Co to jest najnowszy program Echo? [lipiec 2021]

Linia Echo Show firmy Amazon to niezwykle przydatny i popularny asystent domowy. Podobnie jak w przypadku innych technologii, wydanie nowego Echo Show jest ekscytujące, ponieważ w każdym modelu są nowe funkcje i funkcje. Amazon wykonuje świetną robotę, ułatwiając życie konsumentom, a Echo Show to kolejny mile widziany dodatek.

Co to jest najnowszy program Echo? [lipiec 2021]

Skład Amazon Echo

Amazon Echo jest popularnym osobistym asystentem z możliwością interakcji z innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi. Możesz tworzyć listę zakupów, słuchać muzyki, sterować kamerami i światłami i nie tylko. Amazon oferuje kilka inteligentnych urządzeń, ale Echo Show zawiera ekran. Ułatwia to odczytywanie pogody, komunikowanie się przez czat wideo, czytanie przepisów i wyszukiwanie w Internecie.

Czekaliśmy na pojawienie się Amazon Echo 10 (trzecia generacja), a w 2021 z radością ogłaszamy, że nasze oczekiwanie dobiegło końca. Jako najnowsze dostępne dziś urządzenie Echo, ma więcej funkcji niż jego poprzednik Echo 8. W tym artykule opowiemy Ci wszystko o najnowszym urządzeniu Echo firmy Amazon, Echo Show 10.

Echo Show 10 Przegląd

W cenie detalicznej 249,99 USD, Echo Show 10 jest dostępny u wielu znanych sprzedawców, w tym Amazon.

Echo Show 10 to najnowszy inteligentny wyświetlacz / głośnik firmy Amazon z ekranem o przekątnej 10,1 cala. Ekran LED-LCD o rozdzielczości 1280x800 pikseli oferuje taką samą rozdzielczość, jak Echo Show drugiej generacji.

Automatyka domowa

Za pomocą sterowania głosowego możesz zarządzać innymi urządzeniami w swoim inteligentnym domu, od kamer bezpieczeństwa i oświetlenia po termostaty. Istnieje możliwość wyświetlania albumów ze zdjęć Amazon na ekranie, jednocześnie umożliwiając dogłębną personalizację ekranu głównego.

Echo Show 10 jest kompatybilny z następującymi inteligentnymi urządzeniami domowymi:

 • hue – marka, która kontroluje oświetlenie wewnętrzne
 • gniazdo – Do automatyki domowej
 • pierścień – najbardziej znany ze swoich inteligentnych dzwonków do drzwi i systemów bezpieczeństwa
 • SmartThings – Systemy automatyki domowej
 • Wink – Inteligentna automatyka domowa

Chociaż Echo Show 10 nie jest „hubem”, pozwala komunikować się z tymi urządzeniami za pośrednictwem wyświetlacza lub asystenta głosowego Alexa.

Funkcje gotowania

Echo Show 10 może nauczyć Cię gotować! Korzystając z Food Network, All Recipes, a nawet Tasty, aby uzyskać instrukcje krok po kroku, będziesz mieć idealnego nauczyciela, który będzie Cię na bieżąco. Alexa doda nawet elementy do Twojej listy zakupów lub zamówi potrzebne składniki za pomocą poleceń głosowych.

Aby jak najlepiej wykorzystać Alexę w kuchni, możesz powiedzieć takie rzeczy jak:

 • „Alexa – kuchnia Open Food Network”.
 • „Alexa – Pokaż mi, lekcje gotowania.”
 • „Alexa – Pokaż mi przepisy.”
 • „Alexa – powiedz mi, jak zrobić tiramisu!”

Lista jest nieskończona, ale idealna do kuchni, Echo Show 10 jest idealne dla tych, którzy uwielbiają gotować!

Osobisty asystent

Alexa i Echo Show 10 (podobnie jak inne urządzenia Echo) mogą śledzić Twój harmonogram i pomóc Ci przygotować się na cały dzień. To urządzenie pozwoli Ci ustawić przypomnienia kalendarza, sprawdzić pogodę i trasy drogowe, a nawet uruchomić samochód!

Echo Show dla rozrywki

Z funkcjami Voice Assistant; możesz poprosić Alexę o odtwarzanie filmów, programów telewizyjnych, wiadomości, gier sportowych lub muzyki.

Alexa odtworzy Twoje ulubione stacje radiowe, podcasty, a nawet audiobooki. Istnieje polecenie, aby połączyć się z dowolnym znajomym w rozmowie wideo, o ile mają aplikację Alexa i kompatybilne urządzenie.

Echo Show 10 – Utrzymywanie kontaktu

Alexa oferuje takie funkcje, jak połączenia głosowe i wideo. 13-megapikselowy aparat to poważne ulepszenie poprzednich modeli. Dzięki funkcjom kamery i ekranu możesz prowadzić wideoczat za pomocą prostego polecenia głosowego.

Wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować funkcję za pomocą telefonu i możesz rozmawiać wideo z każdym, kto ma kompatybilną aplikację na smartfona lub Echo Show.

