Jak szybko zwiększyć swój wynik Snapchata?

Korzystanie ze Snapchata to taki dreszczyk emocji, większość użytkowników jest aktywna każdego dnia. Jeśli jesteś jednym z takich użytkowników, musisz mieć wysoki wynik Snapchata. Ale czym jest wynik Snapchata? Jak szybko go zwiększyć?

To tylko dwa z pytań, na które odpowiemy w tym artykule. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe informacje oraz wskazówki i porady, które mogą Ci pomóc.

Rozwiązanie problemu hacków Snapchat Score

Jeśli uzyskasz wynik Google Snapchat, będziesz bombardowany różnymi hackami, które twierdzą, że drastycznie poprawią Twój wynik Snap. Mówiąc najprościej, jest to niemożliwe. Algorytm Snapchata znacznie różni się od innych platform mediów społecznościowych.

Nie da się go zhakować, więc nie daj się nabrać na te oszustwa. Trzymaj się z dala od aplikacji i witryn innych firm i nie dawaj im żadnych pieniędzy. Te aplikacje i witryny mają na celu wywoływanie złośliwego oprogramowania lub oprogramowania szpiegującego na Twoim urządzeniu lub, co gorsza, oszustwa, aby dać im ciężko zarobioną gotówkę.

Jedynym bezpiecznym miejscem do pobrania Snapchata jest oficjalny sklep z aplikacjami dla Twojej platformy. Skorzystaj z podanych linków, aby pobrać i zaktualizować Snapchata dla użytkowników Androida i Apple. To jedyna prawdziwa aplikacja Snapchat i jest całkowicie darmowa.

Jak działa wynik Snapchata?

Snapchat nie podaje dokładnie swojego algorytmu. Chociaż wydaje się to tak proste, jak pozostawanie aktywnym w aplikacji, może być nieco skomplikowane. Pozornie większość użytkowników rozumie, że im bardziej jesteś aktywny, tym wyższy będzie Twój wynik. Ale jest kilka wyjątków, które zauważyliśmy z biegiem czasu.

Liczby mogą się różnić w zależności od pewnych czynników, takich jak liczba użytkowników Snapchata otrzymujących Twoje Snapy. Gdy publikujesz historie na Snapchacie, jesteś również nagradzany wzrostem wyniku Snap.

Jak znaleźć swój wynik Snapchata

Gdzie znajdujesz wynik Snapchata? Świetne pytanie, wykonaj poniższe czynności, aby się dowiedzieć:

  1. Uruchom Snapchat na swoim telefonie komórkowym lub tablecie.

  2. Stuknij ikonę profilu (Ja) w lewym górnym rogu ekranu.

  3. U góry ekranu zobaczysz swoje Bitmoji. Pod nim jest numer. To jest w rzeczywistości Twój wynik Snapchata.

  4. Po dotknięciu wyniku zostanie on podzielony na dwie liczby. Są to liczby wysłanych i odebranych Snapów. Wysłane Snapy znajdują się po lewej stronie, a otrzymane Snapy po prawej.

Na koniec możesz również zobaczyć wynik Snapchata swoich znajomych, który powinien znajdować się obok ich Bitmoji i nazwy użytkownika na ich stronie profilu. Po prostu wejdź na czat ze znajomym, dotknij jego ikony profilu w lewym górnym rogu ekranu i powinieneś zobaczyć jego profil.

Jeśli liczby się nie sumują, nie martw się. Rejestracja zajmuje trochę czasu, a punkty historii Snapchata są wliczane do wyniku, ale nie do tych dwóch liczb.

Jakie działania liczą się do Twojego wyniku?

Jak wspomnieliśmy pokrótce powyżej, system punktacji Snapchata może się nieco skomplikować. Dzieje się tak, ponieważ niektóre czynności nie zwiększą twojego wyniku, podczas gdy inne tak. Aby szybko podnieść swój wynik Snapchata, musisz wiedzieć, co robić w aplikacji, aby nie tracić czasu na niepotrzebne czynności.

  • Nie możesz zdobyć żadnych punktów za wysyłanie lub odbieranie normalnej wiadomości na Snapchacie, musisz wysyłać i odbierać Snapy.
  • Oglądanie historii znajomych również nie zwiększy twojego wyniku Snapchat. Kiedy jednak staniesz się nieaktywny na Snapchacie, zostaniesz nagrodzony dodatkowym wynikiem Snapa, gdy ponownie zaczniesz wysyłać Snapy.

