Jak usunąć krąg w Life360

Aplikacja Life360 umożliwia udostępnianie swojej lokalizacji rodzinie i znajomym. Tworząc kręgi z różnymi grupami osób, możesz określić, kto może zobaczyć Twoją lokalizację. Gdy udostępnisz swoją lokalizację kręgowi, wszystkie znajdujące się w nim osoby mogą zobaczyć, gdzie jesteś.

Jak usunąć krąg w Life360

Jeśli nie używasz lub nie potrzebujesz jednego z nich, musisz wiedzieć, jak usunąć krąg w Life360. W tym artykule nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o Kręgach. Dodatkowo podamy informacje na temat ich przełączania i dostosowywania.

Jak usunąć krąg w Life360 w aplikacji na iPhone'a?

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a, możesz usunąć krąg w Life360 za pomocą aplikacji mobilnej. Warto wspomnieć, że możesz usunąć krąg tylko wtedy, gdy jesteś administratorem. Oto jak.

 1. Otwórz aplikację Life360.

 2. Dotknij "Ustawienia" w prawym dolnym rogu.

 3. Dotknij przełącznika Circle i wybierz Circle, który chcesz usunąć.

 4. Kliknij „Zarządzanie kręgami”.

 5. Kliknij „Usuń członków kręgu”.

 6. Zaznacz wszystkich członków Koła.

 7. Gdy krąg będzie pusty, aplikacja automatycznie go usunie.

Jak usunąć krąg w Life360 w aplikacji na Androida

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, możesz użyć Life360, aby usunąć krąg, do którego nie chcesz już należeć. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy jesteś administratorem. Jeśli tak nie jest, nie będziesz mieć możliwości usunięcia członków, co uniemożliwi usunięcie kręgu.

 1. Otwórz aplikację Life360.

 2. Dotknij "Ustawienia" w prawym dolnym rogu.

 3. Stuknij przełącznik Circle, a następnie stuknij „Kółko”, które chcesz usunąć.

 4. Kliknij „Zarządzanie kręgami”.

 5. Kliknij „Usuń członków kręgu”.

 6. Wybierz wszystkich członków z listy.

 7. Gdy usuniesz wszystkich, Life360 usunie krąg.

Dodatkowe często zadawane pytania

Ilu członków może być w jednym kręgu?

Według strony Life360 w jednym Kręgu może być do 99 członków. Jednak aplikacja będzie działać płynnie i dokładnie tylko wtedy, gdy w kręgu będzie mniej niż 10 członków. Jeśli dodasz więcej, w aplikacji mogą wystąpić usterki, a ogólna wydajność nie będzie tak dobra.

Czy ludzie są powiadamiani o usunięciu ich z kręgu?

Użytkownicy otrzymują powiadomienie z Life360 za każdym razem, gdy zostaną usunięte z kręgu. Chociaż zdają sobie sprawę, że nie należą już do danego Kręgu, nie znają tożsamości osoby, która je usunęła.

Jeśli jednak usunięte osoby wiedzą, że jesteś jedynym administratorem kręgu, automatycznie będą wiedzieć, że to Ty je usunąłeś.

Odwróć swoje życie360

Nie zawsze możemy być blisko ludzi, których kochamy. Ale zawsze możemy być na bieżąco z tym, gdzie się znajdują, korzystając z aplikacji takich jak Life360. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twoi bliscy są bezpieczni i śledzić ich lokalizację, pobierz aplikację i spróbuj. Twórz kręgi, śledź nawzajem swoje lokalizacje i bądź w kontakcie dzięki jednej aplikacji. A jeśli sytuacja ulegnie zmianie i nie będziesz już musiał pilnować określonej grupy, nauka usuwania kręgu może zaoszczędzić miejsce na dysku i zapewnić płynne działanie aplikacji.

Czy kiedykolwiek korzystałeś z Life360? Jaką funkcję lubisz najbardziej? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.