Jak się dowiedzieć, czy ktoś dodał Cię z powrotem na Snapchacie?

Snapchat to jedna z najpopularniejszych dostępnych obecnie aplikacji opartych na mediach społecznościowych. Wielu użytkowników cieszy się wyjątkową prywatnością aplikacji. Od Snapów, które automatycznie usuwają się, po wysyłanie uroczych i zabawnych filmów do bliskich znajomych, kultura tej aplikacji różni się znacznie od innych platform.

Dzięki opcjom takim jak udostępnianie niestandardowych historii mniejszym grupom i dostosowywanie, kto może poważnie oglądać Twoje historie Snap, Snapchat zachęca użytkowników do zachowania prywatności. Nie mówi ci, ilu masz obserwujących, nie zawiera listy twoich znajomych i nie podaje liczby polubień ani żadnych innych. Zamiast tego sprawia, że ​​koncentrujesz się na stronie społecznej – tworzeniu, udostępnianiu i komentowaniu, bez martwienia się o wiele innych.

Wiedza, czy ktoś dodał Cię na Snapchacie, jest łatwa, jeśli zanurzysz się w codziennym korzystaniu z mediów społecznościowych. Jeśli jednak przechodzisz z Facebooka lub Twittera, dostosowanie się do mniejszych kręgów może zająć trochę czasu. To powiedziawszy, zawsze dobrze jest wiedzieć, czy ktoś, kogo obserwujesz, dodał Cię z powrotem. Oto jak to zrobić.

Zidentyfikuj, kto dodaje Cię z powrotem do Snapchata, korzystając z listy znajomych

Nie ma wielu bezpośrednich sposobów, aby dowiedzieć się, czy ktoś dodał Cię ponownie do Snapchata, ale zawsze możesz skorzystać z listy „Przyjaciół”. Oto jak.

  1. Przejdź do swojej strony profilu Snapchat.

  2. W sekcji „Znajomi” Snapchata wyszukaj imię osoby. Wyświetlane są wyniki.

  3. Jeśli znajdziesz konkretnego znajomego na liście, zidentyfikowałeś, że dodał Cię z powrotem na Snapchacie.

Oczywiście otrzymujesz powiadomienie, gdy ktoś Cię doda i oczekuje, że dodasz go z powrotem. Ale tak jak nie otrzymasz powiadomienia, że ​​zostałeś zaakceptowany, druga osoba nie dostanie takiego, gdy je dodasz.

Zidentyfikuj, kto dodaje Cię z powrotem na Snapchacie, korzystając z ich Snap Score

Chociaż otrzymasz powiadomienie, jeśli ktoś doda Cię na platformie Snapchat, otrzymując prośbę o dodanie go w zamian, nie otrzymasz powiadomienia, gdy to zrobi. To powiedziawszy, stosunkowo łatwo jest ustalić, czy ktoś dodał Cię z powrotem. Podczas gdy każda osoba, którą dodasz za pomocą publicznego Snapchata, pojawi się w Twoim kanale Snap, zobaczysz również Snap Score znajomego, jeśli dodał Cię z powrotem.

Otwórz aplikację, przesuń w lewo, aby otworzyć interfejs czatu (lub dotknij ikony swojego profilu w lewym górnym rogu), a następnie wybierz znajomego, którego chcesz wyświetlić z listy. Stuknij w ich Bitmoji lub sylwetkę (dla tych, którzy nie mają Bitmojis), aby otworzyć ekran swojego profilu.

  1. Otwórz aplikację Snapchat i przesuń w lewo, aby przejść do interfejsu czatu. Możesz także dotknąć ikony swojego profilu w lewym górnym rogu, a następnie wybrać z listy znajomego, którego chcesz wyświetlić.

  2. Stuknij w ich Bitmoji lub sylwetkę (dla tych, którzy nie mają Bitmojis), aby otworzyć ekran swojego profilu.

  3. Zobaczysz ich nazwę użytkownika i lokalizację na Snapmapie. Możesz także robić zdjęcia, czatować, dzwonić lub czatować wideo z daną osobą, a także otwierać menu ustawień dla tego konkretnego kontaktu.

  4. U góry tej strony, obok nazwy użytkownika wybranego znajomego, możesz wyświetlić jego wynik Snap. Jeśli Snap Score nie znajduje się na liście. jeszcze cię nie dodali. Tylko znajomi mogą zobaczyć nawzajem swoje Snap Score.

Wystarczająco ciekawe, nie ma sposobu, aby ukryć swój wynik Snapchata. Każdy, kto jest Twoim znajomym w aplikacji, może zobaczyć te informacje. Dlatego masz gwarancję, że będziesz przyjaciółmi, jeśli zobaczysz wynik Snapchata.

Zidentyfikuj, kto dodaje Cię z powrotem na Snapchacie, korzystając z ustawień prywatności

Jak wspomniano wcześniej, niektórzy użytkownicy cenią platformę Snapchat za kulturę prywatności. Niezależnie od tego, czy akceptują tylko bliskich przyjaciół, czy tych, którym najbardziej ufają, dodanie do Snapchata jest dla niektórych użytkowników dość święte.

Użytkownicy, którzy mają „zablokowane” konto (na przykład poniższy zrzut ekranu przedstawia osobę, która: otrzymuje wiadomości tylko od osób, które znają) zawsze może spróbować wysłać wiadomość i sprawdzić, czy otrzyma odpowiedź.

