Jak korzystać z InShot na komputerze?

Skoro czytasz ten artykuł, prawdopodobnie naprawdę lubisz tworzyć fajnie wyglądające zdjęcia i filmy. Można również bezpiecznie założyć, że szukasz oprogramowania, które może szybko i łatwo wykonać zadanie.

Jak korzystać z InShot na komputerze?

InShot jest jednym z najpopularniejszych mobilnych narzędzi do obróbki zdjęć i wideo, które pozwala szybko tworzyć podobne filmy. Jednak pomimo popularności, nie ma dedykowanej aplikacji firmy InShot Inc., którą można zainstalować bezpośrednio na komputerze.

Nie powinieneś się jednak martwić, ponieważ istnieje prosty hack, który pozwoli ci zainstalować aplikację InShot na twoim komputerze.

Jak uzyskać InShot na swoim komputerze?

Kilka aplikacji/emulatorów innych firm umożliwia bezproblemowe uruchamianie InShot na komputerze. Zapoznaj się z niektórymi wypróbowanymi i przetestowanymi metodami instalacji aplikacji na komputerze za pomocą programów innych firm:

Użyj BlueStacks, aby uruchomić InShot na swoim komputerze

BlueStacks to jeden z najpopularniejszych emulatorów aplikacji i gier na Androida. Korzystanie z tej aplikacji jest również jednym z najlepszych sposobów na uruchomienie programu InShot na komputerze. Oto, co musisz zrobić:

1. Pobierz BlueStacks

 • Kliknij link do oficjalnej strony internetowej i pobierz, a następnie zainstaluj aplikację. Strona główna BlueStacks
 • Po instalacji uzyskaj dostęp do BlueStacks i połącz swoje konto Google, aby móc korzystać z Google Play z aplikacją.

2. Wyszukaj InShot

 • Po połączeniu konta Google przejdź do głównego ekranu aplikacji i wpisz „Edytor zdjęć i wideo InShot” w pasku wyszukiwania.
 • Wybierz aplikację opracowaną przez InShot Inc. i zainstaluj ją.
 • Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o zezwolenie aplikacji na dostęp do systemu. Musisz potwierdzić, klikając Zaakceptować.

3. Zakończ instalację

 • Po zakończeniu instalacji otrzymasz powiadomienie podobne do tego, które otrzymujesz na swoim urządzeniu z Androidem.
 • W tym momencie możesz przejść do głównego okna BlueStacks, gdzie znajdziesz aplikację InShot pod swoimi aplikacjami. Kliknij aplikację, aby ją uruchomić i zacząć tworzyć fajne filmy.

Możesz także pobrać i uruchomić to na swoim Macu.

Użyj aplikacji Nox App Player, aby uruchomić InShot na swoim komputerze

Nox App Player to kolejny świetny emulator, który umożliwia korzystanie z InShot lub dowolnego innego oprogramowania do manipulacji wideo na Androida na komputerze. Ta aplikacja jest instalowana w taki sam sposób jak BlueStacks i pozwala błyskawicznie uruchomić i uruchomić InShot.

Strona główna odtwarzacza Nox

Oto kroki, które musisz podjąć:

1. Pobierz odtwarzacz aplikacji Nox

 • Zainstaluj aplikację Nox App Player na swoim komputerze i pobierz pakiet APK InShot Photo & Video Editor.

2. Zainstaluj InShot

 • Po zakończeniu pobierania pliku APK InShot Photo & Video Editor kliknij go dwukrotnie, aby rozpocząć instalację za pośrednictwem aplikacji Nox App Player. Zainstalowanie programu InShot może potrwać około minuty.
 • Po zakończeniu procesu aplikacja InShot pojawi się na ekranie głównym Nox.

3. Uruchom InShot

 • Po zakończeniu instalacji InShot możesz kliknąć aplikację w Nox, aby ją uruchomić.
 • W tym momencie musisz pobrać dane aplikacji i postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.
 • Po zakończeniu możesz uruchomić aplikację i tworzyć niesamowite zdjęcia i filmy.

Jeśli tego potrzebujesz, Nox Player ma również wersję na Maca.

Użyj Andy, aby uruchomić InShot na swoim komputerze

Również dla użytkowników Windows i Mac, powinieneś rozważyć emulator Andy jako doskonałą opcję, aby mieć InShot i działać na Macbooku, iMacu lub innym urządzeniu. To zgrabne oprogramowanie działa w bardzo podobny sposób, jak wspomniane wcześniej aplikacje. Oto, jak możesz pobrać aplikację na komputer Mac:

1. Zainstaluj Andy

Strona główna Androida

 • Pobierz plik .dmg Andy i uruchom instalację na komputerze Mac. Następnie musisz postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, aż instalacja zostanie zakończona. Wymagana jest pewna cierpliwość, ponieważ proces instalacji może trochę potrwać.

2. Uruchom Andy

 • Po zakończeniu instalacji przejdź do Launchpada i uzyskaj dostęp do Andy.
 • Wybierz preferowany język i zaloguj się na swoje konto Google.
 • Po kilku minutach aplikacja skonfiguruje Twoje wirtualne urządzenie z Androidem. W tym momencie musisz go odblokować i korzystać ze sklepu Google Play.

3. Wyszukaj InShot

 • Wpisz InShot w pasku wyszukiwania Sklepu Play i zainstaluj aplikację opracowaną przez InShot Inc. Sklep Google Play – InShot
 • Po zakończeniu instalacji InShot przejdź do sekcji aplikacji Andy, aby uruchomić aplikację. Jeśli InShot nie pojawia się w sekcji aplikacji, powinieneś być w stanie go znaleźć w zakładce Uncategorized.

4. Zakończ w górę

 • Otwórz aplikację, klikając ją i postępuj zgodnie z instrukcjami, zanim zaczniesz korzystać z InShot.

Ostatnie słowo

Pomimo faktu, że InShot nie jest natywnie zaprojektowany do uruchamiania na komputerach PC, nie oznacza to, że nie możesz go pobrać na swój komputer. Instalacja jednego z wyżej wymienionych emulatorów jest dość prosta i nie powinieneś mieć problemu z używaniem InShot po instalacji. Co więcej, możesz rozważyć zakup innego oprogramowania na Androida, aby jeszcze bardziej poprawić jakość swoich filmów.

Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.