Hypixel: Jak dołączyć do znajomych

Jeśli jesteś na Hypixel od jakiegoś czasu, być może zastanawiasz się, jak dołączyć do znajomych i zarządzać interakcjami społecznościowymi na serwerze Minecraft. Na szczęście łatwo jest poznać tajniki systemu znajomych, funkcji społecznościowej Hypixel, która pozwala na interakcję ze znajomymi na platformie.

Hypixel: Jak dołączyć do znajomych

W tym artykule omówimy wszystko, co trzeba wiedzieć o systemie znajomych, dzięki czemu w każdej chwili możesz dołączyć do znajomych na Hypixel. Dowiesz się, jak dołączyć do drużyny lub gildii, zaprosić ich do gry i wiele więcej. Więc zacznijmy zabawę.

Jak dołączyć do lobby znajomego w Hypixel

Pierwszym krokiem do dołączenia do lobby znajomych jest dołączenie do serwera Hypixel. Aby to zrobić, upewnij się, że posiadasz konto Minecraft i zainstaluj grę z oficjalnej strony internetowej.

Gdy to zrobisz, możesz dodać serwer Hypixel do listy serwerów dla wielu graczy. Adres jest "mc.hypixel.net.

Po dotarciu na serwer możesz dalej eksplorować funkcję Friend.

Funkcja Friend firmy Hypixel umożliwia dodawanie użytkowników, których znasz jako swoich znajomych. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł zobaczyć ich aktywność na serwerze i grać z nimi w gry. Możesz aktywować funkcję Znajomi, wpisując następujące polecenie: „/przyjaciel w grze“.

System znajomych w Hypixel to świetny sposób na poznawanie nowych ludzi, wysyłanie do nich wiadomości i sprawdzanie, w jakie gry grają. Będziesz także mógł otwierać prywatne skrzynie lub zapraszać ludzi na imprezy.

Aby grać ze znajomymi, musisz być z nimi na tej samej imprezie. Możesz ich zaprosić (lub mogą zaprosić ciebie), wpisując „/p zaproś [nazwa użytkownika]”. To polecenie utworzy imprezę i będziesz mógł grać w te same gry, co jej uczestnicy.

Możesz także uruchomić „/f lista”, aby wyświetlić listę znajomych online oraz lobby, w którym się znajdują. Niestety, obecnie nie ma możliwości dołączenia do lobby ze znajomym, chyba że najpierw cię zaprosi. Najprostszą rzeczą do zrobienia, aby grać razem, jest użycie funkcji „/party”. A jeśli kiedykolwiek będziesz chciał po prostu porozmawiać ze swoim przyjacielem, zawsze możesz „/wiadomość" ich.

Zabawne fakty

 • Twoi znajomi mogą zobaczyć Twój status online i grę, w którą grasz.
 • Mogą uzyskać dostęp do skrzyń chronionych przez ściany i mega ściany, więc do listy znajomych dodawaj tylko osoby, które znasz.
 • Jeśli określisz określone ustawienia zaproszeń na imprezę, możesz ograniczyć otrzymywane zaproszenia tylko do tych od znajomych.
 • Możesz używać wiadomości czatu, aby akceptować lub odrzucać zaproszenia do znajomych.

Jak dołączyć do lobby znajomych w Hypixel Skyblock

Aby dołączyć do znajomego w lobby Skyblock, użyj następujących poleceń:

/p [nazwa użytkownika] (wpisz nazwę użytkownika), lub

/p wypaczenie

Aby dołączyć do wyspy znajomego podczas gry w trybie współpracy, możesz użyć następującego polecenia:

/coop [gracz1] [gracz2]

To polecenie uruchomi nowy profil dla dwóch graczy w trybie współpracy. Wszystkie istniejące wyspy nadal tam będą i możesz przełączać się między tymi dwoma profilami, kiedy tylko chcesz.

Jak zaprosić znajomych w Hypixel

Możesz zapraszać znajomych do Hypixel poprzez Menu społecznościowe. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tej przydatnej funkcji.

Po pierwsze, aby uzyskać dostęp do menu, przejdź do paska skrótów i przytrzymaj element dłoni, stojąc w lobby. U góry menu zobaczysz pięć klikalnych ikon: Ty, znajomi, drużyna, gildia i niedawni gracze.

Ikona „Ty” wygląda jak głowa. Możesz go przejrzeć, aby sprawdzić poziom sieci Hypixel, aktualną gildię lub swoje osiągnięcia.

Ikona „Znajomi” pokaże użytkowników, z którymi połączyłeś się na serwerze. Możesz dodać znajomych, klikając książkę i wpisując ich nazwę użytkownika. Wkrótce otrzymają od Ciebie zaproszenie do znajomych. W tym menu możesz także zarządzać znajomymi lub zobaczyć, co robią w sieci. Możesz wysłać zaproszenia do drużyny, zobaczyć ich poziomy sieciowe, punkty osiągnięć, gildie, w których są, i czy są online.