Będą wiedzieć, czy dodałeś je z powrotem, czy nie, na podstawie tego, czy otrzymają od Ciebie odpowiedź, ponieważ mogą wysyłać wiadomości, ale otrzymywać odpowiedzi tylko od bliskich znajomych, zgodnie z ich ustawieniami prywatności.

Z drugiej strony, jeśli nie zostałeś jeszcze dodany z powrotem, nie możesz otrzymać żadnej odpowiedzi, ponieważ nigdy nie otrzymali wiadomości ze względu na te ustawienia prywatności. Ten scenariusz to kolejny sposób sprawdzenia, czy zostałeś dodany, ale działa tylko z kontami z dostosowanymi ustawieniami prywatności. Zamiast szukać potwierdzenia, szukasz braku odpowiedzi, który powie Ci, czy Cię dodali, czy nie.

Jeśli ktoś Cię uniknie, nie odpowie na wiadomość, nawet jeśli nie zablokował swojego konta ze względu na prywatność. Tak czy inaczej, będziesz mieć odpowiedź, czy ktoś jest gotowy na połączenie.

Jeśli zdasz sobie sprawę, że dana osoba nie dodała Cię do swojej listy znajomych Snapchata, rozważ kilka rzeczy:

  • Nie korzystają już z aplikacji — anulowanie konta Snapchat może wydawać się niepotrzebne, gdy dana osoba już z niego nie korzysta. Oznacza to, że możesz wysyłać zaproszenia, ale nie odpowiedzą, ponieważ nie mają aplikacji lub powiadomienia są wyłączone.
  • Zrobili krótką przerwę — jak wspomniano powyżej, te zaproszenia do znajomych wygasają po 24 godzinach. Jeśli nie mają dostępu do aplikacji, nie otrzymają Twojej prośby.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli ktoś od razu nie zaakceptuje Twojej prośby na Snapchacie, zawsze możesz wysłać mu wiadomość za pośrednictwem innego źródła, takiego jak tekst lub inne konto w mediach społecznościowych. Ta akcja może wyjaśnić wszelkie nieporozumienia dotyczące twojego związku w prawdziwym życiu.

Jesteśmy przyjaciółmi, ale nie widzę ich wyniku Snapchata

Wielu użytkowników twierdzi, że wiedzą, że są znajomymi innego użytkownika, ale nadal nie mogą zobaczyć swojego wyniku Snapchata. Ta sytuacja wydaje się być powszechną usterką. Jeśli masz pewność, że Ty i inna osoba jesteście przyjaciółmi, wyloguj się z aplikacji, a następnie zaloguj się ponownie. Ta czynność zwykle naprawia drobną usterkę.

Możesz również upewnić się, że Twoja aplikacja jest aktualizowana w App Store lub sklepie Google Play. Wpisz Snapchat w pasku wyszukiwania lub kliknij opcję „Aktualizacje” w jednej z nich. Stuknij w „Aktualizuj” i sprawdź, czy problem sam się rozwiąże.

Jeśli osoba, którą próbujesz dodać, nie ma statusu „Oczekująca”, mogła zaakceptować Twoją prośbę o ponowne jej dodanie. Spróbuj wylogować się z aplikacji i zalogować ponownie, aby sprawdzić, czy ich wynik się zaktualizował, zanim wyślesz im wiadomość lub się zdenerwujesz.

Czy możesz stwierdzić, czy ktoś odrzucił Cię na Snapchacie?

Podobnie jak dodawanie, możesz zobaczyć, czy ktoś odrzucił Twoją ofertę, ale tylko pośrednio. Istnieją cztery oznaki, że ktoś nie zaakceptował Twojej prośby o zostanie znajomym: 1) Nie możesz dodać tej osoby jako znajomego podczas wybierania jej w wyszukiwarce, 2) Jeśli wybierzesz osobę z ekranu menu Snapchata, ale dotknięcie ikony Dodaj nie rób cokolwiek, 3) osoba aktywnie cię zablokowała, i 4) Snapchat nie pozwoli ci wysłać zaproszenia do znajomych ani wiadomości.

Jesteśmy przyjaciółmi, ale dlaczego nie widzę ich wyniku Snapchata?

Wielu użytkowników twierdzi, że wiedzą, że są znajomymi innego użytkownika, ale nadal nie mogą zobaczyć swojego wyniku Snapchata. Ten scenariusz wydaje się być powszechną usterką. Jeśli masz pewność, że Ty i inna osoba jesteście przyjaciółmi, wyloguj się z aplikacji, a następnie zaloguj się ponownie. Ta czynność zwykle naprawia drobną usterkę. Najlepiej najpierw usunąć pamięć podręczną.

Możesz również upewnić się, że Twoja aplikacja będzie aktualizowana w App Store lub sklepie Google Play. Wpisz Snapchat w pasku wyszukiwania lub kliknij opcję "Aktualizacje" w dowolnym systemie operacyjnym (OS). Wybierz aktualizację aplikacji i sprawdź, czy problem sam się rozwiąże.

Jeśli osoba, którą próbujesz dodać, nie ma statusu „Oczekująca”, mogła zaakceptować Twoją prośbę o ponowne jej dodanie. Spróbuj wylogować się z aplikacji i zalogować ponownie, aby sprawdzić, czy ich wynik się zaktualizował, zanim wyślesz im wiadomość lub się zdenerwujesz.