym utworzeniu konta Disney Plus i subskrypcji będziesz mógł w pełni korzystać z Disney Plus i uzyskiwać do niego dostęp na wszystkich obsługiwanych platformach.

Jak oglądać Disney Plus na Apple TV?

Tak, Disney Plus jest obsługiwany w Apple TV. Musisz jednak pamiętać, że Twoje urządzenie Apple TV musi być modelem czwartej generacji lub nowszym. Jeśli tak, Twój Apple TV powinien być gotowy do pracy – oczywiście po skonfigurowaniu. Oto jak to zrobić.

Jeśli nadal nie subskrybujesz Disney Plus, możesz to zrobić za pośrednictwem Apple App Store. Wprowadzisz szczegóły płatności za pośrednictwem swojego konta iTunes. Komunikaty na ekranie poprowadzą Cię przez proces.

Oto jak uzyskać Disney Plus na Apple TV.

 1. Na ekranie głównym Apple TV przejdź do App Store. App Store jest dostępny tylko na urządzeniach Apple TV czwartej generacji, dlatego musisz mieć model Apple TV czwartej generacji, aby korzystać z Disney Plus.
 2. W polu wyszukiwania App Store wpisz „Disney plus”.
 3. Wybierz Pobierz, aby pobrać i zainstalować aplikację.
 4. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji przejdź do ikony Disney Plus i wybierz ją.
 5. Po wyświetleniu monitu wprowadź swoje dane logowania do Disney Plus.

Otóż ​​to. Pomyślnie skonfigurowałeś Disney Plus na swoim urządzeniu Apple TV.

Jak oglądać Disney Plus na Firestick

Właściciele Firestick, masz szczęście. Disney Plus jest dostępny na urządzeniu do przesyłania strumieniowego Amazon. Po skonfigurowaniu konta Disney Plus wystarczy pobrać aplikację Disney Plus i zainstalować ją na Firestick.

 1. W lewym górnym rogu ekranu Firestick przejdź do paska wyszukiwania.
 2. Wpisz „Disney plus”.
 3. Wybierz wpis Disney Plus z listy sugestii.
 4. Znajdź aplikację Disney Plus w sekcji Aplikacje i gry.
 5. Wybierz Pobierz. Pobranie i zainstalowanie aplikacji może potrwać kilka minut.
 6. Po instalacji urządzenie poprosi o otwarcie aplikacji. Możesz to zrobić teraz lub wrócić do ekranu głównego i dokończyć instalację aplikacji Disney Plus później.
 7. Gdy będziesz gotowy do zakończenia instalacji, otwórz aplikację i zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania.

Jak oglądać Disney Plus na urządzeniu Roku?

Disney Plus jest dostępny na wszystkich głównych urządzeniach do przesyłania strumieniowego, w tym na Roku. W przypadku tego urządzenia pobierzesz również aplikację z dedykowanego sklepu z aplikacjami i zainstalujesz ją. Jednak Disney Plus nie jest dostępny na wszystkich urządzeniach Roku. Disney Plus jest zgodny z urządzeniami Roku TV, Streaming Sticks, 4K Streaming Stick+, 4K Roku Ultra LT, Roku Premiere, 4K Roku Ultra, Roku Premiere+, Roku Express i Roku Express+. Działa również z numerowanymi urządzeniami Roku.

Zasadniczo, jeśli masz nowsze urządzenie Roku i zaktualizowałeś jego oprogramowanie, Disney Plus powinien na nim działać. Oto jak go zainstalować.

 1. Naciśnij przycisk Home na pilocie Roku.
 2. Wybierz Kanały strumieniowe.
 3. Przejdź do wyszukiwania kanałów.
 4. Wpisz „Disney plus”.
 5. Z listy sugestii wybierz wpis Disney Plus.
 6. Wybierz Dodaj kanał. Możesz zostać poproszony o wprowadzenie kodu PIN Roku, aby zakończyć tę czynność.
 7. Po pobraniu i zainstalowaniu Disney Plus naciśnij przycisk Home na pilocie Roku.
 8. Znajdź Disney Plus na liście kanałów i wybierz go.
 9. Zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania. Możesz również zarejestrować się na bezpłatny okres próbny tutaj, jeśli nie zarejestrowałeś się jeszcze w przeglądarce.

