Czym jest ikona serca Life360?

Jeśli jesteś nowy w Life360, może się to okazać nieco skomplikowane i trudne do zrozumienia. Sekcja informacji i często zadawanych pytań na oficjalnej stronie dotyczy głównie dużych problemów, pomijając niektóre drobne rzeczy. Niestety nie wyjaśnia to ikony Serca.

Czym jest ikona serca Life360?

Jeśli nie rozumiesz znaczenia tej ikony, jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego na ten temat.

Co napędza zamieszanie?

Ikona serca znajduje się w bibliotece zasobów aplikacji i można jej używać w Life360, chociaż pojawia się tylko w określonych okolicznościach. Jego funkcja i znaczenie odbiegają nieco od standardu, stąd zamieszanie. Zazwyczaj kojarzy się ikonę serca z kochankiem lub romantycznym związkiem. Jednak ikona serca w Life360 oznacza, że ​​patrzysz na osoby ze swojego kręgu rodzinnego.

filar

Co to jest krąg rodzinny?

Krąg rodzinny to zespół muzyczny, magazyn, różne ciastka i funkcja na Life360. Jeśli chcesz, możesz utworzyć krąg rodzinny w Life360 i możesz użyć ikony serca do reprezentowania jej członków na mapie. W ten sposób możesz je odróżnić od osób, które nie są członkami Twojej rodziny. Symbol staje się tym bardziej przydatny, gdy zwiększa się liczba osób, które możesz zlokalizować.

Koło rodzinne

Podobnie jak w przypadku Facebooka, możesz dodawać osoby do swojego profilu, a następnie przypisywać im etykiety. Możesz określić, który profil jest twoją matką, ojcem, rodzeństwem i tak dalej. Osoby, które dodajesz do swojego kręgu rodzinnego, nie muszą mieć tego samego nazwiska co Ty i nie muszą nawet należeć do Twojej rodziny. Celem twojego kręgu rodzinnego w Life360 jest zgrupowanie wszystkich najważniejszych kontaktów.

Gdybyś używał aplikacji do śledzenia pracowników, utworzyłbyś krąg współpracowników lub pracowników. Nie umieściłbyś ich w swoim kręgu rodzinnym.

Dlaczego ikona serca?

Ale dlaczego tam jest serce? Możesz otworzyć swoją mapę i zobaczyć na niej wiele osób, które znasz. W takim przypadku ikona serca wskazywałaby, które osoby są członkami Twojej rodziny (tj. Twojego kręgu rodzinnego).

Dlaczego nie użyć ikony serca dla swojego kochanka lub małżonka?

Innym powodem zamieszania jest to, że serce miłości zwykle oznacza coś innego. Chociaż ludzie kochają swoje rodziny, miłosne serce stało się kulturowo związane (przynajmniej na Zachodzie) z romantyczną miłością. Pomysł ten jest wspierany przez takie rzeczy, jak walentynki i strzały Kupidyna w serca ludzi.

Czy możesz utworzyć nowy krąg?

We wrześniu 2013 roku Life360 rozszerzyło i udostępniło publicznie funkcję Kręgi. To pozwoliło ludziom dodawać użytkowników do oddzielnych grup. To było wtedy, gdy użytkownicy mogli po raz pierwszy zdefiniować grupy, w których umieszczali ludzi.

Na przykład możesz mieć jeden dla swojej drużyny baseballowej o nazwie „Drużyna Johna Baseball” lub jeden dla dalszej rodziny, lub jeden dla opiekunów i tak dalej. BMW miało kółka, których używało dla różnych pracowników.

Ludzie widzą ludzi w swoich kręgach?

Chodzi o to, że możesz wyszukiwać inne osoby w swoich kręgach. Możesz być członkiem trzech kręgów. Możesz należeć do grup „Rodzina”, „Przyjaciele” i „Duża rodzina”. Ludzie we wszystkich trzech widzą Twoją lokalizację, a Ty możesz zobaczyć, gdzie się znajdują w danym momencie. Jednak osoba z kręgu „Rodzina” nie może zobaczyć nikogo z kręgu „Znajomi”, chyba że ta osoba jest członkiem obu grup.

Serce jest dla rodziny

Witryna i aplikacja Life360 nie wyjaśniają, co oznacza ikona serca, ale jesteśmy pewni, że ucieszy Cię wiadomość, że oznacza ona członków Twojego kręgu rodzinnego. Nie jest to ważna funkcja, ale może się przydać, gdy mapa jest zatłoczona.

Czy uważasz, że Life360 powinno oferować lepsze i bardziej szczegółowe samouczki? Czy uważasz, że ikona serca powinna oznaczać tylko kochanków? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.