Od dawna trwa debata na temat tego, czy wysyłanie Snapów w grupie faktycznie zwiększa Twój wynik. Ogólny konsensus jest taki, że tak nie jest. Ale kilku użytkowników online twierdzi, że tak. To powiedziawszy, z pewnością warto spróbować. Po prostu miej oko na swój Snap Score, aby upewnić się, że rośnie.

Jak zwiększyć wynik Snapchata?

Odpowiedź na to pytanie jest całkowicie logiczna. Musisz regularnie korzystać ze Snapchata i nadal wysyłać Snapy do znajomych. Powinni też odpowiedzieć własnymi Snapsami.

Wyślij więcej Snapów

Chociaż algorytm generujący Twój Snap Score jest tajemnicą, ustaliliśmy takie rzeczy, jak dodawanie znajomych i wysyłanie Snapów do osób, które z pewnością podniosą Twój wynik.

Najlepszym sposobem na szybkie zwiększenie wyniku jest znalezienie jednego lub dwóch dobrych przyjaciół, którzy próbują osiągnąć ten sam cel. Zrób je kilka razy w ciągu dnia, a Twój wynik wzrośnie!

Notatka: Tylko pamiętaj; wysyłanie Snapów w wiadomościach grupowych nie wydaje się wcale pomagać w twoim wyniku. Pamiętaj, aby wysyłać Snapy osobom, a nie tylko wiadomości grupowe. Co dziwne, nie dotyczy to również wiadomości na czacie. Dlatego pamiętaj, aby wysyłać Snapy zamiast standardowych tekstów.

Zaprzyjaźnić się

To może wydawać się głupie. Snapchat to w końcu aplikacja społecznościowa. Ale nawiązywanie przyjaźni naprawdę może pomóc w szybkim podniesieniu wyniku Snap Score.

Jeśli jesteś nowy w Snapchacie i nie wiesz, jak dodawać znajomych, mamy tutaj dla Ciebie artykuł. Wierz lub nie, ale Reddit ma stronę poświęconą pomaganiu użytkownikom Snapchata w znajdowaniu się nawzajem. Dzięki temu nie tylko zwiększysz swój Snap Score, ale może również pomóc ci poznać nowych i interesujących ludzi!

Możesz wyszukać popularne profile Snapchata online i zacząć dodawać je do własnego Snapchata. Pomoże ci to zdobyć więcej przyjaciół i zwiększyć swój wynik.

Pamiętaj, aby regularnie otwierać Snapy

Gdy inny użytkownik wyśle ​​Ci Snap, dobrze jest go otworzyć (i odpowiedzieć na niego). Niezależnie od tego, czy wysyłasz, czy odbierasz Snapy, oba te elementy zwiększą Twój wynik. Tak więc, bez względu na zawartość, pamiętaj, aby codziennie sprawdzać i otwierać swoje Snapy.

Jaki jest sens?

Dlaczego miałbyś w ogóle chcieć zwiększyć swój wynik Snapchata? To tylko liczba na wirtualnej platformie, w końcu to nic nie znaczy. Tę liczbę można porównać do punktów karmy na Reddit, które nie służą żadnemu konkretnemu celowi. To powiedziawszy, niektórzy ludzie nadal uważają je za bardzo ważne.

System punktacji Snapchata jest bardzo podobny do gry wideo. To świetny sposób na śledzenie postępów, utrzymywanie zaangażowania i uatrakcyjnianie aplikacji.

Niestety, nie będziemy mogli odblokować żadnych specjalnych funkcji, ale jeśli trafisz na Snapa z jednym przyjacielem, otrzymasz emotikony najlepszego przyjaciela. Kiedyś mogłeś otrzymać trofea Snapchata, ale niestety nie są one już dostępne.

Jak wysoki jest Twój wynik?

Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny i pouczający. Teraz wiesz, jak trzymać się z daleka od wszystkich hacków na Snapchat i nauczyłeś się kilku uzasadnionych sposobów na zwiększenie wyniku.

Jaki jest twój obecny wynik Snapchata? Czy chcesz odblokować trofeum ducha (500 000 punktów Snap)? Jeśli tak, pamiętaj, aby nadal wysyłać tym celebrytom swoje Snapy. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.