Jak znaleźć kontakty na Instagramie

Jedną z kluczowych funkcji Instagrama jest tworzenie połączeń między użytkownikami. Niezależnie od tego, czy są to wspólne znajomości, zainteresowania czy hashtagi, których używają, ludzie mogą łatwo znaleźć i połączyć się z dużą społecznością. Wystarczy kilka prostych kliknięć.

Jak znaleźć kontakty na Instagramie

Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem nowych kontaktów na Instagramie, mamy dla Ciebie ochronę. W tym artykule wyjaśniono, jak łączyć kontakty z urządzenia, łączyć się z kontaktami na Facebooku i wyszukiwać osoby, aby móc zacząć obserwować nowe i ekscytujące profile.

Jak znaleźć kontakty na Instagramie za pomocą iOS/iPhone

Zakładając, że chcesz połączyć się z większą liczbą osób na Instagramie, możesz użyć swoich kontaktów telefonicznych, a także listy znajomych na Facebooku. Oto jak to zrobić:

 1. Otwórz aplikację Instagram.

 2. Kliknij swoją stronę profilu i otwórz stronę Profil.

 3. Kliknij ikonę trzech linii i kliknij „Odkryj ludzi”.

 4. Po kliknięciu „Zezwól na dostęp” Twoje kontakty zaczną się synchronizować, a Ty zdecydujesz, kogo chcesz obserwować na Instagramie.

Możesz także użyć wyszukiwania, aby znaleźć więcej osób. Możesz dotknąć ikony lupy u góry ekranu i wyszukiwać profile według ich nazwy użytkownika, miejsca lub tagów. Zawsze będziesz mieć różne profile do przewijania w polu wyszukiwania i potencjalnie znaleźć kogoś nowego do obserwowania.

Instagram Znajdź kontakty

Jak znaleźć kontakty na Instagramie za pomocą Androida

Jeśli stworzyłeś nowy profil na Instagramie, nie używałeś go od jakiegoś czasu lub po prostu chcesz znaleźć więcej osób do obserwowania, możesz skorzystać z listy Kontaktów Google i listy znajomych z Facebooka na Instagramie. Nie martw się, nadal musisz je „Obserwować”, aby dodać je do listy „Obserwowanych”. Oto jak dodać Kontakty Google i znajomych z Facebooka do Instagrama za pomocą Androida.

 1. Otwórz aplikację Android Instagram, a następnie kliknij swój „ikona profilu” w prawym dolnym rogu, aby otworzyć stronę profilu.

 2. W sekcji „Odkryj ludzi” stuknij w "Widzieć wszystko."

 3. Następnie dotknij „Połącz kontakty” na górze. Możesz także wybrać „Połącz z Facebookiem” (przejdź do „Kroku 6”).

 4. Aby zezwolić na dostęp do kontaktów, dotknij "Umożliwić dostęp."

 5. Po połączeniu Instagrama z kontaktami Google lub IOS przejrzyj „Najlepsze sugestie”, które znajduje się na pierwszym miejscu na liście, lub przejdź do „Najbardziej wzajemnych połączeń” pod nim.

 6. Gdy znajdziesz na liście osobę, którą chcesz dodać do swojego konta na Instagramie, dotknij "Podążać" lub dotknij

  "profil" najpierw do weryfikacji, a następnie dotknij "Podążać" stamtąd zamiast.

 7. Wrócić do „Najważniejsze sugestie” lub „Większość wzajemnych połączeń”, następnie dotknij "Widzieć wszystko." Wybierać "Połącz z Facebook'iem" u góry, aby połączyć więcej kontaktów z Instagramem.

Jeśli okaże się, że lista kontaktów Twojego konta Google nie dodała wiele do Instagrama, może być konieczne uzyskanie dostępu do innego konta Google w aplikacji "Kontakty" lub zmiana domyślnego konta na Androida. Najpierw sprawdź swoje kontakty, aby zobaczyć, co jest przechowywane na bieżącym koncie głównym. Na przykład Twoje główne konto Google może nie być tym, na którym znajduje się większość Twoich kontaktów, lub obecne konto główne na urządzeniu z Androidem nie jest Twoim prawdziwym kontem głównym.

Kiedy przetestowaliśmy ten proces, musieliśmy przejść do "Kontaktów", dotknąć pionowego wielokropka (pionowe trzy kropki), wybrać "Zaznacz wszystko", a następnie dodać lub scalić kontakty z innego konta. Ten proces został wykonany na Androidzie 11.

Kontakty nie pojawiają się na Instagramie

Niektóre kontakty mogą nie pojawiać się na Instagramie w oparciu o dostępne informacje. Na przykład imię i nazwisko ze starym numerem telefonu lub tylko adres pocztowy nie będzie zawierało żadnych przydatnych ani użytecznych informacji. Ponadto kontakt, który nie zarejestrował się na koncie Instagram, również nie zostanie wyświetlony.