Jak oglądać Disney Plus na iPhonie

Tak jak w przypadku platformy do przesyłania strumieniowego, takiej jak Netflix, możesz zainstalować dedykowaną aplikację Disney Plus na swoim iPhonie lub iPadzie. Oznacza to, że możesz oglądać treści Disney Plus na swoim urządzeniu w drodze do pracy lub z pracy albo po prostu zrelaksować się w łóżku i oglądać ulubione programy i filmy. Pamiętaj, że aby aplikacja do przesyłania strumieniowego działała, musisz mieć zainstalowany na telefonie system iOS 11 lub nowszy.

 1. Przejdź do App Store na swoim urządzeniu z systemem iOS.
 2. Wyszukaj „Disney plus”.
 3. Disney Plus powinien znajdować się na liście najlepszych wyników wyszukiwania.
 4. Wybierz ten wpis.
 5. Wybierz Pobierz.
 6. Pobierz aplikację.
 7. Po zakończeniu instalacji uruchom aplikację.
 8. Wprowadź swoje dane logowania do Disney Plus.
 9. Przesyłaj treści na swoje urządzenie z systemem iOS.

Jak oglądać Disney Plus na urządzeniu z Androidem

Jeśli posiadasz telefon lub tablet z Androidem, możesz na nim przesyłać strumieniowo treści Disney Plus tak samo, jak na telefonach i tabletach Apple. Większość smartfonów i tabletów z Androidem będzie bezproblemowo obsługiwać aplikację Disney Plus.

 1. Przejdź do Sklepu Play.
 2. Wyszukaj „Disney plus”.
 3. Wybierz opcję Zainstaluj.
 4. Poczekaj, aż aplikacja się pobierze i zainstaluje.
 5. Uruchom go i zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania.

Jak oglądać Disney Plus za pomocą Chromecasta na telewizorze?

Za pomocą Chromecasta możesz przesyłać treści Disney Plus z telefonu/tabletu na telewizor zgodny z Chromecastem. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie/tablecie włącz urządzenie obsługujące Chromecasta i upewnij się, że jest połączone z tą samą siecią co telefon/tablet.

 1. Otwórz aplikację na telefonie/tablecie i zaloguj się, jeśli zostaniesz o to poproszony.
 2. Wybierz zawartość, którą chcesz przesyłać strumieniowo.
 3. W górnej części ekranu zobaczysz ikonę „obsada”, która przypomina symbol Wi-Fi i ekran. Dotknij tego.
 4. Zostaniesz poproszony o wybranie z listy dostępnych urządzeń obsługujących Chromecasta.
 5. Wybierz urządzenie i korzystaj z Disney Plus na Chromecaście.

Jak oglądać Disney Plus na komputerze?

Niezależnie od tego, czy posiadasz komputer z systemem Windows, komputer Mac czy Chromebook, możesz uzyskać dostęp do Disney Plus z przeglądarki i będzie działać tak samo na każdym urządzeniu.

 1. Otwórz preferowaną/dostępną przeglądarkę.
 2. Wpisz „disneyplus.com” w pasku adresu URL.
 3. Zaloguj się, używając swoich danych logowania Disney Plus.
 4. Wybierz zawartość, którą chcesz obejrzeć.
 5. Cieszyć się.

Jak oglądać Disney Plus z przyjaciółmi

Chociaż kiedyś do oglądania Disney Plus ze znajomymi wymagane było rozszerzenie strony trzeciej, usługa niedawno wdrożyła zupełnie nowy sposób na strumieniowe przesyłanie ulubionych programów i filmów ze znajomymi z całej sieci.

GroupWatch to zupełnie nowa metoda Disneya do przesyłania strumieniowego ze znajomymi, wbudowana bezpośrednio w aplikację Disney Plus. Chociaż działa na komputerach, telefonach, tabletach i telewizorach Smart TV, aby rozpocząć transmisję GroupWatch, musisz użyć przeglądarki lub aplikacji na telefonie. Po utworzeniu lobby możesz zaprosić do sześciu znajomych do wspólnego oglądania, a nawet przełączyć się z telefonu na telewizor, aby przesyłać strumieniowo na dużym ekranie.

 1. Wejdź na disneyplus.com i zaloguj się lub zaloguj się w aplikacji na telefonie.
 2. Wybierz treść, którą chcesz cieszyć się ze znajomymi.
 3. Poszukaj ikony GroupWatch po prawej stronie przycisku Odtwórz i kliknij ją, aby uruchomić lobby.
 4. Kliknij ikonę plusa, aby otrzymać kod, aby zaprosić znajomych do swojego strumienia.
 5. Jeśli wolisz oglądać na telewizorze, wejdź do aplikacji na wybranym urządzeniu do przesyłania strumieniowego i znajdź ten sam tytuł, a następnie wybierz ikonę GroupWatch. Po utworzeniu lobby możesz dołączyć na innych urządzeniach.
 6. Gdy lobby się zapełni, kliknij Rozpocznij transmisję, aby rozpocząć oglądanie.