Oto lista popularnych poleceń znajomych, które pomogą Ci szybciej poruszać się po serwerze:

 • /f help – pobierz listę wszystkich poleceń znajomych
 • /f add – dodaj użytkownika jako znajomego
 • /f accept – zaakceptuj zaproszenie użytkownika do znajomych
 • /f deny – odrzuć zaproszenie użytkownika do znajomych
 • /f list – zdobądź listę znajomych
 • /f usuń – usuń użytkownika z listy znajomych
 • /f requests – wyświetl oczekujące prośby znajomych
 • /f toggle – włącz prośby znajomych
 • /msg – rozpocznij czat z graczem
 • /msg – wyślij SMS-a do gracza
 • /r – odpowiedz na wiadomość wysłaną do Ciebie mniej niż pięć minut wcześniej

Możesz również zastąpić „F” udział w komendach z „przyjacielem”. Na przykład: /przyjaciel pomóż lub /przyjaciel zaakceptuj .

Menu „Party” umożliwia rozpoczęcie imprezy. Bycie w drużynie z różnymi graczami umożliwia liderowi dołączenie do kompatybilnych trybów gry. Jako lider drużyny możesz zaprosić wszystkich znajomych do wspólnej gry i sprawić, by wszyscy grali w jednej drużynie.

Możesz zaprosić znajomego na imprezę za pomocą „/p [nazwa użytkownika]" Komenda. Aby sprawdzić, kto jest na imprezie, użyj „/impreza lista”. Oto lista innych przydatnych poleceń do kontrolowania drużyny:

 • /pomoc dla drużyny – zdobądź wszystkie komendy drużyny
 • /party Invitation [player] – zaproś użytkownika na imprezę
 • /lista imprez – zobacz listę osób w imprezie
 • /party leave – opuść imprezę
 • /party warp – przenieś imprezę na swój serwer
 • /party kick [player] – usuń gracza z drużyny
 • /party promotion [player] – awansować członka na lidera party

Możesz zastąpić „impreza” część w poleceniach z „P.” Na przykład: „/p lista” lub „/p pomoc”.

Jeśli masz rangę MVP++, możesz tworzyć imprezy, które pozwolą graczom dołączyć bez zaproszenia. Te imprezy świetnie nadają się do przesyłania strumieniowego i możesz je rozpocząć za pomocą polecenia „/ stream”. Po uruchomieniu polecenia kliknij opcję „Utwórz drużynę” w książce i wybierz liczbę graczy, których chcesz w drużynie (od dwóch do 100).

Następnie otrzymasz polecenie przekazania innym graczom, aby mogli dołączyć do imprezy. Będzie wyglądać mniej więcej tak: „/party join ”.

W tym momencie możesz użyć zwykłych poleceń drużyny przedstawionych powyżej.

Tryb „Gildia” jest przeznaczony dla użytkowników, którzy często wspólnie grają w gry. Kiedy zakładasz gildię, twój zespół może zbierać monety, aby ulepszyć gildię. Możesz tworzyć różne gildie, z których każda ma dedykowany czat dla płynnej komunikacji między przyjaciółmi. Możesz śledzić aktywność online graczy z menu gildii. Możesz także zaprosić przyjaciół z gildii na imprezę. Pamiętaj, że aby stworzyć gildię, potrzebujesz rangi VIP+.

Możesz utworzyć gildię za pomocą następującego polecenia: „/utwórz gildię“.

Jeśli chcesz dołączyć do gildii, możesz to zrobić za pomocą „/dołączenie do gildii [nazwa]” i zaakceptuj zaproszenie za pomocą „/gildia akceptuje" Komenda.

Zawsze, gdy potrzebujesz pomocy, możesz zobaczyć pełną listę poleceń gildii, wpisując „/g" oraz "/gildia“.

Oto kilka dodatkowych poleceń gildii, które mogą ci pomóc:

 • /g chat [wiadomość] – wyślij wiadomość do czatu gildii
 • /g degraduj [gracz] – zdegraduj gracza z poprzedniej rangi
 • /g disband – rozwiązanie gildii
 • /g info – pokaż informacje o gildii
 • /g Invitation [player] – zaproś gracza do swojej gildii
 • /g exit – wyjdź z gildii
 • /g członków – zobacz aktywnych członków gildii
 • /g menu – otwórz menu gildii
 • /g online – zobacz członków online w swojej gildii
 • /g party – zaproś członków gildii na imprezę
 • /g quest – pokaż zadanie gildii

Wreszcie, menu „Ostatnie” gracza to miejsce, w którym możesz znaleźć graczy, z którymi ostatnio grałeś w gry.

Gra z przyjaciółmi stała się prosta

Dzięki menu Hypixel Social możesz zarządzać swoimi interakcjami społecznościowymi na serwerze. Niezależnie od tego, czy chcesz sprawdzić swoją listę znajomych, zobaczyć, w jakim lobby się znajdują, sprawdzić ich aktywny status, czy też rozpocząć imprezę, możesz to zrobić tutaj. Mamy nadzieję, że ten artykuł odpowiedział na Twoje pytania dotyczące dołączania do znajomych na Hypixel.

W jakie tryby gry wolisz grać na imprezach? Czy stworzyłeś już gildię? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.