Ponadto Instagram udostępnia rekomendacje tylko na podstawie Twoich kontaktów i tego, kto ma aktywne konto na Instagramie z dowolnymi danymi uwierzytelniającymi z Twoich danych kontaktowych. Instagram może również używać informacji z Facebooka do wypełniania list wyszukiwania, takich jak numer telefonu lub adres e-mail. Podsumowując, niektóre z Twoich kontaktów pojawią się na liście do obserwowania, a inne nie.

Jak znaleźć kontakty na Instagramie w systemie Windows, Mac lub Chromebook

Instagram Jak znaleźć kontakt

Gdy otworzysz Instagram na swoim komputerze, oto jak możesz znaleźć nowe kontakty:

 1. W prawym górnym rogu zobaczysz ikonę kompasu.

 2. Kliknij ikonę, a otworzy się strona „Szukaj”.

 3. U góry strony znajduje się pole wyszukiwania, w którym możesz wpisać dowolną nazwę profilu lub imię i nazwisko, aby znaleźć profile, które chcesz obserwować.

Jak znaleźć kontakty na Instagramie według numeru telefonu?

Oto jak znaleźć nowe osoby na Instagramie za pomocą ich numeru telefonu:

 1. Zapisz czyjś numer telefonu na liście kontaktów w telefonie.
 2. Otwórz Instagram na telefonie, na którym zapisałeś numer.
 3. Przejdź do strony Profil.

 4. Kliknij ikonę z trzema liniami, a zobaczysz kartę menu po prawej stronie.

 5. Stuknij w "Odkryj osoby", a zobaczysz opcję połączenia swojego konta z Facebookiem lub kontaktami telefonicznymi.

 6. Wybierz „Połącz” i zezwól Instagramowi na dostęp do listy kontaktów telefonu lub Facebooka. Tutaj zobaczysz również sugestie dotyczące profilu.

Jeśli jednak ktoś nie użył telefonu komórkowego do rejestracji swojego konta, jest bardzo prawdopodobne, że nie będziesz w stanie go znaleźć na liście kontaktów. W takim przypadku najlepiej skorzystać z opcji „Szukaj”.

Dodawanie kontaktów przez wyszukiwanie na Instagramie

Możesz także dodawać osoby bezpośrednio do Instagrama na podstawie nazwy użytkownika lub prawdziwego nazwiska. Wystarczy kliknąć lupę (na dole) w systemie Android/iOS lub pasek wyszukiwania (na górze) w przeglądarce na komputerze i wpisać nazwę. Wyniki będą wypełniane na podstawie połączeń i innych algorytmów. Pamiętaj, że dana osoba mogła nie powiązać/zarejestrować Instagrama z prawdziwym nazwiskiem lub nazwą użytkownika, którą zsynchronizowałeś na swoim urządzeniu.

Możesz także przeszukiwać Instagram według tagów lub miejsc, ale to utrudnia znalezienie tego, czego szukasz.

Dodatkowe często zadawane pytania

Co zrobić, jeśli wyszukiwanie kontaktów na Instagramie nie działa

Gdy pozwolisz Instagramowi przesłać wszystkie kontakty z telefonu, powinieneś być w stanie zobaczyć je wszystkie w aplikacji lub w przeglądarce. Ponieważ kontakty są synchronizowane okresowo, daj mu trochę czasu. Jeśli nadal nie możesz uzyskać dostępu do żadnego ze swoich kontaktów, musisz odłączyć synchronizację kontaktów i ponownie ją podłączyć.u003cbru003eu003cbru003eOto jak rozłączyć synchronizację kontaktów na Instagramie:u003cbru003e• Otwórz Instagram i kliknij swoje zdjęcie profilowe.u003cbru003e• Kliknij trzy -linia i kliknij u0022Settings.u0022u003cbru003e• Przejdź do u0022Accountu0022 i u0022Contacts Syncing.u0022u003cbru003e• Tam wyłącz synchronizację i kliknij u0022Disconnect.u0022u003cbru003e• Ta opcja spowoduje usunięcie wszystkich kontaktów, pozostawiając listę pustą.

Dlaczego funkcja Znajdź kontakty na Instagramie jest pusta?

Czasami synchronizacja kontaktów może nie przebiegać płynnie, a lista kontaktów może pozostać pusta. Jedynym sposobem rozwiązania tego problemu jest kilkakrotne rozłączenie i ponowne połączenie synchronizacji kontaktów.

Łączenie się przez Instagram

Znajdowanie i dodawanie kontaktów na Instagramie nigdy nie było prostsze. Wszystko, co musisz wiedzieć, to gdzie ich szukać, a twórcy Instagrama zadbali o to, aby wystarczyło jedno kliknięcie.

Gdy poznasz wszystkie sztuczki, będziesz mieć całą swoją rodzinę i przyjaciół jako znajomych na Instagramie. Czy używasz Instagrama do komunikacji z rodziną, czy tylko do znajomych? Jak znajdujesz nowe kontakty na Instagramie?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.