Pamiętaj, że każdy, kto chce dołączyć do imprezy z zegarkiem, musi mieć konto Disney Plus.

Jak oglądać Disney Plus na telewizorze Smart TV

Disney Plus jest dostępny na różnych urządzeniach w formie aplikacji. Możesz go znaleźć na konsolach do gier, odtwarzaczach strumieniowych, a nawet przesłać na telewizor za pomocą aplikacji Disney Plus na telefonie lub tablecie. Możesz jednak po prostu przesyłać strumieniowo treści Disney Plus bezpośrednio z telewizora Smart TV.

Ogólnie rzecz biorąc, przeglądanie aplikacji działa tak samo na wszystkich urządzeniach Android TV. Idziesz do sklepu z aplikacjami, pobierasz aplikację, uruchamiasz ją, logujesz się i przesyłasz strumieniowo.

Jeśli Twój telewizor Smart TV nie jest oparty na systemie Android, zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać wskazówki dotyczące instalacji. Jeśli to nie pomoże, spróbuj poszukać rozwiązania za pomocą Google. Wpisz model swojego telewizora i dodaj „Disney plus” do zapytania wyszukiwania. Najprawdopodobniej istnieje rozwiązanie dla Twojego telewizora.

Jeśli nie możesz znaleźć niczego w Internecie, rozważ skontaktowanie się z producentem.

Dodatkowe często zadawane pytania

1. Ile urządzeń może jednocześnie korzystać z Disney Plus?

Każde indywidualne konto Disney Plus umożliwia strumieniowanie na maksymalnie czterech urządzeniach jednocześnie. Możesz utworzyć siedem profili dla różnych użytkowników, ale tylko cztery urządzenia będą mogły jednocześnie przesyłać strumieniowo. W przeciwieństwie do innych usług przesyłania strumieniowego, nie masz różnych opcji subskrypcji, ponieważ istnieje tylko jeden typ konta. Możesz dokonać płatności rocznych lub miesięcznych. Jeśli chcesz streamować Disney Plus na więcej niż czterech urządzeniach jednocześnie, musisz zarejestrować dodatkowe konto.

2. Czy Disney Plus można anulować w dowolnym momencie?

Tak. Podobnie jak w przypadku innych głównych usług przesyłania strumieniowego, opłata zostanie naliczona automatycznie na początku miesiąca. Możesz anulować subskrypcję po dokonaniu płatności i będziesz mieć dostęp do zawartości Disney Plus do końca tego miesiąca. Jeśli chcesz, możesz również odnowić subskrypcję Disney Plus później.

Każde konto otrzymuje siedmiodniowy okres próbny na początku subskrypcji. Zostaniesz poproszony o podanie informacji o płatności, ale opłata zostanie naliczona dopiero po zakończeniu siedmiodniowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu automatycznie zostanie naliczona opłata za pierwszy miesiąc Disney Plus. Możesz anulować w dowolnym momencie.

3. Dlaczego Shrek nie jest dostępny w Disney Plus?

Możesz być zaskoczony, gdy odkryjesz, że Shrek nie został wyprodukowany przez Disneya. Cała franczyza jest własnością DreamWorks. Ponieważ jest konkurentem Disneya, zawartość DreamWorks prawdopodobnie nie pojawi się w najbliższym czasie w Disney Plus. Ale ponieważ często zawierane są umowy z mediami, Shrek może w pewnym momencie pojawić się w Disney Plus.

4. Co zawiera Disney Plus?

Jako usługa przesyłania strumieniowego Disneya, Disney Plus zawiera treści stworzone i należące do The Walt Disney Company. Obejmuje to Walt Disney Studios, Marvel Studios, Twentieth Century Fox, National Geographic, Lucasfilm i wiele innych. Tak więc w Disney Plus jest sporo treści, na które można się spodziewać.

Przesyłanie strumieniowe Disney Plus

Jako popularna platforma do przesyłania strumieniowego, Disney Plus jest dostępny na większości urządzeń zorientowanych na przesyłanie strumieniowe. Od Twoich preferencji zależy, którego będziesz używać do przesyłania strumieniowego treści platformy.

Czy udało Ci się pomyślnie uruchomić Disney Plus? Czy nasze instrukcje były jasne? Daj nam znać w komentarzach poniżej i odpowiedz na wszelkie pytania.