Aby skonfigurować tę funkcję:

 • Otwórz aplikację Alexa na swoim smartfonie
 • Kliknij kartę Połączenia/Wiadomości na dole ekranu
 • Przyznaj uprawnienia do łączenia kontaktów

Po zakończeniu konfiguracji możesz powiedzieć „Alexa – Zadzwoń do mamy”, aby zainicjować połączenie.

Dodano prywatność

To, co jest naprawdę świetne w nowym Echo Show 10, to ulepszone funkcje prywatności. Możesz teraz odłączyć mikrofon i kamerę jednym naciśnięciem przycisku i użyć wbudowanej migawki, aby zakryć kamerę.

Echo pokaż 10 ważnych funkcji

Oczywiście Echo Show świetnie współpracuje z Alexą. Ale oferuje również kilka naprawdę fajnych funkcji, których nie dostaniesz w przypadku innych urządzeń Echo.

Echo Show jest nie tylko dla kuchni

Kiedy myślimy o Echo Show 10, myślimy o naszym pomocniku kuchennym. Centralne miejsce większości domów, Echo Show, może podawać przepisy podczas gotowania (co jest świetne, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego w celu oświetlenia ekranu telefonu lub przewrócenia strony w książce kucharskiej). Dzięki szybkim przypomnieniom pomoże Ci w wielozadaniowości, dodając składniki do listy zakupów lub ustawiając minutniki.

Ale może dodać wartość do każdego pomieszczenia w twoim domu. Na przykład Echo Show 10 jest idealny do domowej klasy lub pokoju zabaw. Dzięki funkcji FreeTime Echo możesz włączyć Alexę do pracy tylko dla dzieci! Zapewniając im porządek, rozrywkę, a nawet pomagając im wykonywać zadania na czas, FreeTime jest łatwo dostępny za pośrednictwem aplikacji Alexa na smartfonie.

Echo Show 10 może również pomóc Ci zasnąć, obudzić się, a nawet rozpocząć dzień, co jest idealne do sypialni. Dzięki funkcji przyciemniania ekranu i funkcji Nie przeszkadzać, po prostu ustaw ją na stoliku nocnym. Kiedy Alexa obudzi Cię rano, powiedz „Alexa, dodaj jeszcze 5 minut do mojego alarmu!”

Pochwal się swoim pokazem echa

Za pomocą cyfrowego ekranu możesz wybierać różne tła, w tym ulubione albumy ze zdjęciami. Elegancki wygląd jest mniej obszerny niż jego poprzednik, co oznacza, że ​​będzie ładnie wyglądał w każdym pomieszczeniu, w którym go postawisz.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zmienić tło, to otworzyć aplikację Alexa na smartfonie, kliknąć urządzenia, a następnie kliknąć Echo Show, które chcesz zaktualizować. Przejrzyj listę opcji, połącz swoje konto na Facebooku lub dodaj album.

Teraz za każdym razem, gdy przejdziesz obok swojego Echo, zobaczysz rzeczy, które najbardziej kochasz!

Echo Show staje się zielone

Echo Show 10 ma nie tylko więcej funkcji. Amazon pokazuje, że firma stara się przejść na zielono dzięki temu urządzeniu. Dzięki większej ilości materiałów pochodzących z recyklingu, lepszemu opakowaniu i trybowi niskiego zużycia energii, Echo Show 10 to urządzenie wolne od poczucia winy, które chroni środowisko.

Czy powinienem kupić Echo Show 10 czy 8?

Chociaż Echo Show 8 ma niższą cenę, w 10 jest kilka poważnych funkcji, których będziesz tracić. Z większym krajobrazem ekranu i lepszą rozdzielczością, Echo Show 10 jest lepszą opcją.

Zwiększone możliwości audio sprawiają, że 10 jest lepszą opcją dla tych, którzy używają urządzenia do dzwonienia lub słuchania muzyki. Zwiększona jakość aparatu to kolejna kluczowa korzyść z wyboru najnowszego urządzenia. Jeśli szukasz mniejszego Echo Show na stolik nocny lub biurko, zaoszczędź pieniądze i idź z 8.

Często Zadawane Pytania

Skąd mam wiedzieć, że mój program słucha?

Na szczęście urządzenia Echo Show pokażą niebieski pasek u góry. Jeśli Alexa cię słucha lub występuje „fałszywe budzenie”, zobaczysz wskaźnik nagrywania.

Czy mogę wyłączyć aparat, gdy go nie używam?

Absolutnie. Echo Show ma przycisk do wyłączania aparatu, jeśli martwisz się o swoją prywatność.

Kiedy moje Echo Show zacznie mnie słuchać?

Oprogramowanie Echo Show jest przeznaczone do nagrywania i słuchania treści tylko po otrzymaniu odpowiedniego monitu. Na przykład powiedzenie „Alexa…” to typowe polecenie budzenia. Po aktywacji Alexa nagra Twój dźwięk i zapisze go w chmurze. Możesz usunąć te nagrania za pomocą aplikacji Alexa na telefonie.